Řeč z vesmíru

Napsala | 15.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Vesmír]Někdy neslyšíme řeč, která k nám promlouvá z vesmíru. Ale můžeme slyšet řeč, kdy na nás mluví kámen. Ano, mluvím o řeči kamenů, kdy je možné získávat dary od nich. Říkám schválně dary, protože když kámen k vám mluví, je to dar, který získáte. U nás v České republice máme mnoho kamenů, které v sobě skrývají mnohé informace z paměťových polí.

Kameny jsou vůbec dar, který je tu, nejen že zdobí, dává nám možnost v něm bydlet, ale dokáže s námi i mluvit. Šamani dodnes mluví s kameny a nejenom s kameny. Kámen je dar přírody, matky přírody. Využíváme ho od starověku, kdy lidé využívali jejich sílu, ochranu, informace. Vyráběli se z nich amulety, ochrany.

Pokud chcete mluvit s kameny, poproste je o to, rády vám dají informace a přidají ještě mnohé informace, které byste nečekali. Kdo si chce udělat výlet, doporučuji Petrovy kameny v Hrubém Jeseníku. Jsou zhruba 7 metrů vysoké a pochází z doby ledové. To znamená, že informací mají v sobě moc. Ale můžete mluvit s kterýmkoliv kamenem. Sázava je na kameny velkou příležitostí. Mluvit můžete s kameny kdekoliv, jen je o to požádat. Svůj kámen si můžeme přinést i domů, je však vhodné jej o to požádat, poprosit, někdy ten kámen nechce, vyhovuje mu prostředí, vyhovuje mu poloha a to co cítí, vyhovuje mu i linie co se skrývá pod ním, linie zemských čar. Které mu nesou informace. My je označujeme jako paměťové pole.

Kameny se dávaly na různá významná místa. Najdeme je i v Praze. Na Pražském hradě byl uprostřed nádvoří významný kámen, který nám nesl tak silnou pozitivní energii, která dávala dar léčit. Bohužel byl posunut z místa, kde geomagnetická síla, kámen nabíjela. Kámen je o kus dále, pořád mluví a léčí, ale jeho síla je slabší. Nebojte se a mluvte s kameny. Nezapomínejte na jedno – prosbu a poděkování, to je součástí vší komunikace.

Přečíst  Co přináší štěstí a co naopak smůlu?

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..