Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 6

By | 05.06.2020

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Achát

Jde o minerál, který umí dát do souladu prvky jin a jang. Umí udržovat negativní síly od těla, pomáhá také léčit. Kde všude může pomoci? Funguje na bolest hlavy, epilepsie, různé infekce, kožního onemocnění, různé otravy, potenci, prostatu, slzení očí, teploty, umí pomoci zlepšovat zrak.

Smaragd

Šesterečný minerál je nejcennějším kamenem z odrůdy berylu. Má nádhernou zelenou barvu a využívá se často ve šperkařství. Umí pomoci udržet lásku, peníze, mentální sílu a umí léčit. Například pomáhá při problémech s trávením, žlučníkem, teplotou, žaludkem, revma, žaludečními vředy, poruchy krevního oběhu, zvracením, pálení žáhy, otravě, zánětu mandlí.

Jadeit

Jde o nejznámější dekorační kámen, může mít různě zelenou barvu, pomáhá také tělo léčit. Pomáhá na pásový opar, revma, problémy se žaludkem, problémy s trávením, bolesti hlavy, čištění krve, chřipku, na koliku, vysoký krevní tlak, problémy s ledvinami, problémy s močovým měchýřem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..