Denní horoskop 11.1.2019

Napsala | 11.01.2019

Beran

V práci vás čeká zajímavá novinka. Najděte si chvíli klidu, abyste o ní popřemýšleli a rozhodli se, zda vůbec a jak na ni budete reagovat.

Býk

Dopřejte si něco, na co vám jindy nezbývá čas. Skvěle proběhnou zejména všechna setkání se starými kamarády. Počítejte však s tím, že se protáhnou.

Blíženec

Než se rozhodnete, že něco podepíšete, vyžádejte si čas na rozmyšlenou. Kdyby vám ho druhá strana nechtěla poskytnout, od podpisu odstupte.

Rak

Kolem poledne se těšte na zajímavé novinky. Pokud je však chcete využít ke svému prospěchu, musíte reagovat daleko rychleji, než jste zvyklí.

Lev

O další přírůstku do rodiny raději neuvažujte. Když budete rozumní, sami pochopíte, že by další rozšiřování rodiny nebylo ani prozíravé, ani moudré.

Panna

Kamarádovi, který se dlouho neozývá, zavolejte jako první. Když vám pak vysvětlí, co ho k tomu vedlo, sami uznáte, že to byl opravdu vážný důvod.

Váhy

Veškeré návrhy na nákup se slevou si rozmyslete. Všechno může sice vypadat skvěle, ale nakonec se ukáže, že to zdaleka není takové, jak to vypadá.

štír

Na změny, které v práci probíhají, reagujte neutrálně. Situace je komplikovaná a ani vy, ani nikdo jiný neví, jak to všechno dopadne a co z toho bude.

Střelec

Úvahy o tom, že byste měli začít šetřit, jsou stále intenzivnější. Neříká vám to jen partner, ale jde o rozhodnutí, k němuž jste dospěli i vy sami.

Kozoroh

Při konjunkci Slunce s Plutem se z vás stává důležitý poradce váženého člověka. Navíc zjistíte, že rady nechce zadarmo, ale že vám za ně bude platit!

Vodnář

To, co se dozvíte, byste si měli zatím nechat pro sebe. Jde o záležitost, která se sice velice slibně rozvíjí, ale jejíž vyznění není zdaleka jisté.

Přečíst  Denní horoskop 12.5.2019

Ryby

Když s vámi kamarádi chtějí mluvit, opravdu vás potřebují. Klidně je pozvěte domů. U toho, co budete probírat, váš partner nesmí chybět!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..