Je možné, že jste pozemský anděl?

Napsala | 13.05.2014

Pozemský Anděl]Anděl. Kdo je anděl? Většina z vás si asi anděla představí jako malé dítě, které působí dokonale nevinně, má krásně bílá křídla, v ruce luk a šíp a létá si po světě a pomáhá dobrým lidem. To by byl popis možná vhodný pro anděla lásky, když má tedy v ruce pravděpodobně andělský luk a šíp. Nicméně v tomto článku se budeme zabývat tím, zda je možné, že třeba právě vy jste pozemský anděl.

Hned na úvod je důležité se vás všech čtenářů zeptat – věříte v anděla, boha a nebo i posmrtný život v nebi nebo v tom horším případě v pekle? Pokud ano, můžete třeba i vy být pozemským andělem, nebo alespoň jeho opatrovníkem. Protože pokud má člověk předpoklady k tomu, že by mohl mít s andělem něco společného, je hodně důležité, aby v něj také pochopitelně věřil.


Pozemský anděl je hodně široký pojem. Mnohdy nás tak někdo nazve, když mu třeba s něčím pomůžeme. Například staré ženě, jak by někdo řekl babičce, která doslova a do písmene táhne po schodech několik těžkých tašek s nákupem. Pokud této ženě pomůžete a jedná se o ženu hodně staršího věku, rozhodně vám odpoví, že děkuje a že jste její anděl.

A ona je to jistým způsobem i pravda. Jste anděl, jelikož jste pomohl někomu, kdo to aktuálně potřeboval a rozhodně vám to neříkal, že potřebujeme pomoci. Vy sám v vlastní vůle a iniciativy jste dané starší ženě pomohl a tím pádem se z vás stal pozemský anděl, který to má rozhodně ve své hlavě dokonale spořádané a ví, co se sluší a patří.

Někomu se to bude zdát jako naprostá hloupost, nicméně kdo z vás si na tuto úplně základní věc v běžném životě vzpomene a staré ženy s taškami do schodů pomůže? Bohužel v dnešní době je to hodně ojedinělý případ, který se moc často nestává a proto je potřeba si těchto lidí, kteří tyto dobré skutky dělají vážit a uctívat je jako pozemské anděli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.