Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 2

By | 20.11.2020

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají rádi výzvy a vzrušení, takže jejich život bude neustále zdrojem nějaké akce a činnosti. Podepisuje se na nich často stres, protože zvládnout všechno, co mají před sebou není jednoduché. Právě stresy mohou být příčinou bolesti hlavy, silným migrénám a někdy také mozkové mrtvici. Stimulace a nové podněty jsou důležité, protože jinak stagnují, nudí se a propadají depresím. Jejich hlava funguje čtyřiadvacet hodin denně, proto pozor na mozek, dejte mu chvíli oddechu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jste o znamení praktické a materialistické, často jim bývá zima, takže pokud se neoblečou pořádně, zvláště čepice a šál, mohou je bolet uši nebo v krku. Jste silní a pracovití jedinci, kteří utáhnou své životní tempo bez problémů. Zdá se vám, že nejste ve své kůži? Máte méně energie? Cítíte se unavenější? Zajděte si k lékaři na testování štítné žlázy, její funkce může být zpomalená.

Přečíst  Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..