Denní horoskop 1.11.2018

Napsala | 01.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Na pracovních poradách se raději moc neprojevujte. Kdybyste nahlas řekli, co si myslíte, silně by to ohrozilo dobrý vztah, který s šéfem zatím máte.

Býk

Nervózní atmosféra, která zejména v práci panuje, vás nijak neovlivňuje. Občas se dokonce přichytíte v momentě, kdy se máte chuť všemu ironicky zasmát.

Blíženec

Den je celkem bohatý na trapasy. Naštěstí se i přesto projeví vaše šťastná povaha. Tomu, co se děje, se umíte zasmát a ke smíchu strhnete i ostatní.

Rak

Pro jistotu nepočítejte s ničím, co vám šéf slibuje. V takovém případě mu však nic neslibujte ani vy. Zajistíte si tak volné ruce k další aktivitě.

Lev

Když máte pocit, že jste někoho už hodně dlouho neslyšeli a nic o něm nevíte, hned mu zavolejte. Zjistíte, že vás právě teď moc potřebuje.

Panna

Váš potenciál je daleko vyšší, než jste si mysleli. Hlavně si nenechte vysvětlovat, že na to, co jste vymysleli, nemáte ani talent ani vytrvalost.

Váhy

To, co navrhuje partner, není příkaz, ale něco daleko zajímavějšího. Rychle pochopíte, že to je geniální návrh, na němž se vyplatí spolupracovat.

štír

Moc se nepoznáváte. Dokonce se přistihnete ve chvíli, kdy usoudíte, že budete mlčet, protože byste se svými slovy někoho mohli nepříjemně dotknout.

Střelec

Člověk, který si myslí, že vás dostane tím, že bude lhát, je na omylu. Možná byste ho měli dopředu upozornit, že lež nesnášíte ze všeho nejvíce.

Kozoroh

Berte vážně lidi, kteří nahlas říkají, že nedokážou prohrávat. Když se s nimi dostanete do sporu, s žádnou velkorysostí pak počítat nemůžete.

Vodnář

Venuše, která se včera vrátila do Vah, vám hned od rána vylepšuje den. S její pomocí se domluvíte i s lidmi, s nimiž jste se dosud pořád hádali.

Přečíst  Denní horoskop 14.5.2019

Ryby

Za všechno, co dnes dostanete, musíte náležitě poděkovat. I z toho, co na první pohled vypadá jako ryzí schválnost osudu, se časem vyklube užitečný dar.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..