Vztah

Dobrý den,
předem bych chtěla poděkovat za to, že jste mi minule tak skvěle poradila ohledně vztahu do kterého jsem na konec šla. Můj partner se narodil 20.1.1993 a já 11.12.1993 :) Jsme spolu 7 měsíců a moc ho miluju, on mě taky. Ale ted mi přijde náš vztah takový ani nevím. Partner mi občas přijde, že mě už nemiluje :( Já jsem poslední týden totiž moc zamyšlená. Jdu na operaci s kolenními vazy, nikdy jsme žádnou nepodstoupila, atak mám pochopitelně strach. Ted se snažím být taková jako předtím. Bavíme se s přítelem, všehcno děláme jako dřív. Ale on mi přijde jiný. :/ Trápí mě to. Vím že mi neřeknete co si asi myslí. Ale ráda bych abyste mi řekla jak to s naším vztahem vypadá do budoucna aspon okrajově. Mod děkuju :)

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Změna

Myslím, že pokud spolu budete více mluvit i o problémech, bude to dobré. Potřebujete oba nějakou změnu, vím, že teď to zdraví nedovoluje, ale popřemýšlejte o společném kroužku apod.

Dobrý den, chtěla jsem se

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli už je úplný konec s mým "přítelem" já 16.12.1995 a on 17.2.1993 opravdu už je úplný konec, nebo si dokážeme k sobě ještě najít cestu..mělo by to cenu? ...děkuji za odpověď

Vztah

Cesta tu je, ještě to může vyjít, ale jsou tu i komplikace, volejte věštce.