Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 5

Napsala | 22.11.2019

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy bývají jemné povahy, které usilují o harmonii, nemají rády hádky a nesoulad. Jídlo milují a také jsou rády, když si mohou vybrat, takže restaurace je jasná volba. Spíše se uchylují k lehčím jídlům jako těstoviny s omáčkou. Ovšem smažené kuře a brambory, salát, nebo gyros jsou také velmi lákavé a podlehnou často. Jako nápoje nejen v zimě milují různé variace horké čokolády.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Na první dobrou mohou tito jedinci působit spíše pasivně až nenápadně, ovšem ukrývají toho v sobě opravdu hodně. V jídle rád sahá po pikantních a sladkokyselých chutích. Daňčí maso, žebírka na medu, zelenina a také polévky ve stylu krémů, to je jejich. Z alkoholu si rádi dají kávový likér nebo vodku.

Přečíst  Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..