Zklamání v lásce – proč vám to stále nevychází podle znamení? 1

Napsala | 19.12.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Přemýšlíte občas nad tím, proč vám nevychází vztahy, které máte? Musel vám zlomit zase srdce? Musíte kvůli němu brečet, jíst kila zmrzliny a sledovat společné fotky? Přirozeně dáváte vinu jemu, protože on za to přeci může. Bohužel to není až tak úplně pravda. Krach vztahu mají většinou na svědomí oba, podíl na tom má jak muž, tak i žena. Chyba na vaší straně? To si nemůžete a ani nechcete připustit. Znamení zvěrokruhu může mít v této sféře podstatné informace, které vám mohou pomoci. Odhalíte slabé stránky a těm se v příštím vztahu vyhnete.

Láska a rozchod

Zamilovat se je jednoduché, pokud láska zasáhne také váš protějšek, je to jen dobře. Období zamilovanosti je krásné a příjemné, ovšem jakmile ustoupí, mohou se objevovat první problémy a neshody. Rozešli jste se a vy nevíte, proč? Proč vám to neustále nevychází? Opravdu jsou všichni tak špatní? Nebo za tím může být i váš podíl?

Vodnář (21. leden – 20. února)

Ženy ve znamení Vodnáře jsou velmi vtipné a chytré. Nebojí se říkat to, co si myslí a to před každým. Na začátku to může být pro muže roztomilé a osvěžující, protože pořád mluvíte, ale časem to pro ně může být otravné. A není to zrovna něco, co chce slyšet. Vyplatí se proto občas nechat si některé věci pro sebe.

Ryby (21. února – 20. března)

Ženy ve znamení Ryb jsou často zmítány emocemi. Ty je totiž ovlivňují skoro vždy a všude. Je těžké s nimi občas vyjít, a pokud muži touží po ženě, která je nohama na zemi a umí se ovládat, pak to Ryby nebudou. Své fantazie promítají často do svého protějšku, pokud je neplní, jsou frustrované a smutné. Zůstaňte nohama na zemi, občas se na svět podívejte reálným pohledem.

Přečíst  Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..