Denní horoskop 11.12.2018

Napsala | 11.12.2018

Beran

Na lidi, kteří vám stále opakují, že byste bez nich nic nebyli, nereagujte. Maximálně jim můžete říct, že bez nich byste byli ještě daleko dál.

Býk

Vzhledem k Luně ve Vodnáři musíte všechno bedlivě kontrolovat. Pozor si dávejte zejména na data na všech důležitých dokumentech, které podepisujete.

Blíženec

Luna ve Vodnáři vám přinese zajímavou nabídku na letní dovolenou. Je to sice podstatně dřív, než obvykle, ale jde o šanci, kterou byste měli využít.

Rak

V práci se připravte na turbulence. Týká se to zejména dopoledne. Nebudete vědět, kdo vám vlastně šéfuje a kterého z nadřízených máte poslouchat.

Lev

Luně ve vašem partnerském sektoru je naprosto dokonalá. Kolem poledne můžete mít sice potíže se žárlivostí, ale i to si dokážete rychle srovnat.

Panna

Kolem poledne čekejte v práci melu. Obvykle se do takových záležitostí nepletete, ale tentokrát musíte. Naštěstí to zvládnete naprosto skvěle!

Váhy

Když se vás někdo začne vyptávat na záležitosti, které se týkají vašeho kamaráda, nemluvte, ale pošlete ho přímo za ním. Bude to tak pro vás lepší.

štír

Jakmile zjistíte, že někdo porušil slib, hned mu to vytkněte. Bude to lepší než kdybyste byli naštvaní a přitom se tvářili, jako by se nic nedělo.

Střelec

Počítejte se spoustou lidí, kteří si s vámi budou chtít povídat. Jindy byste na ně třeba i nadávali, ale teď budete rádi, že máte s kým vyměnit slovo.

Kozoroh

Dárky, které v rámci firemního večírku dostanete, vás spíše pobaví. Je vám jasné, že je šéfové vybírali tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

Vodnář

I když se vám nechce, musíte jít navštívit nemocného. Nebojte se a vyrazte! Díky Luně ve vašem znamení to proběhne daleko lépe, než jste očekávali.

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2018

Ryby

To, že tvrdošíjně lpíte na určitých vzorcích chování, není k ničemu dobré. Pokuste se na život a na úlohu, kterou v něm máte, podívat jinýma očima.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..