Denní horoskop 11.8.2018

Napsala | 11.08.2018

Beran

Vzhledem k zatmění ve vašem sektoru lásky a romantiky se chovejte moudře. Hlavně nenavazujte vztahy na jednu noc. Mohl by z nich být doživotní průšvih.

Býk

Na jakoukoliv akci si vezměte buď víc peněz nebo větší zásoby. Vaše děti fungují naprosto nepředvídatelně. S chutí jí i to, co jindy tvrdě odmítají.

Blíženec

Novoluní spojené se zatměním varuje. Můžete mít sice více než stoprocentní pravdu, ale hádat byste se neměli. Mohlo by to mít nepříjemné následky.

Rak

Zatmění v sektoru peněz vlastních je dost náročné. Chápete, že byste měli obrátit každou korunu nejméně dvakrát – a nakonec to stejně nedokážete.

Lev

Zatmění, které dnes ve vašem znamení probíhá, vybízí k meditaci. Najděte si alespoň chvíli, kdy budete přemýšlet o sobě a o svých dalších plánech.

Panna

Hlídejte si to, co se vám zdá. O svých snech hodně přemýšlejte. Zatmění aktivuje vaše podvědomí a vytahuje z něj na světlo velmi zajímavé informace.

Váhy

Jsou záležitosti, v nichž byste ustupovat neměli. Můžete se dozvědět, že je to nerozumné a že si děláte zbytečné nepřátele, ale to na věci nic nemění.

štír

Nabídky na novou práci vyslechněte, ale raději o nich neuvažujte. Vzhledem k dnešnímu zatmění by vám do života přinesly více starostí než užitku.

Střelec

Vzhledem k zatmění nevíte, komu a čemu máte vlastně věřit. Bude nejlepší, když každému přikývnete, ale nebudete dělat nic, co by situaci změnilo.

Kozoroh

Zatmění ve vašem sektoru peněz cizích varuje! Nedávejte z ruky peníze, platební karty a vůbec už nikomu nesdělujte hesla k účtům a PINy ke kartám.

Vodnář

K lidem, s nimiž se seznamujete, přistupujte obezřetně. Při dnešním zatmění mohou být jejich úmysly komplikovanější, než to na první pohled vypadá.

Ryby

Přečíst  Denní horoskop 16.3.2019

Klidně si naordinujte odpočinkový den. Vzhledem k tomu, že ve vašem sektoru práce probíhá zatmění, byste svou aktivitou nadělali víc škody než užitku.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..