Denní horoskop 11.10.2018

Napsala | 11.10.2018

Beran

Člověka, který chce ve společnosti začít vzpomínat na vaši minulost, musíte umlčet. Záhy by přešel k věcem, na které byste velice rádi zapomněli.

Býk

Kvadratura mezi Venuší a Marsem patří k těm opravdu náročným. Na svého partnera se nesmíte rozčilovat ani v případě, kdy by si to opravdu zasloužil.

Blíženec

Počítejte s lidmi, kteří jsou v komunikaci daleko jedovatější, než by museli. Vyberte se, zda se na to povznesete, nebo zda jim to oplatíte stejně.

Rak

Nic není problém. Může se sice vyskytnout něco, co by každý jiný za problém považoval, ale co vy s pomocí Luny ze Štíra vyřešíte levou zadní.

Lev

Venuše v kvadratuře s Marsem vás dostává do situací, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Váš partner žárlí a vy mu marně vysvětlujete, že nemá proč.

Panna

Telefonům na věštecké linky se vyhýbejte obloukem. Nic důležitého byste se nedozvěděli, ale utratili byste peníze, které budete ještě potřebovat.

Váhy

Hlavně v práci se musíte tvářit maximálně neutrálně. Kdybyste na hloupé dotazy zareagovali tak, jak vám velí povaha, moc dobře by to nedopadlo.

štír

I když to doma nevypadá tak, jak byste si představovali, vás miláček za to opravdu nemůže. Nevrčte na něj, protože si to opravdu nezaslouží.

Střelec

S partnerem se nehádejte. Nedopadlo by to dobře. Bouřlivý rozhovor by se nakonec stočil na něco, co se stalo dávno a na co byste měli oba zapomenout.

Kozoroh

V práci jednejte jen s lidmi, kteří jsou k řešení daného problému kompetentní. Všichni ostatní by vás jenom obírali o energii a drahocenný čas.

Vodnář

Všechno bude trochu záludnější, než jste čekali. Obvykle svá slova nijak nehlídáte, ale tentokrát byste si měli hlídat všechno, co říkáte nahlas.

Přečíst  Denní horoskop 25.4.2019

Ryby

Den bude opravdu náročný. Vy jste sice v pohodě, ale lidé kolem vás se hádají kvůli naprosto nepodstatným věcem. Opravdu nechápete, co se vlastně děje.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..