Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 1

By | 12.01.2021

Hudba nás provází životem od prvních dní. Už v době těhotenství spousta nastávajících maminek pouští miminkům písničky, zpívají ukolébavky, aby se děti naladily na hlas a celkově se u hudby zklidnily. Ve školce se učí spoustu písniček a básniček, ve škole mají hudební výchovu a začíná se jim formovat hudební směr, mají první oblíbené zpěváky, zpěvačky a kapely a možná navštívily nějaký ten koncert, který je přiměřený jejich věku. V době dospívání se vkus formuje a zůstává většinou do konce života.

Hudba úplně všude

Muzika a hudba člověka obklopuje. Ať už jedete v autě a posloucháte rádio nebo vlastní výběr písní, v obchodních centrech, někdy v práci, na internetu, jako podkresy videí, melodie telefonu, tramvají, zvonění budíku, zvonek u dveří a mnoho dalšího. Hudba je zkrátka v životě všech hluboce zakořeněna, ač někdo je větší milovník muziky a navštěvuje pravidelně koncerty a jiný si to může s klidným srdcem odpustit. Jak je to u znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáře najdete úplně všude, kde se děje něco zajímavého a originálního. Milují techniku a vše okolo ní, takže když začnou poslouchat nějakou muziku, pak se jí snaží pomoci těchto udělátek jakkoliv změnit a přetvořit. Ovšem mohou se do muziky zamilovat a začít ji dělat bez nutnosti techniky a elektroniky. Jsou velmi dobrými skladateli, mají nos na hity a na muziku, která se poštěstí jen málokomu. Ti, kteří nejsou úplně nadaní a nemají hudební sluch, ti paří na taneční párty.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby hudbu milují, ale možná trochu jinak, než ostatní znamení. Mají rádi přírodu a táboráky, takže jim úplně elektronická muzika nevoní. Mají rádi keltskou muziku, mystické zvuky vesmíru, pouští si meditační hudbu a mnoho dalšího. Hudba na ně musí zapůsobit svou hloubkou, tajemstvím a láskou. Mají rádi operu i pop, ale musí z toho jít romantika a láska. Písně o rozchodech, zlomením srdci, citech a všechno jsou pro ně jako stvořené.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..