Denní horoskop 16.7.2019

Napsala | 16.07.2019

Beran

Na lidi, kteří vám radí, co máte dělat, jste vyloženě alergičtí. Dnes však rady, které vám dávají, nemusí být zdaleka tak mimo, jak si myslíte.

Býk

Zatmění, které se odehrává ve vašem sektoru dlouhých cest, varuje. Než se rozhodnete, že si v cizině koupíte vysněný dům, ještě chvíli přemýšlejte.

Blíženec

Je opravdu zbytečné, abyste se vrhali do nepromyšlených a nedomyšlených změn. Když všechno necháte tak, jak to je, bude to podstatně lepší.

Rak

Zatmění ve vašem partnerském sektoru se dá zvládnout. Je jen potřeba, abyste partnerovi vysvětlili, že nemá nic ani slibovat, ani podepisovat.

Lev

V práci se raději nehádejte. Ve vašem sektoru povinností panuje zatmění, jež komplikuje komunikaci. Můžete mít pravdu, a přesto vás nikdo neposlouchá.

Panna

Člověk, který má pocit, že vás může beztrestně kárat, si koleduje o problém. Vysvětlíte mu to slušně, ale tak, aby pochopil, že tudy cesta nevede.

Váhy

Zatmění v sektoru rodiny se dá zvládnout. Je jen potřeba, abyste rodině vysvětlili, že musíte fungovat jako tým, v němž je jeden odpovědný za druhého.

štír

Vůči nápadům svého partnera musíte být odolní. Dejte mu najevo, že s ním sice můžete diskutovat, ale to, že byste názor změnili, v úvahu nepřichází.

Střelec

Pokud můžete někomu poradit, taky to udělejte. Vám to nic neudělá a dotyčnému to pomůže. Navíc se dá čekat, že vám to časem stejně velkoryse vrátí.

Kozoroh

Zatmění ve vašem znamení vám dává šanci na pročištění vašeho života. Můžete se rychle a nenávratně zbavit všeho, co váš život zbavuje kvality.

Vodnář

Dejte si pozor na to, co a hlavně komu říkáte. Zatmění ve vašem sektoru tajemství vás ponouká, abyste se svěřovali, ale před následky vás nevaruje.

Přečíst  Denní horoskop 23.7.2018

Ryby

Na každou party, na kterou jdete, byste si měli vzít nějaký malý dáreček. Velice rychle zjistíte, že to, že ho máte, vás zachránilo před trapasem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..