Denní horoskop 14.9.2018

Napsala | 09.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

O změny se nesnažte. Shromáždění materiálů by vám dalo spoustu práce a k ničemu by to nebylo. Nakonec byste se dozvěděli, že jste přišli pozdě.

Býk

Věřte svému instinktu! Když se vám někdo na první pohled nelíbí, nic neříkejte, ale pozorujte. Velice rychle se ukáže, že intuice měla pravdu.

Blíženec

I když budete argumentovat sebelépe, svého zaťatého kamaráda nepřesvědčíte. Můžete ho však přimět, aby nad vašimi slovy alespoň trochu přemýšlel.

Rak

Hlavně dopoledne se vám daří ve všem, do čeho se pustíte. Vypněte si telefon, abyste zbytečně neztráceli čas, a pak už jen pracujte na svých úspěších.

Lev

To, že vám chce někdo lhát, je dnes spíše pravidlo, než výjimka. Naštěstí zvládáte mimoverbální komunikaci natolik, že na to nikomu nenaletíte.

Panna

Své názory musíte hájit i v případech, kdy víte, že nemáte ta úplně pravdu. Mirek Dušín by vás za to sice nepochválil, ale jiná cesta opravdu není.

Váhy

Sextil mezi Sluncem a Lunou vás zklidní. Smíříte se se stavem, kdy nejste perfektní, ale jste dost dobří na to, abyste se sebou mohli být spokojení.

štír

Při opozici mezi Merkurem a Neptunem byste si raději neměli moc vymýšlet. Lidé kolem vás jsou vnímaví a mohli by vám na to přijít dřív, než je milé.

Střelec

Bez váhání dejte na rady mladší generace. To, co vymyslela, sice s vaším obvyklým přístupem k životu neladí, ale to nevadí. Přesto to vyzkoušejte.

Kozoroh

Patříte k těm opravdu šťastným. Dokonce i s dopravním policistou dokážete komunikovat tak, abyste z toho vyšli bez pokuty a s plným počtem bodů.

Vodnář

Jsou věci, s nimiž se musíte smířit. Když naplánovaný víkend pokazí partner, který onemocní, nerozčilujte se. Opravdu vám tím nedělá naschvály.

Přečíst  Denní horoskop 28.6.2020

Ryby

V práci je to opravdu náročné. Vy však můžete využít přízně hvězd. S jejich pomocí se elegantně vyhnete všemu, co by mohlo otřást vaší pracovní pozicí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..