Kámasútra: Nejen kniha o sexu

Napsala | 02.10.2011

Kámasútra]Kámasútra je všeobecně známý pojem, málokdo však přesně ví, o čem Kámasútra je, co všechno zahrnuje a co symbolizuje.

Tato kniha je nejstarší knihou o lásce, sexuálních polohách a sexu samotného. Jde o pochopení, že sex není jen o spojení fyzickém, ale i duševním. Kniha v sobě nese poselství a snaží se milencům rozšířit obzory v rámci jejich sexuálního života.
Především jde o sladění tužeb a přání a také o vzájemné pochopení a pochopení intimního chování. Kámasútra říká, že je potřeba lépe vnímat sexuální rozkoše a vjemy, které jsme dosud nevnímali.

Kniha v podstatě přináší názor na sex takový, že sex je jednou z nejhezčích součástí života a lidé by se proto, za své sexuální touhy, neměli stydět. Odkrývá nám i tajemství, že za kvalitním sexem se schovává časté střídání sexuálních poloh.

Kámasútra se skládá ze dvou slov. To první Káma je hinduistické označení boha lásky, sútra naopak znamená návod, nebo učebnici. Originál této knihy je velice obsáhlé dílo a váží dokonce i několik kilogramů. V dnešní době je však k dostání spoustu moderních podob této knihy. Kresby vymizely a místo nich je zastoupily fotografie a více pochopitelné popisy.

Kámasútra polohy

Podstatou knihy je poskytnutí na stovky návodů a rad, jak obohatit náš sexuální život. Začíná letmými dotyky a polibky a pokračuje až k dovršení sexuálního aktu. Ukazuje nám, jak si příjemně užít milování od prvního dotyku až k samému vyvrcholení při sexuálním styku.

Autorem Kámasútry je Vátsjájana Mnich. Kniha se dělí na několik částí:

Srdce Srdce Srdce

První je úvod, zde se píše hlavně o smyslu života, společenském chování, správném zařízení domu a o vhodnosti partnerů, také způsobech namlouvání.

Druhou je milování. Autor se zde rozepisuje o druzích lásky, objetí, polibcích, kousání, škrabání, polohách při sexu a způsobech milování, také se zmiňuje o bití, vzdechu, milostných hrátkách a předehrách.

Třetí částí jsou panny. Tato část knihy pojednává o sňatku a zásnubách, také o tom, jak má panna získat muže a muž pannu a o projevech citů.

Čtvrtou částí jsou manželky. Část se věnuje mnohoženství, správném chování manželek a spolumanželek.

Pátou částí jsou paní. Zde jsou rady jak svést ženu a uhájit si manželku.

Šestou částí jsou kuběny. Kapitola se věnuje indickým prostitutkám.

A konečnou sedmou částí jsou rady. Rady jak připravit lektvary a nápoje lásky, také recepty pro zvětšení pyje a další tomu podobné.

Srdce Srdce Srdce
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.