Týdenní partnerské horoskopy od 17.04.2017 do 24.04.2017

Napsala | 16.04.2017
Beran – Beran: 

Veškeré své další aktivity byste měli oba promýšlet. Když spočítáte celkové náklady a odečtete je od zisku, nebude výsledek zdaleka takový, jak jste si představovali.


Beran – Býk: 

Určité tradice dodržujete jen proto, že se to sluší. Pokud byste však letos přišli s tím, že koledu pojednáte naprosto jinak, Býk by tím byl upřímně nadšený.

Beran – Blíženci: 

Váš vztah potřebuje čerstvý vzduch. Naštěstí se v pátek přesune Mars do Blíženců a vy oba rychle zjistíte, že se děje spousta nových věcí, na které musíte rychle reagovat.


Beran – Rak: 

Jeho křehkost vás opět dostane. Dobře víte, že jsou věci, které potřebuje pořádně vytmavit, ale když se na něj podíváte, nic z toho, co jste měli nachystané, mu neřeknete.


Beran – Lev: 

Mluví s vámi jen o tom, o čem chce mluvit sám. Pokud chcete jeho myšlenky svést na jinou kolej, dá vám to spoustu práce a stejně se vám to nakonec nepodaří.


Beran – Panna: 

Zjistíte, že o vás shání informace za vašimi zády. Můžete si vybrat, zda to necháte bez komentáře, nebo zda ho zastavíte a zeptáte se, co svým jednáním vlastně sleduje.


Beran – Váhy: 

O tom, co bylo do doby, než jste se poznali, se s ním nebavte. Váš partner by zbytečně přemýšlel, a dospěl by k závěrům, které nemají s pravdou vůbec nic společného.


Beran – Štír: 

S jeho přístupem k životu se zápasit nedá. Můžete se o to sice pokusit, ale velice záhy zjistíte, že on sice o potřebě změny velice rád mluví, ale ve skutečnosti mu o nic takového nejde.


Beran – Střelec: 

Když vám zbudou nějaké peníze, bez výčitek svědomí si za ně kupte něco, čím si uděláte radost. Když se svěříte Střelci, můžete na to zapomenout, protože radost si udělá on!


Beran – Kozoroh: 

Jeho úhel pohledu vás velice překvapí. Zpočátku souhlasit nebudete, ale posléze pochopíte, že i jeho stanovisko má něco do sebe a vy ho musíte respektovat.


Beran – Vodnář: 

Hlavně se ho nebojte! Vodnář sice předstírá, že by to bez vás v klidu vydržel, ale kdyby na to přišlo, ještě by vás moc rád špendlíčkem vyhrabával…


Beran – Ryby: 

Jste už dost moudří, abyste věděli, že jde o vztah, který není důvod udržovat za každou cenu. Když Ryba přijde s tím, že by se jí v jiných vodách plavalo svobodněji, měli byste jí to dopřát.


Býk – Beran: 

Shodou náhod přijde na něco, co jste před ním zatím chtěli utajit. K vašemu překvapení to nebude komentovat, ale vezme to jako něco, co se občas stává…


Býk – Býk: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Kozorohu, se můžete v klidu pustit do zásadních úvah o další společné budoucnosti. Domluvíte se rychle a tak, abyste byli oba spokojení.


Býk – Blíženci: 

Z koledy moc nadšený nebude. Situace se vyvíjí a on najednou zjistí, že nemůže pít, protože se čeká, že bezpečně dopraví domů ty, kteří pili…


Býk – Rak: 

Jeho reakce na hranici hysterie vás dost překvapí. Přijdou pravděpodobně v úterý, a vy se jimi nesmíte nechat vyvést z míry. Když je nebudete ani komentovat, bude to ještě lepší.


Býk – Lev: 

Partner z tohoto znamení se až trestuhodně předvádí. To, že se vám to nelíbí, je naprosto přirozené, ale přesto byste mu to neměli vysvětlovat na veřejnosti, ale až doma.


Býk – Panna: 

Napětí, které mezi vámi bylo, se pomalu snižujte. O víkendu, kdy je Luna v Rybách, si spolu dokonce dokážete promluvit tak, abyste se nepohádali, ale naopak domluvili.


Býk – Váhy: 

Když se rozhodne, že vám dá novou šanci, nepropadejte nadšení. Záhy zjistíte, že nejde o vás, ale o někoho, kdo ho nechce a koho chce vámi popíchnout.


Býk – Štír: 

Opravdu se mu nemusíte svěřovat se vším, co vás napadne. Váš miláček je na tom momentálně tak, že je schopný žárlit i na vaše sny!


