Denní horoskop 25.10.2019

Napsala | 25.10.2019

Beran

O tom, co byste měli dělat, má každý jasné představy. Naštěstí nedovolíte, aby vás to ovlivnilo. Děláte jen to, pro co jste se rozhodli vy sami.

Býk

Sextil mezi Venuší a Plutem vás nutí, abyste se svému partnerovi věnovali intenzivněji, než dosud. Nesmí mít ani na vteřinu dojem, že ho zanedbáváte!

Blíženec

Sextil mezi Venuší a Plutem aktivuje vašeho neúspěšného ctitele. Znovu se přijde zeptat, zda náhodou nemá šanci, a znovu se dozví, že ani náhodou ne.

Rak

Začátek prodlouženého víkendu proběhne naprosto dokonale. Pokud někam jedete, dostanete se tam velice rychle. Navíc se s partnerem ani nepohádáte.

Lev

Pozor si dávejte na lidi ze Štíra a Kozoroha. Mají své představy o tom, co byste měli dělat, a nechápou, že si vy můžete myslet něco naprosto jiného.

Panna

Láska přijde v podobě, kterou jste nečekali, a v prostředí, v němž se obvykle nevyskytujete. Nakonec ji vyhodnotíte jako nejkrásnější překvapení.

Váhy

Je potřeba, abyste přestali dávat energii do ostatních a věnovali ji sami sobě. Není to sobectví, ale jen správně pochopená starost o budoucnost.

štír

Sextil mezi Venuší a Plutem zásadně vylepší váš soukromý život. Konečně se vykašlete na člověka, který vás nechce, a dáte šanci tomu, co vás chce!

Střelec

V práci čekejte kontroly. Dopadnou sice velice dobře, ale vy budete přesto znechucení. Čas, který jste jim věnovali, se přece dal využít daleko lépe!

Kozoroh

I vám se někdy může podařit láska na první pohled. Na tu, co přinese sextil s Venuší a Plutem, nedokážete zapomenout, ani kdybyste opravdu chtěli.

Vodnář

Nebezpečí, že převezmete cizí názory, vám opravdu nehrozí. Takového člověka si v klidu poslechnete, pokýváte hlavou a uděláte jen to, co sami chcete.

Přečíst  Denní horoskop 8.3.2020

Ryby

Se soucitem to nepřehánějte! Dnes máte enormní štěstí na lidi, kteří si stěžují na osud, ale kteří si za všechny své problémy mohou jenom sami.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..