Denní horoskop 25.12.2019

Napsala | 25.12.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Přichází další vlna dárků. Děti jsou sice nadšené, ale vy tak trochu unavení. Co kdybyste si večer dopřáli malou, tichou a hlavně osamělou procházku?

Býk

Když hosté nechtějí jíst všechno, co jim podáváte, nezlobte se. Nevypovídá to nic o vašich kuchařských schopnostech, ale je jasné, že by to bylo moc.

Blíženec

Klidně si dopřejte snídani v pyžamu. Když se protáhne až do oběda, nic se neděje. A kdybyste nečekali hosty, můžete v pyžamu klidně zůstat do večera.

Rak

Konečně si máte čas vychutnat dárky, které jste včera dostali. Skoro až s pohnutím usoudíte, že vás vaši blízcí znají a mají vás opravdu rádi.

Lev

Využijte své životní zkušenosti! Jen díky nim dokážete rodičům vysvětlit, že se nemají stresovat kvůli něčemu, co se jim změnit stejně nepodaří.

Panna

Jde o den, který můžete klidně vnímat jako odměnu za předchozí strádání. Všechno probíhá skvěle a vy si vychutnáváte pocit svátečního klidu a pohody.

Váhy

O tom, co se v rodině děje, před dětmi nemluvte. Můžete si však říct, že příbuzní měli mít rozum a veškeré spory si začít vyřizovat až po svátcích.

štír

Sváteční klid nečekejte. Neustále budete na pochodu. Když si pak večer konečně v klidu sedněte, teprve si uvědomíte, že vlastně prožíváte svátky.

Střelec

Klidně zariskujte a řekněte to, co si doopravdy myslíte. Vaše slova vám přinesou obdiv a uznání. Dokonce i senior rodu uzná, že máte ve všem pravdu.

Kozoroh

Pozor si dejte zejména na cestách. I trasa, kterou dokonale znáte, může přinést překvapení. Na to pak musíte reagovat bez váhání. Naštěstí to vyjde.

Vodnář

Při Luně ve Střelci se velice dobře bavíte. Dokonce dokážete rozesmát i příbuzné, které s úsměvem na líci už pěkných pár let nikdo neviděl.2612. – ČtvrtekNovoluní v Kozorohu vás donutí, abyste oprášili své hodně staré sny. Dosud se uskutečnit z nejrůznějších důvodů nedaly, ale teď se situace změnila.

Přečíst  Denní horoskop 27.2.2020

Ryby

Na poslední chvíli musíte sice měnit program, ale to vám nevadí. Chápete, že nemoci na děti útočí nejčastěji o svátcích a že to není ničí vina.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..