Býk – Střelec: 

V jeho práci se situace mění tak, že ho bez přehánění čeká návrat na výsluní. Překonejte svou hrdost a připomeňte mu, že vy jste při něm stáli i ve chvíli, kdy mu nikdo jiný nevěřil.


Býk – Kozoroh: 

Na to, že rozhoduje za vás, jste si už zvykli. Když však v tomto týdnu vezme do svých rukou něco, co je vaším výsostným právem, naštvete se a řeknete mu to tak, aby na to nikdy nezapomněl.


Býk – Vodnář: 

Čtvrteční konjunkce Slunce s Merkurem ho nečekaně rozpovídá. Dozvíte se od něj spoustu zajímavých věcí a hlavně zjistíte, že vás neviní z ničeho, co se mu v poslední době nepovedlo.


Býk – Ryby: 

Jeho vášeň pro slevy všeho druhu vás vyloženě baví. V součtu sice utratí víc, než kdyby nakupoval normálně, ale kvůli tomu se na něj opravdu nezlobíte.


Blíženci – Beran: 

Jeho sportovní nadšení vám začíná vadit. Upřímně se naštvete už v pondělí, kdy nedbá na přichystané pohoštění a začne vás přesvědčovat, že to máte doma zamknout a jít s ním do lesa.


Blíženci – Býk: 

Na svých nápadech trvá i v době, kdy je každému soudnému člověku jasné, že na nich jenom prodělá. Nevysvětlujte mu to, ale nechte ho, aby dělal to, co považuje za vhodné.


Blíženci – Blíženci: 

Do pátku nedělejte nic, protože vás to bude stát zbytečnou energii a stejně vám to od ruky nepůjde. Počkejte na víkend, kdy se situace zlomí a vám všechno půjde od ruky jedna radost.


Blíženci – Rak: 

Kvůli jeho zapomnětlivosti budete mít spoustu práce. Nakonec dáte všechno do pořádku a váš miláček ještě uzná, že jste to mysleli dobře a udělali ještě lépe.


Blíženci – Lev: 

Jeho rodiče mají dojem, že byste měli víc šetřit. Projevte se jako taktik, a dopřejte svému životnímu druhovi, aby si se svými rodiči popovídal a všechno jim vysvětlil.


Blíženci – Panna: 

Vymluví vám rozhodnutí, které by vás spolehlivě vedlo k soudu. Rozmyslete se, zda to opravdu chcete, protože po odmítnutí celou záležitost znovu otevírat nemůžete.


Blíženci – Váhy: 

Jeho cesta do dluhové pasti je celkem pravděpodobná. Specielně ve čtvrtek se vykašlete na to, abyste mu pomáhali, a místo toho se snažte obhájit svou vlastní kůži.


Blíženci – Štír: 

Jděte si dál svou cestou. Počítejte ale s tím, že se to partnerovi nebude líbit a bude vám neustále připomínat, že jste to měli udělat jinak.


Blíženci – Střelec: 

O penězích se s ním raději nebavte. Mohli byste se dozvědět, že vy dostáváte víc, než si zasloužíte, zatímco jeho práci, námahu a nasazení nikdo neocení.


Blíženci – Kozoroh: 

Jednejte s ním s veškerou vážností a vybranou zdvořilostí! Předejdete tak situaci, kdy Kozoroh usoudí, že ho neberete vážně, a vy mu nedokážete vysvětlit, že to tak není.


Blíženci – Vodnář: 

Potíže do života vám vnese cokoliv reklamního. Vodnáři se to zalíbí, že naprosto nevnímá cenu, a nutí vás, abyste si to bez ohledu na stav vašich financí koupili.


Blíženci – Ryby: 

Pokud je v náročné situaci, dejte mu najevo, že stojíte na jeho straně. Má kolem sebe sice spoustu lidí, kteří se prohlašují za jeho kamarády, ale stejně jako vy se nezachová nikdo.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 29.7.2018 do 4.8.2018


Rak – Beran: 

Má talent vnést nepříjemnosti i tam, kde by byla na místě jemná ruka a opatrný přístup. Pokud se chcete takové situaci vyhnout, jednejte místo něj vy!


Rak – Býk: 

Koleda se vám dvěma vyloženě vydaří. Kamarádi, kteří přijdou, si opravdu chtějí povídat, a chovají se tak, aby vám s nimi bylo po všech stránkách dobře.


