Denní horoskop 7.10.2019

Napsala | 07.10.2019

Beran

Než se rozhodnete, že začnete jinak, přemýšlejte, zda je to opravdu potřeba. Pokud by s sebou váš nápad přinesl střety s autoritami, raději ho vzdejte.

Býk

Opozice mezi Merkurem a Uranem je opravdu náročná. I tak rozvážný člověk jako vy má tendenci mluvit víc, než je zdrávo, a pak se divit, co z toho je.

Blíženec

Při Luně ve Vodnáři je vám vyloženě dobře. Můžete bez obav plánovat svůj další život a těšit se na všechna příjemná překvapení, která vám den přinese.

Rak

Opravdu nemusíte všechno dělat sami! Když se někdo nabízí, že vám pomůže, klidně se mu svěřte. Uvidíte, že zvládne daleko víc, než byste zvládli vy!

Lev

I když si slibujete, že už nebudete utrácet za nesmysly, je všechno jinak. Dejte si jen pozor, abyste neutráceli peníze, které opravdu nemáte.

Panna

Čím tvrdohlavěji se projevujete, tím větší je šance na úspěch. Dozvíte se, že se s vámi nedá mluvit, ale vaše přání se budou plnit přímo bleskově!

Váhy

S partnerem si poskytujete záviděníhodnou inspiraci. Navíc můžete čekat vrácení dluhu, který byl tak starý, že jste ho už oba raději odepsali.

štír

Při opozici mezi Merkurem a Uranem máte sklon mluvit podstatně víc, než je potřeba, a podstatně dřív, než si to pořádně rozmyslíte. Pozor na to!

Střelec

Zatímco si dopoledne dokážete vyjednat i to, co dosud nešlo, odpoledne si dávejte pozor. Hrozí, že tlak na své okolí přeženete a o výhody tak přijdete.

Kozoroh

Pocit, že toho máte až nad hlavu, kupodivu pomine. Práce sice zůstane ve stejném objemu, ale vy se rozhodnete, že ji přestanete brát zbytečně vážně.

Vodnář

Pocit, že nestíháte zdaleka tak, jak byste chtěli, konečně zmizel. Dnes můžete být na to, co jste zvládli a dokázali, být opravdu upřímně pyšní.

Přečíst  Denní horoskop 18.11.2018

Ryby

Než se rozhodnete, že něco změníte, přemýšlejte. Možná pochopíte, že to staré není ještě tak úplně špatné, takže není potřeba změna, ale oprava.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..