Kometa Elenin se přiblíží Zemi

Napsala | 09.09.2011

Ilistrační obrázek – Kometa]Dle astrologického hlediska má okolo 17.listopadu 2011 proletět kolem naší Země kometa Elenin (jméno má podle Leonida Elenina). Tato kometa již nyní u nás vyvolává silné gravitační vlny. Ty se projevují třeba i zemětřesením a nestabilitou Země. Ruští vědci informovali svého prezidenta a Medveděv nařídil pohotovost armádě. Jistá Dr.Josef Farrell tvrdí, že okolo kornety je takzvané torzní pole. Toto torzní pole využívají mimozemské lodě jako možný prostředek k cestování na velké vzdálenosti.

Právě toto torzní pole u nás vyvolává nestabilitu na Zemi. Existuje podezření, že toto nebeské těleso za sebou skrývá kosmickou loď a má přímou spojitost s planetou Nibiru. Astrologové povrzují, že kometa byla vystřelena z Oortova oblaku, a zaroveň se obávají, že nemusí být sama. Pokud Rusko má pohotovost, není to jen tak, proto bychom měli být na pozoru! Rusové se obávali vyrovnání do přímky s planetou a 15.3.2011 se tak stalo. Právem se tedy obávají průletu komety a to 17.října 2011. Pohotovostní plán Ruska má plnou podporu ministra obrany S.Serďjukova, který upozorňuje na možný výbuch radiace, který rozpoutá průlet komety v naší blízkosti.

Také Amerika začala rozmisťovat více sledovacích zařízení po celých státech USA. Vše zajišťuje FEMA tj. Federální agentura krizového managementu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.