Rak – Blíženci: 

Dítě z tohoto znamení vám vyrazí dech. Moc rádi byste vedli výchovné řeči, ale když si vzpomenete na své mládí, usoudíte, že vy jste ti poslední, kteří na to mají právo.


Rak – Rak: 

Po letech otevře téma, které je pro vás oba velice nepříjemné. Vám se ho nechce rozebírat, a proto ho moudře zarazíte po první větě s tím, že se o tom bavit nehodláte.


Rak – Lev: 

Volně se vám dýchá, protože jste splatili dluhy. Navíc Lev přizná, že je to jen vaše zásluha, protože on sám by to nezvládl – a jeho ocenění vás opravdu potěší.


Rak – Panna: 

Kupodivu se nehádáte. V pondělí k tomu sice budete mít tendence, ale když hosté odejdou, oba svorně usoudíte, že vám na nich nezáleží tak, abyste si kvůli nim vjeli do vlasů.


Rak – Váhy: 

Pokud si myslíte, že letošní jaro projde bez zbytečného utrácení, je to omyl. Už v tomto týdnu pochopíte, že do bydlení musíte investovat víc, než jste původně měli v úmyslu.


Rak – Štír: 

Hlavně nepodléhejte cizímu vlivu. Ve chvíli, kdy si po zralé úvaze vytvoříte svůj vlastní názor, se zatněte a ani svému Štírovi nedovolte, aby vám ho rozmlouval.


Rak – Střelec: 

Ve chvíli, kdy vám začne vysvětlovat, že vám za práci zaplatí až později, protože teď nemá, naberte rychlost. Jeho sliby jsou nepodložené a zaplatit vám vůbec nehodlá!


Rak – Kozoroh: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, vás hodlá poučovat o tom, co už dávno víte. Zarazte ho při první větě, a požádejte ho, aby se zbytečně neztrapňoval. –


Rak – Vodnář: 

Když přijde s tím, že byste si měli na něco půjčit, musíte ho zarazit. Vodnář vám sice bude vysvětlovat, že jste nemoderní, protože s dluhem hospodaří všichni, ale vy na něj nesmíte dát.


Rak – Ryby: 

Jako dodavatel se moc nepředvede. Pokud nechcete mít zbytečné nervy, nic mu neříkejte, ale tiše a hlavně důkladně si hledejte člověka, na kterého bude větší spolehnutí.


Lev – Beran: 

Opět se přesvědčíte, že vás bere naprosto jinak, než všechny ostatní. Zatímco nad argumenty ostatních mává rukou, vás jako jediného bere vážně a chová se k němu s úctou.


Lev – Býk: 

V pondělí na něm nechte veškerou komunikaci s návštěvami. Váš Býk najde s koledníky velice rychle společnou řeč, zatímco vy si budete užívat klidu.


Lev – Blíženci: 

Když přijde s tím, že nutně potřebujete koupit obraz nebo něco podobného, měli byste souhlasit. Zatím se to sice nezdá, ale je to investice, kterou vám záhy budou všichni závidět!


Lev – Rak: 

Když vám něco nabízí zadarmo nebo za velice příznivou cenu, nesmíte mu naletět. V celé situaci se skrývá zádrhel, o němž vám sice nic neřekne, ale který celou věc staví do naprosto jiného světla.


Lev – Lev: 

V práci si na něj dejte pozor! Pokud nezvládne to, co má, naprosto bez zábran začne všem vysvětlovat, že za to můžete vy, protože ho neustále rozptylujete.


Lev – Panna: 

Jasně mu vysvětlete, co chcete. Překvapíte ho, protože přizná, že od vás tak realistický způsob myšlení a z něj vyplývající rozumné nápady opravdu nečekal.


Lev – Váhy: 

Patří k lidem, na které se opravdu nevyplatí spoléhat. Může vás sice přesvědčovat, že se změnil a že je situace jiná, než byla, ale vy byste mu přesto naletět neměli.


Lev – Štír: 

Pokud jste v pondělí na chalupě nebo jinde v přírodě, máte se na co těšit. Štír se rozhodl, že vám dokáže, že je pro vás partner snů – a vy musíte přiznat, že se mu to podařilo.


Lev – Střelec: 

Pokud něco poplete, mávněte nad tím rukou. Nic nevratného se nestalo, a na to, abyste rozebírali možnosti a přemýšleli, co by se stát mohlo, je škoda času.


Lev – Kozoroh: 

V jeho společnosti je vám vyloženě dobře. Kozoroh vás poslouchá, do ničeho vám nemluví, a ještě vás doplní tam, kde vaše vlastní myšlenky už nestačí.


