Denní horoskop 11.10.2019

Napsala | 11.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Představa partnera, který se s vámi podělí o denní starosti, se může velice rychle naplnit. Je jen potřeba, abyste mu přesně řekli, co potřebujete.

Býk

Udělejte si čas na alespoň některé životní radosti! Když k tomu dokážete přimět i partnera, užijete si opravdu krásný a neopakovatelný začátek víkendu.

Blíženec

I vy si občas zasloužíte pátek, kdy nikam nejdete a kdy se jenom povalujete. Partner bude moc rád, že konečně přišel večer, který si užijete spolu.

Rak

Kvadratura Luny s Jupiterem vás žene do neskutečných výkonů. Hrozí, že budete přes den dokazovat, že na to máte, tak, abyste večer padli vysílením.

Lev

Kvadratura mezi Lunou a Jupiterem šetření moc nepřeje. Pokud nechcete mít večer pocit, že jste utráceli za totální nesmysly, nechte raději kartu doma!

Panna

Chyby, které děláte, naštěstí patří k těm, co se dají opravit. Když o tom, co se vám nepodařilo, nebudete mluvit, nikdo si toho ani nepovšimne.

Váhy

To, že za sebou máte náročný pracovní týden, pro vás nic neznamená. Místo o odpočinku přemýšlíte o tom, jak vytáhnout večere kamarády někam ven.

štír

Den bude dost pracovní, ale večer vám všechno vynahradí. Užijete si společnost svého partnera a domácí pohodu, kterou jste už hodně dlouho nezažili.

Střelec

Dopoledne, kdy je Luna v kvadratuře s Jupiterem, si dejte pozor na to, za co utrácíte. Máte sklon kupovat drahé nesmysly a pak toho upřímně litovat.

Kozoroh

Máte se na co těšit. Budete ve skvělé náladě. Nejvíc na tom vydělají vaše děti. Nad jejich školními výsledky mávnete rukou a necháte je bez komentáře.

Vodnář

Ráno si sepište seznam toho, co přes den musíte zařídit a kam byste měli zavolat. Důležitých věcí je tolik, že byste klidně mohli na něco zapomenout.

Přečíst  Denní horoskop 26.6.2019

Ryby

Dopoledne si dávejte pozor na zbytečné utrácení. Peníze, které byste vydali za nesmysly, budete ještě během odpoledne potřebovat na důležité věci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..