Denní horoskop 18.4.2020

By | 24.09.2020

Beran

Je potřeba, abyste mluvili jasně a zřetelně. Můžete se sice dozvědět, že stavíte na ostří nože něco, co se dá vyřešit smírně, ale to vám může být jedno.

Býk

Když vám miláček začne vyprávět o chybách, které děláte, budete naštvaní. Navíc je vám jasné, že to, co vám vytýká, není v žádném případě z jeho hlavy.

Blíženec

Sextil Merkura s Venuší vám usnadní cestu k miláčkovu srdci. Konečně budete vědět, jak s ním promluvit tak, abyste vztah mezi vámi zbytečně nebourali.

Rak

Ke starším lidem, kteří vás budou poučovat o něčem, co už dávno víte, se chovejte citlivě. Pochopíte, že jen chtějí, aby je někdo poslouchal.

Lev

Sextil mezi Merkurem a Venuší na vás má vliv vyloženě blahodárný. S lidmi, které máte rádi, dokážete komunikovat v klidu a bez zbytečného napětí.

Panna

Na nervy vám polezou lidé, kteří zavolají a mluví a mluví. Vy sice chápete, že trpí sociální izolací, ale není vám jasné, proč to máte řešit právě vy.

Váhy

Hrozí, že se zklamete v někom, komu jste dosud hodně věřili. Zatímco vy pro něj děláte všechno, co jenom můžete, on pro vás neudělá vůbec nic.

štír

Do hádek svých dětí nezasahujte. Zejména dopoledne byste je komentovat neměli. Do akce přistupte až ve chvíli, kdy by hádka mohla přejít ve rvačku.

Střelec

Dozvíte se, že léto proběhne zcela jinak, než jste čekali. Bude vám to líto, ale rozčilovat se kvůli tomu nebudete. Je vám jasné, že to stejně nemá cenu.

Kozoroh

Požadavky svého partnera se snažte plnit. Když říká, že je čas, abyste mu vrátili alespoň část toho, co pro vás kdy udělal, má v podstatě pravdu.

Přečíst  Denní horoskop 14.3.2022

Vodnář

Konečně přišel den, kdy dokážete s partnerem mluvit nejen o všedních záležitostech, ale i o tom, co k němu cítíte. Budete překvapení jak vy, tak i on.

Ryby

Všechno, co se dá, budete muset vyřešit po telefonu nebo přes sociální sítě. S údivem zjistíte, že je to daleko jednodušší, než jste předpokládali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..