Lev – Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se Mars v pátek dostane do Blíženců, veškerá vztahová nuda přejde. Váš miláček pochopí, že je potřeba, aby dal svůj zájem o vás pořádně najevo – a vy se rádi necháte přesvědčit.


Lev – Ryby: 

Teplo domova v jeho případě dost zklame. Hlavně o víkendu se přesvědčíte, že poslouchá každého, kdo s ním mluví – a vy jste ti jediní, které vážně nebere.


Panna – Beran: 

Váš vztah se vyvíjí kupodivu rychle. Vy jste v tom nevinně, ale přiznáváte si, že tempo, které Beran při vaše dobývání nasadil, vám vyloženě lichotí.


Panna – Býk: 

Ze dvou Býků si toho pravého nevyberete. Zatím bude lepší, když všechno necháte tak, jak to je, ale budete se opravdu snažit, aby se ti dva nikdy nepoznali.


Panna – Blíženci: 

Vaši důvěru si nezaslouží. Nahlas sice slibuje, že všechno, co mu řeknete, u něj zůstane jako v hrobě, ale když přijde na věc, dopadne to naprosto jinak.


Panna – Rak: 

Uvědomte si, že to, co prožíváte, je pravé a skutečné štěstí. Vy byste na něm sice ještě dokázali pár věcí poopravit, ale máte rozum a zbytečně do toho nerýpáte.


Panna – Lev: 

Jeho povaha vám dává dost zabrat. Naštěstí jste během života posbírali zkušenosti, díky nimž teď víte, jak se chovat, aby se propast mezi vámi zbytečně neprohlubovala.


Panna – Panna: 

Za to, že máte peníze rádi, se nestyďte. Průšvih by nastal ve chvíli, kdybyste kvůli penězům riskovali jeho lásku, která je pro vás jedním z největších životních darů.


Panna – Váhy: 

Na to, že se vámi snaží manipulovat, jste si už zvykli. Potíž je v tom, že on si to uvědomuje taky, a mění taktiku tak, aby mu to u vás konečně vyšlo.


Panna – Štír: 

Od čtvrtka bude Slunce v Býku a váš miláček v pohodě. Navíc se můžete těšit na vyznání lásky, které o několik stupňů přesahuje všechno, co jste od něj v tomto směru dosud slyšeli.


Panna – Střelec: 

V práci se postaví na vaši stranu. Neptejte se, proč to dělá, ale buďte rádi, že v něm máte spojence, který na vaši stranu přitáhne spoustu dalších lidí.


Panna – Kozoroh: 

Je čas, abyste se smířili. V setrvalém hněvu sice zůstat můžete, ale protože už sami vlastně nevíte, proč jste se kdysi pohádali, je to tak trochu kontraproduktivní.


Panna – Vodnář: 

Pokud vás přesvědčuje, abyste do něčeho investovali, podrobte ho křížovému výslechu. Rozhodněte se až ve chvíli, kdy vám bude všechno jasné a kdy o ničem pochybovat nebudete.


Panna – Ryby: 

Když začne mluvit o penězích, zapomeňte na to, že nějaké máte. Když je z vás Ryba vytáhne, bude vám je vracet hodně dlouho – a o tom, že byste viděli nějaké úroky, si můžete leda nechat zdát.

Přečíst  Sex aneb co nás nejvíce baví


Váhy – Beran: 

Neustále chce, abyste si s ním popovídali o vaší společné budoucnosti. Problém je v tom, že mu odpovědět nedokážete, protože prostě nevíte…


Váhy – Býk: 

I když vás každý přesvědčuje, že je pro letošek na pořizování bazénu už pozdě, nedejte se! Když jeho pořízením zaúkolujete svého Býka, budete u něj trávit už letošní dovolenou!


Váhy – Blíženci: 

Je docela možné, že se dostane do celostátní televize. Navíc se tam zachová tak profesionálně, že mu mohou zavolat a požádat ho, aby jako hlas lidu mluvil v televizi častěji.


Váhy – Rak: 

Počítejte s tím, že bude bezradný v situaci, která si naopak vyžaduje plné nasazení. Naštěstí se do situace vložíte vy sami a sebe i jeho ze šlamastiky dostanete.


Váhy – Lev: 

Když vás někdo rozčiluje, vstoupí do toho Lev a srovná ho, jak náleží. Vy sami byste sice volili jemnější přístup, ale je vám jasné, že by to nezabralo.


Váhy – Panna: 

Zapamatuje si všechno, co mu řeknete. Potíž je v tom, že vaše vlastní argumenty použije v pravou chvíli proti vám a ani se u toho nezačervená.


