Denní horoskop 11.12.2019

Napsala | 11.12.2019

Beran

Úvahy o nových začátcích mít můžete, ale k ničemu tam nebudou. Miláček jimi nebude ani trochu nadšený a vy nakonec usoudíte, že má vlastně pravdu.

Býk

Konjunkce Venuše se Saturnem na vás působí pozitivně. Když vám partner něco rozmlouvá, nehádejte se, ale přemýšlejte, zda náhodou nemá ve všem pravdu.

Blíženec

Večerní kvadratura mezi Lunou a Neptunem vám do cesty pošle lidi, kteří zcela nepokrytě lžou. U jiných jim to možná vyjde, ale vy jim naletět nesmíte.

Rak

Miláček má pocit, že by si vás měl trochu hlídat. Vůbec nechápe, že je to přesně to, co vás donutí, abyste nad nějakým románkem začali uvažovat.

Lev

I když by vám nějaká úprava skutečnosti prospěla, vy to neuděláte. Nelžete, protože byste si to nepamatovali a protože to považujete za nedůstojné.

Panna

Upřímně se snažíte o stabilizaci vašeho vztahu. Přesto přemýšlíte, zda to stejně vnímá i miláček a zda vy jenom zbytečně neplýtváte silami.

Váhy

Alkoholu se celý den důsledně vyhýbejte. Je potřeba, abyste měli jasnou hlavu. I když to tak zprvu nevypadá, bude se večer jednat o důležitých věcech.

štír

K lidem, které máte opravdu rádi, se chováte mírněji, než by bylo rozumné. Možná by bylo dobře, kdybyste před jejich chybami přestali zavírat oči.

Střelec

Úvahy o tom, kam uložit přebytečné finance, jsou rozumné. Večer, který věnujete výběru vhodného investičního fondu, není v žádném případě ztracený.

Kozoroh

Klidně řekněte miláčkovi i to, co by ho jindy spolehlivě vyvedlo z míry. Dnes se s tím však srovná rychle, efektivně a kupodivu i bez zbytečných scén.

Vodnář

Miláček má pocit, že se mu moc nevěnujete. Vy si to sice uvědomujete, ale taky víte, že máte momentálně spoustu věcí, které musíte řešit přednostně.

Přečíst  Denní horoskop 17.7.2020

Ryby

Pokud má někdo pocit, že stačí, aby na vás zatlačil, a vy uděláte všechno, co chce, musíte mu vysvětlit, že je to sice jeho přání, ale že mu nevyjde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..