Denní horoskop 14.9.2019

Napsala | 14.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Do vašeho partnerského sektoru přechází Merkur spolu s Venuší. Opět budete rádi, že máte partnera, kterého nejen milujete, ale s nímž si i rozumíte.

Býk

Máte pozvání na sjezd po maturitě nebo jinou podobnou akci? I když se vám nechce, měli byste tam vyrazit. Kamarádi se na vás opravdu moc těší.

Blíženec

Dopoledne, kdy se Merkur přesune do Vah, se vám vyloženě uleví. Mezi vás a vaše blízké se vrátí příjemná atmosféra, v níž nemusíte hlídat každé slovo.

Rak

Úplně ve vašem sektoru duchovna si vyloženě užijete. Dokonce si na rodině vybojujete čas, kdy se můžete v klidu věnovat přemýšlení nebo meditaci.

Lev

Merkur, který vstupuje do vašeho komunikačního sektoru, změní vaši náladu k lepšímu. Konečně dokážete o tom, co prožíváte, taky nahlas mluvit.

Panna

Jakmile si miláček zvykne, že pro něj něco děláte, začne to brát jako něco automatického. Nebylo by lepší, kdybyste péči o něj aktuálně trochu omezily?

Váhy

Ráno nestojí za mnoho, ale odpoledne se budete cítit jako v ráji. Planetární vlivy se srovnají a vy si opět začnete všestranně vychutnávat život.

štír

Úplněk v Rybách vám do života přinese seznámení a možná i novou lásku. Vy však nesmíte říkat, že o nic takového nestojíte, protože chcete svůj klid.

Střelec

Odpoledne, kdy už bude Merkur spolu s Venuší ve Vahách, získáte nadhled. Pokud usoudíte, že byste se měli partnerovi omluvit, bez váhání to udělejte.

Kozoroh

Úplněk ve vašem komunikačním sektoru z vás udělá vynikajícího společníka. Odložíte veškerý svůj obvyklý ostych a budete bavit jak sebe, tak společnost.

Vodnář

Pro jistotu se nepouštějte do žádné práce s ostrými nástroji. Při opozici mezi Marsem a Uranem stačí malá chvilka nepozornosti k velkému průšvihu!

Přečíst  Denní horoskop 14.12.2020

Ryby

Úplněk ve vašem znamení vás donutí, abyste se na sebe začali dívat jinak. Konečně pochopíte, že opravdu můžete začít žít tak, jak chcete vy sami.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..