Denní horoskop 11.6.2019

Napsala | 11.06.2019

Beran

Plány, které ohledně vaší další společné budoucnosti nastíní miláček, jsou neskutečně krásné. Se skutečnosti to však bohužel tak skvělé nebude.

Býk

S údivem zjistíte, že se za vašeho dobrého přítele vydává člověk, kterého máte v kategorii dobrých známých. Přímo se ho zeptejte, na co si to hraje!

Blíženec

Nebojíte se ničeho, čím vám zaměstnavatel vyhrožuje. Je vám jasné, že vám nic horšího než to, že vás vyhodí, neudělá – a výpověď zvládnout dokážete.

Rak

Ve vašem životě se jedná opravdu o hodně. Předem si však musíte uvědomit, co chcete vy sami. Když za tím půjdete, je šance, že to rychle dostanete.

Lev

Každou volnou chvíli věnujte komunikaci s přáteli. Dnes s nimi máte šanci bez problémů domluvit i to, co by vám už zítra dělalo zbytečné potíže.

Panna

Na účtu se objeví zajímavé peníze. Než se začnete radovat, pátrejte po jejich původu. Pak nehrozí, že utratíte finance, co vám ve skutečnosti nepatří.

Váhy

Ohledně rodinné ekonomiky máte jasno. Svoláte rodinou radu! Jasně řeknete, že pokud chcete jet na dovolenou, musíte všichni začít okamžitě šetřit!

štír

Obtížné situace řešíte levou zadní. Občas budíte dokonce pocit, že si je vyloženě vychutnáváte a jejich zvládání berete jako test své inteligence.

Střelec

Vaše rozhodování je naprosto jednoduché. Na svých kamarádech a jejich aktuálních potížích vidíte, co je zbytečně riskantní a co byste dělat neměli.

Kozoroh

Konečně najdete společnou řeč s rodiči. Když jim něco poradíte, nezačnou se rozčilovat, ale pečlivě a soustředěně se vás vyptají na všechny detaily.

Vodnář

S partnerem si slibte, že spolu při první příležitosti vyrazíte někam do zahraničí. Váš vztah nějaké nové zážitky potřebuje opravdu akutně!

Přečíst  Denní horoskop 23.5.2019

Ryby

Ve finančních záležitostech funguje vaše intuice skvěle. Když ji poslechnete, uděláte první a nejdůležitější krok směrem k zajištěné budoucnosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..