Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 2

By | 14.05.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Ryby (21. února – 20. března)

Děti ve znamení Ryb mají sklony být trochu víc přecitlivělé a velmi často mohou měnit své nálady a také to, jak se cítí. Mají velmi pevné citové pouto k rodině, někdy by mohl říct až nezdravou závislost na rodině. V budoucnosti to může být poněkud nepříjemné, když se budou chtít osamostatnit nebo prosadit sebe sama. Rodina je může utlouct argumenty, proč ne případně oni samy nebudou nikam chtít, protože budou pryč od rodiny.

Jestliže se stane, že si nerozumí se svou rodinou, sourozenci nebo kamarády, pak nastává problém. Vytvoří si svůj vlastní svět, do které se co nejrychleji zavírají, a v něm je všechno úplně jinak. Dokonalé, krásné, harmonické, kde je rodina na prvním místě. Velmi těžce se vyrovnávají s problémy a zátěží, nesnáší stres, proto jej raději nevystavujte zbytečným vlivům. Ovšem pozor, nechovejte jej jako skleníkovou kytku, protože v dospělosti mohou hodně narazit.

Dá se říci, že ze všech znamení je právě toto citlivé asi nejvíc. Je důležité jim dát najevo, že je máte rádi, milujete je a berete takové, jaké jsou. Nesmíte jim dát najevo, že je nemáte rádi. Když se na ně zlobíte, berou si to k srdci víc, než ostatní děti. Jsou hodně kreativní a mají umělecké vlohy, takže mohou projevovat zájem o divadlo, hudbu, recitování nebo kreslení. Vyhovte jim, budou nadšení a spokojení.

Přečíst  Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..