Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 4

By | 30.07.2020

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Čtvrtek – čtvrtý den v týdnu

Lidé narozeni ve čtvrtek mají nad sebou planetu Jupiter, která nad nimi vládne. Jde o planetu štěstí, proto jsou lidé narozeni v tento den dětmi štěstěny. Tito lidé mívají obvykle větší šance uspět a to v nejrůznějších životních aspektech – kariéra, rodina, finance a podobně. Jsou to velcí optimisté a šprýmaři. Rádi komunikují s druhými, cestují, objevují nové a nové věci a dobrodružství. Jsou dobrými společníky, proto lidé narozeni v tento den jsou baviči a v jejich společnosti by chtěl být takřka každý. Jsou to někdy až moc velcí požitkáři, kteří někdy mají tendence myslet především na sebe.

Přečíst  Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..