Denní horoskop 19.9.2020

Napsala | 19.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Příjemné budou zejména veškeré akce s prarodiči. Předvedou se jako skvělí společníci v dokonalé náladě. Navíc projeví zásadní smysl pro humor.

Býk

Večer, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, byste si měli promluvit s miláčkem. Potřebujete probrat důležité věci, s nimiž sám nezačne.

Blíženec

To, co říká, partner, vážně neberte. Pravděpodobně ho naštvalo něco, co s vámi nemá nic společného. Když se uklidní, ještě se vám přijde omluvit.

Rak

Den je plný rozporů. Pokud se nechcete zbytečně hádat kvůli něčemu, co si to nezaslouží, stáhněte se do pozadí a smiřte se s rolí pozorovatele.

Lev

Dejte si pozor, abyste nemluvili víc, než je zdrávo. Tajemství, která by neměla být nikdy vyslovena, jsou nejen v románech, ale i ve vašem životě.

Panna

Opravdu nemusíte pracovat za každou cenu a do poslední kapky energie. Dnes je potřeba, abyste si našli čas i na odpočinek a kontakt s kamarády.

Váhy

Máte štěstí na lidi! Člověk, který se s nikým nebaví a všem dává najevo svůj nezájem, se k vám nejdříve chová s úctou a pak přidá i lásku.

štír

Pozor si dejte na Váhy a Kozorohy! Zejména Váhy tvrdí, že konflikty vyloženě nesnášejí, ale dnes k jejich rozpoutání využijí každou vhodnou chvíli.

Střelec

Zatímco přes den překypujete energií, večer na vás padne únava. Nepřemáhejte se a zůstaňte raději doma. Mezi lidmi byste se stejně necítili dobře.

Kozoroh

Jde o den, kdy se musíte hodně často srovnávat s nevysvětlitelnými náladami svých blízkých. Na cizí lidi byste se zlobili, ale doma vám to nevadí.

Vodnář

Rodinná akce, na kterou vyrazíte, dopadne zcela jinak, než jste čekali. Naštěstí se nebudete rozčilovat, ale nezdarům se dokážete upřímně zasmát.

Přečíst  Denní horoskop 21.6.2019

Ryby

Zatímco přes den máte praktických záležitostí a jejich řešení až nad hlavu, večer se situace změní. Konečně si vychutnáte pravdou partnerskou romantiku!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..