Denní horoskop 18.12.2019

Napsala | 18.12.2019

Beran

Velice příznivé informace získáte u lékaře. Nepříjemné podezření, které jste ohledně svého zdraví dosud měli, se naštěstí ani v nejmenším nepotvrdí.

Býk

Krásně harmonická Luna z Panny vás inspiruje k vylepšení všech mezilidských vztahů. Co kdybyste se překonali a miláčka pozvali třeba na dobrou večeři?

Blíženec

Lidí, kteří mají pocit, že nic neděláte, je kolem vás fůra. Nechápou, že to, že o práci nemluvíte a nestěžujete si, ještě neznamená, že nic neděláte.

Rak

S partnerem se domluvíte na všem, co je pro vás důležité. Je ale potřeba, abyste do něj hučeli tak dlouho, až sám pochopí, že pravdu máte vy!

Lev

Jde o den, kdy můžete s úspěchem uvažovat nad dalšími investicemi. Kdyby vás napadlo, že si založíte penzijní pojištěni, bude to velice rozumné.

Panna

Vydržte! To, co se vám dopoledne zdá jako neřešitelný a stresující úkol, zvládnete odpoledne bez problémů a tak, že budete sami na sebe neskonale hrdí.

Váhy

Klidně vyrazte na firemní večírek. Moc dlouho se tam nezdržíte. Díky Luně v Panně proběhne ve velice upjatém duchu. Mluvit se bude hlavně o práci!

štír

V práci se přihlaste o to, na co máte nárok. Když ustoupíte a pořádný počítač si nevyjednáte dnes, budete na něj čekat nejméně dalšího půl roku.

Střelec

Představa, že někomu ustoupíte a pak budete mít klid, se ukáže jako hodně naivní. Čím víc budete nehorázným požadavkům ustupovat, tím horší to bude.

Kozoroh

Úvahy o tom, zda pro vás je váš partner ten opravdu pravý, jsou tak trochu zbytečné. Smiřte se s tím, že ho už máte doma, a podobné dotazy si neklaďte.

Vodnář

Lidi, kteří vám líčí budoucnost v hodně tmavých barvách, raději neposlouchejte. Nenechte se vyděsit někým, kdo nic jiného než děsit ostatní neumí.

Přečíst  Denní horoskop 15.8.2020

Ryby

Pusťte se do balení vánočních dárků. To, co z vašich rukou vyjde, nebude obyčejný zabalený dárek, ale malé umělecké dílo. Dejte ho na sociální sítě!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..