Denní horoskop 23.12.2018

By | 26.02.2020

Beran

Přejděte do klidového režimu. Dělejte jen to, co je opravdu potřeba. I tak je toho dost. V ušetřeném čase si dejte trochu grogu a misku cukroví!

Býk

Nezdá se vám, že děláte zbytečné zmatky? Když necháte události volnému průběhu a nebudete do nich zbytečně zasahovat, dopadne všechno daleko lépe.

Blíženec

Předsevzetí, která jste měli ohledně nákupu dárků na poslední chvíli, stejně nedodržíte. Chtít se vám nemusí, ale do obchodů nakonec stejně vyrazíte.

Rak

Počítejte se spoustou nečekaných a nezvaných návštěv. Každý, kdo má trable a kdo se pohádá, praští doma dveřmi a jde se vyplakat rovnou k vám.

Lev

Poslední předsváteční den probíhá v pohodě a v klidu. To, že si k vám přijdou posedět kamarádi, berete jako něco, co ke svátkům neoddělitelně patří.

Panna

Po tom, s kým jste chodili před svým současným partnerem, nikomu nic není. Přesto se v tomto ohledu dočkáte mnoha nepříjemných až vtíravých otázek.

Váhy

Luna v Raku vytváří atmosféru, kdy dostáváte stále nové úkoly. Nezbude, než abyste se hned ráno vzbouřili a vyhlásili, že nic navíc dělat nebudete.

štír

Rodinnou atmosféru, která u vás panuje, by vám mohl každý závidět. Dokonce i děti soudí, že je to s vámi vlastně docela příjemné a budou se držet doma.

Střelec

Budete sedět doma, v trysku dokončovat poslední vánoční přípravy a vytvářet domácí pohodu. O tom, že byste vypadli mezi kamarády, raději neuvažujte.

Kozoroh

Vaše kouzlo osobnosti funguje naplno. Každého, na koho se usmějete, si získáte tak, že se bude chtít stát vaším partnerem hned a zůstat jim navždy.

Vodnář

Když vás začne škrábat v krku, dejte si čaj, do kterého si kromě citronu přidáte ještě i čerstvý zázvor. Jako prevence to zabírá dokonale!

Přečíst  Denní horoskop 14.5.2021

Ryby

Opět se přesvědčíte, že Vánoce jsou především stavu ducha. Doma to sice má k dokonalosti daleko, ale to vám nevadí. Jste spolu a to je přece hlavní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..