Denní horoskop 14.2.2019

Napsala | 14.02.2019

Beran

Než se rozhodnete, že za někoho převezmete zodpovědnost, zamyslete se. Riskujete, že dotyčný nechá všechno na vás a sám nebude dělat vůbec nic.

Býk

Valentýn vám přinese mnohá překvapení. Na dárek se můžete těšit i v práci. Tam bude o to překvapivější, že nebudete mít ani tušení, kdo vám ho dal.

Blíženec

Na to, abyste slavili svátek zamilovaných, nemáte tu pravou náladu. Když ale přijde miláček s tím, že oslavu opravdu chce, odmítat byste to neměli.

Rak

Vstup Marse do Býka zásadně zklidní situaci. Kolem poledne se těšte na změny. Jsou překvapivé, ale vám přinesou do života spoustu pozitivního.

Lev

Jsou to nervy! Neustále něco doháníte. Nakonec sice všechno zvládnete tak, jak je potřeba, ale hned taky budete přemýšlet, zda to za ty nervy stálo.

Panna

Musíte myslet za sebe i za partnera. Jakmile usoudíte, že se v nějakém smyslu chová riskantně, musíte mu to říct. Nikdo jiný takovou odvahu nemá.

Váhy

Jsou věci, které zrovna řešit nemusíte. To, co se kolem vás děje, vám sice stoprocentně nevyhovuje, ale přesto bude lepší, když to necháte být.

štír

Vstup Marse do partnerského vztahu vnese do vašeho vztahu potřebný vzruch. Toho, že by vám hrozila nuda, se nemusíte bát ani teď, ani v budoucnu.

Střelec

Čekáním na to, až vás miláček pochopí, a začne sdílet vaše názory, ztrácíte čas. Bude lepší, když se rozhodnete sami a jeho postavíte před hotovou věc.

Kozoroh

Vstup Marse do Býka zásadně vylepší váš vztah. Vy se začnete partnerovi víc věnovat. On bude na všechny vaše něžnosti reagovat neobyčejně pozitivně.

Vodnář

O tom, co cítíte, mluvte na rovinu. Je zbytečné, abyste předstírali pozitivní vztah k něčemu, co vám nevyhovuje a co vám nic dobrého nepřináší.

Přečíst  Denní horoskop 16.5.2019

Ryby

Když vám ve vztahu něco chybí, klidně si o to řekněte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste partnera hypnotizovali a čekali, až na to přijde sám.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..