Denní horoskop 2.7.2020

Napsala | 02.07.2020

Beran

Saturn, který se dnes vrací do vašeho sektoru profese, o sobě dá vědět hned ráno. Když je práce, na kterou si nikdo netroufá, dají ji zaručeně vám.

Býk

Lidé, kteří vám navrhují, abyste vyzkoušeli něco nového, to s vámi myslí opravdu dobře. Možná byste je měli nejdříve vyslechnout a hned pak poslechnout.

Blíženec

Váš vztah čekají zajímavé změny. Naštěstí se jedná o takové, které hodnotíte jako pozitivní a po nichž jste dosud toužili sice intenzivně, ale marně.

Rak

Luna ve Střelci sice přinese spoustu práce, ale zároveň i nápadů, jak ji vykonat. Večer zkonstatujete, že to nebylo zdaleka tak zlé, jak jste se báli.

Lev

Po tom, co musíte udělat v zaměstnání, vás čeká spousta povinností doma. Není divu, že jste večer naštvaní na celý svět a nechce se vám ani mluvit.

Panna

Potíže mohou být s dětmi, které domů přinesou zatoulané zvíře. Dosud jste doma nic takového mít nechtěli, ale teď je vám jasné, že musíte názor změnit.

Váhy

Saturn, který se vrací do vašeho sektoru rodiny, trochu zkomplikuje vaše plány. Rodinní senioři vyžadují péči a vy jim ji musíte poskytnout.

štír

Než si necháte namluvit, že se k něčemu nehodíte, nejdříve si to sami zkuste. S údivem zjistíte, že je to v podstatě jednoduchá věc, která vám jde.

Střelec

Na to, abyste zlepšili náladu člověku, kterého máte opravdu rádi, stačí málo. Je jen potřeba, abyste mu dali najevo, že jste tady jenom pro něj.

Kozoroh

Saturn, který se časně ráno vrací do vašeho znamení, stabilizuje všechno, co se ve vašem životě děje. Konečně neváháte a přesně víte, co máte dělat.

Vodnář

Přečíst  Denní horoskop 20.1.2019

Pokud je potřeba zanést na úřady nějaký dokument, musíte to udělat hned. Zároveň si nechejte potvrdit přijetí a ujistěte se, že je všechno v pořádku!

Ryby

Stresy, co přijdou, na vás nepůsobí zdaleka tak intenzivně, jak ještě nedávno působily. Najednou zjišťujete, že k nim dokážete přistoupit i s humorem!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..