Denní horoskop 18.9.2019

Napsala | 18.09.2019

Beran

Stacionární Saturn vám přinese v práci nové šance. Musíte však na ně zareagovat hned. Když to neuděláte, určitě se najde někdo, kdo bude rychlejší.

Býk

Saturn vám dává šanci na opravdu dalekou cestu. Když si však všechno spočítáte, zjistíte, že na ni vyrazit nemůžete. Finančně byste to nezvládli.

Blíženec

Vezměte si pohodlné a bezpečné boty. Pokud si dnes rozbijete koleno, vyklube se z toho úraz, který vás bude doma na nemocenské držet hodně dlouho.

Rak

Všechno, co jdete dnes platit, bude dražší, než jste čekali. Vy jste ale tak rádi, že je to konečně hotovo, že vám to vadit vlastně ani nebude.

Lev

Stacionární Saturn vám přinese spoustu práce. Naštěstí se neostýcháte, takže si za ni vzápětí vyjednáte adekvátní odměnu. Pak budete spokojení.

Panna

Miláček vás překvapí svými úvahami o vašem dalším společném životě. Dojde vám, že k vašemu vztahu přistupuje s daleko větší zodpovědností, než vy.

Váhy

Stacionární Saturn v sektoru rodiny vás nutí k hodně náročným aktivitám. Rodina potřebuje spoustu věcí a vy se snažíte, aby je co nejdříve dostala.

štír

Mluvte málo, ale tak, abyste si mohli i později za každým svým slovem stát. Každá věta, kterou dnes pronesete, má význam skoro až státotvorný!

Střelec

Vliv stacionárního Saturna je sice nepříjemný, ale pro vás velice užitečný. Zabrání vám ve zbytečném utrácení a přinutí vás k rozumnému hospodaření.

Kozoroh

Stacionární Saturn vás nutí k úvahám o budoucnosti. Když se rozhodnete, že si založíte důchodové připojištění, není to nesmysl, ale velice rozumná věc.

Vodnář

Hlavně nikomu nedovolte, aby vám vysvětloval, že jsou věci, na které nemáte. Může to sice být pravda, ale vy byste se o tom měli přesvědčit sami!

Přečíst  Denní horoskop 30.10.2019

Ryby

Když vám kamarádi něco rozmlouvají, poslechněte. Neříkají vám to proto, že vám chtějí bránit v rozletu, ale proto, aby vás zachránili před průšvihem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..