Erotický týdenní horoskop od 2.12.2018 do 8.12.2018

Napsala | 09.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Zejména v pondělí a v úterý bude váš erotický život neskutečně bohatý. Musíte si však dát pozor, abyste si ho nepokazili. Kombinace Slunce, Merkura a Jupitera v napěťovém vztahu s Marsem však vytváří hodně náročnou atmosféru. Neustále balancujete na hranici mezi láskou a hádkou. Nesmíte to však přehnat. Když se pohádáte, sex na usmířenou čekat nemůžete.

Býk

Přitažlivost, kterou ke svému partnerovi cítíte, se dá považovat za vyloženě magickou. Vůbec se nechápete a vůbec si nerozumíte. Dobře víte, že vaším životem prošlo pár lidí, kteří byli daleko přitažlivější a po všech stránkách zajímavější, než on. Žádný z jeho předchůdců však ve vás neprobouzel takové vzrušení a takovou chuť na veškeré erotické experimenty.

Blíženec

Usoudíte, že je nejvyšší čas, abyste zcela zásadně změnili svůj život. Zatímco dosud jste se soustředili na práci a osobnímu životu nevěnovali příliš mnoho pozornosti, teď jste se rozhodli, že k životu přistoupíte jinak. Za všech okolností si najdete čas nejen na partnera, ale zejména na sex. Pochopili jste, že večer, strávený erotikou, je pro vás prospěšnější, než návštěva u renomovaného psychologa.

Rak

Když partner přijde s tím, že byste si spolu měli vyrazit někam, kde jste spolu ještě nebyli a rovnou tam přespat, berte to jako vynikající nápad. Vy i miláček se dostanete do jiného prostředí, kde bez problémů zapomenete na všechny své obvyklé starosti. Jediný problém by mohl vzniknout v případě, kdy by se vám v posteli líbilo tak, že byste nikam jinam ani nešli.

Lev

I když tvrdíte, že je žárlivost nedůstojná a vy žárlit ani neumíte, ukáže se, že je to jinak. O překvapení se vám v tomto směru postará nedělní vstup Venuše do Štíra. Stačí, abyste svého miláčka uslyšeli, jak s někým telefonuje a dobře se přitom baví. Začnete si ho představovat ve velice divokých erotických situacích a nenecháte si vysvětlit, že to je nesmysl.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 8.7.2018 do 14.7.2018

Panna

Musíte přiznat, že je to s vámi v erotice nesnadné. Na jedné straně miláčkovi vyčítáte, že si vás dostatečně nevšímá, na druhé mu k tomu neposkytnete příležitost. Možná byste se nad sebou měli o trochu víc zamyslet. Když si uvědomíte, že zdařilý a vzrušující erotický život je záležitostí vás obou, užijete si ho daleko víc. Opravdu nemusíte pořád jenom pracovat!

Váhy

K sexu sice dochází skoro každý den, ale na váš vkus probíhá až neskutečně rychle. Naštěstí víte, že něco takového je občas potřeba a nic proti tomu nenamítáte. Pozitivní změna přijde až v sobotu večer. Luna se dostává do vašeho znamení a miláček do stavu, kdy se sebou nechá dělat všechno, po čem jenom zatoužíte. Sex si užijete tak, že na to oba dlouho nezapomenete.

štír

I když máte rádi sex na těch nejnezvyklejších místech, měli byste ho miláčkovi navrhovat opatrně. Když přijdete s tím, že byste se mohli pomilovat třeba ve sklepě, bude ještě souhlasit. Když vás však napadne, že byste si to mohli rozdat například ve zkušební kabince v obchodě, zaťuká si na čelo a zeptá se, zda jste se už úplně nezbláznili….

Střelec

Jedovaté poznámky, které k vám váš miláček má, neberte moc vážně. On je totiž vážně nemyslí. Může vám sice říct, že se chcete milovat jen proto, abyste nemuseli nic pořádného dělat, a tím k nicnedělání stahujete i jeho, ale zle to nemyslí. Ve skutečnosti se na každý váš podnět, který vede k milování, neskutečně těší. Na to, že vás pořád ještě vzrušuje, je navíc moc pyšný.

Kozoroh

Momentálně patříte k těm vzácným lidem, kteří dokážou sex iniciovat nenápadným, ale velice účinným způsobem. Miláčkovi umíte své touhy naznačit tak, aby sám usoudil, že mu nabízíte přesně to, co potřebuje. Navíc dokážete chvíle erotiky smysluplně zařadit do toku obvyklých povinností. Znáte se a víte, že vás sex nabije novou energií a že po něm vaše hlava vymýšlí nové vynikající myšlenky a nápady.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 11.11.2018 do 17.11.2018

Vodnář

Když se nad sebou upřímně zamyslíte, musíte si přiznat, že patříte k bytostem daleko komplikovanějším, než jste si dosud mysleli. Pochopíte, že to, co jste dosud považovali za nezájem o erotiku, byla v podstatě jen obrana před partnery, kteří v této disciplíně zrovna nevynikali. Teď jste však konečně objevili něco jiného! Pak v sobě s pobavením objevujete sklony, z nichž jste se dosud nepodezírali…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..