Denní horoskop 25.9.2019

Napsala | 25.09.2019

Beran

Hlavně večer se doma chovejte jako na návštěvě. Kdyby vás náhodou napadlo, že máte právo zvyšovat hlas, raději si to rozmyslete. Náraz by byl krutý.

Býk

Když se kolegové chlubí, do debaty se nepleťte. Kdybyste se přidali, museli byste jim říct, že zpoloviny přehánějí a tu druhou si vymýšlejí úplně.

Blíženec

Zejména v podvečer byste se měli bez zábran a přesně vyjadřovat ke všemu, co se děje. Je potřeba, abyste zdroj problémů pojmenovali naplno a jasně.

Rak

Vaše touha po změně za každou cenu je sice pochopitelná, ale velice nerozumná. Kdybyste se vším počkali do zítřka, bude to daleko bezpečnější.

Lev

To, že je váš miláček naštvaný, vaši náladu nikterak neovlivní. Necháte ho, ať si v klidu nadává na celý svět, a sami se vrhnete na své záliby.

Panna

Člověk, který se s vámi nebaví, to opravdu nemá jednoduché. Vy se za ním totiž vypravíte a přímo se ho zeptáte, co ho k takovému jednání vede.

Váhy

Partnerovy úvahy o tom, jak byste mohli vylepšit svůj život, soustředěně poslouchejte. Zní sice nerealisticky, ale mají velice racionální jádro.

štír

To, že se vám někam nechce, ještě neznamená, že tam jít nemusíte. Zejména na schůzku rodičů dětí školou povinných se vypravit prostě musíte.

Střelec

To, proč jste se pohádali s partnerem, nikomu nevysvětlujte. Nejde to, protože byste museli sami přiznat, že skutečný důvod vlastně sami neznáte.

Kozoroh

Kvadratura mezi Venuší a Saturnem ohrožuje váš vztah. Hrozí, že si toho v práci naberete dobrovolně tolik, že to zásadně ohrozí rovnováhu vašeho vztahu.

Vodnář

Pokud má miláček pocit, že vám má právo poroučet, dejte mu jasně najevo, že se plete. Nebude to příjemné, ale udělat to musíte co nejdříve.

Přečíst  Denní horoskop 15.8.2018

Ryby

Práce je hodně, ale to vám ani trochu nevadí. Čím víc se na ni soustředíte, tím méně máte prostoru na návraty do minulosti a na úvahy o tom, co bylo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..