Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 6

By | 29.11.2020

Sklenice vína je údajně pro lidské tělo prospěšná. Červené víno by vám mělo podpořit krevní destičky, obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo. Nesmí se to však s konzumací přehnat, to je jasné. Když stojíte před vinotékou, přemýšlíte, jaké víno si na večer vybrat. Bílé? Červené? Růžové? Oranžové? Raději sladké? Nebo suché? Polosladké? Nebo bude mnohem lepší sáhnout po lehkém víně či naopak, dopřát si klidně i těžké? A jakou značku?

Ve víně je pravda

Asi každý preferuje takové víno, které mu chutná, které si rád nalije do sklenice. Chcete-li připravit víno k večeři, obvykle při hovězím pokrmu či steaku sáhnete po červeném víně a při přípravě drůbeže nebo ryb zvolíte raději bílé víno, popřípadě opravdu lehké červené. Zkusili jste se někdy podívat na to, jaké víno by vám sedlo vzhledem k vašemu znamení? Můžete to udělat nyní!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jde o znamení velmi svobodné a dobrodružné, nechce být svazováno a nikterak omezováno. Mají v sobě jistý náboj, jiskru a přesně takové je i víno Modrý Portugal. Jde o hodně známé a oblíbené víno, které pochází z temperamentního Portugalska. A právě Střelec je také poněkud temperamentní znamení.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Cílevědomý introvert, takto nějak by se dal popsat Kozoroh. Má poměrně odolnou povahu, jsou velmi šetrní, ale také umí být přísní. Hodí se pro ně Frankovka, která sice možná zraje o něco pomalu, ale zase přináší jistotu kvality. A že jde o jedno z opravdu kvalitních vín je jisté! Nevadí ji ani delší doba v sudu, protože tam může získat svou vytříbenou chuť. Je nutno se však pečovat a pořádně se o toto víno starat. Nesmíte s ním nic uspěchat.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..