Váhy – Váhy: 

V poslední době je s ním kupodivu rozumná řeč. Vy jste se přesvědčili, že hlavou zeď neprorazíte, a on pochopil, že to platí i pro něj…


Váhy – Štír: 

Přiznejte si, že vypadá stále lépe! Zatímco jeho spolužáci a kamarádi pomalu vadnou, vy máte vedle sebe člověka, který má čím dál větší šmrnc a vykazuje stále intenzivnější přitažlivost.


Váhy – Střelec: 

Hlavně v pondělí by si měl dávat pozor na alkohol. Upozorněte ho, že pokud to neudělá, hrozí, že skončí v náručí člověka, o kterého by ve střízlivém stavu zájem opravdu neměl.


Váhy – Kozoroh: 

V práci sice moc spokojený není, ale jinou zatím nemá. Naštěstí se situace ve čtvrtek zlomí a miláček najde spokojenost i tam, kde se mu zatím vyhýbala.


Váhy – Vodnář: 

S jeho příbuznými se nehádejte. Obvykle na sobě nenajdou chlupu dobrého, ale pokud něco na jejich adresu pronesete vy, sjednotí se proti vám jedna radost.


Váhy – Ryby: 

Dohromady se dáte na poslední chvíli. Až o víkendu se dozvíte, že Ryba si letošní Velikonoce stanovila jako hranici, kdy se o vás pokusí – a pokud by to nevyšlo, šla by jinam.


Štír – Beran: 

Zjistíte, že jsou věci, které si nechává pro sebe. U něčeho jiného byste to možná i mlčky pominuli, ale u tak důležité věci téma otevřete a všechno s ním proberete.


Štír – Býk: 

Když přijde s tím, že poletí na fotbal do Anglie, mávněte nad tím rukou. Když ho necháte, aby si spočítal, kolik by to všechno stálo, sám své nápady tiše vzdá.


Štír – Blíženci: 

Když se rozhodne, že vám pomůže, slušně mu poděkujte, ale dejte najevo, že nemáte zájem. Kdyby přišel, museli byste ho jen hlídat a nic byste neudělali.


Štír – Rak: 

Hlavně na něj nebuďte zbytečně jedovatí! Týká se to zejména víkendu, kdy je Luna v přecitlivělých Rybách a kdy oba berete vážně i to, co si to vůbec nezaslouží.


Štír – Lev: 

Když přijde s tím, že byste měli začít běhat, měli byste mu to rozmluvit. Běh ho záhy přestane bavit, zatímco společné procházky ho budou těšit daleko déle.


Štír – Panna: 

Hlavně příliš nenapínejte jeho trpělivost! Na začátku týdne by to ještě zvládal, ale ve čtvrtek, kdy mu Slunce z Býka dodá sílu, by vám to vrátil i s úroky.


Štír – Váhy: 

Občas vám připadá, že má čas na všechno, ale na vás ne. Seberte veškeré slušné vychování, a to, co se vám nezamlouvá, mu vysvětlete tak, aby se neurazil, ale přemýšlel.


Štír – Štír: 

Když přijde s tím, že vám oběma pořídí něco, co má podle televizní reklamy mít na vaše zdraví až zázračné účinky, klidně mu to dovolte. Vám to nic neudělá a on bude spokojený.


Štír – Střelec: 

Veškeré výpadky, které negativně ovlivňují jeho práci, musí nejdříve napsat a pak nahlásit. Když to neudělá, hrozí mu průšvih s tím, že to je všechno jeho vina.


Štír – Kozoroh: 

Občas vám připadá, že si na vás vzpomene jen ve chvíli, kdy vás potřebuje. Když vám však vysvětlí, co se stalo tentokrát, sami pochopíte, že jste potřeba, a vyrazíte na pomoc.


Štír – Vodnář: 

O jeho rozhodnutích se s nikým nebavte a zbytečně je nerozebírejte. Když to porušíte, dozvíte se, že jste všechno už dopředu vymysleli s tím, že na tom vyděláte.


Štír – Ryby: 

Víkend bude opravdu pohádkový. Oba se domluvíte, že si ho užíváte daleko lépe než svátků, které byly letos díky Luně ve Střelci opravdu hektické.


Střelec – Beran: 

Jeho společnost vám pomalu začíná vadit. Beran se pořád jen chlubí tím, co dokázal, a o tom, že by poslouchal to, co říkáte vy, vůbec neuvažuje.


Střelec – Býk: 

Jeho potíže s alkoholem neřešte. Zaprvé to k ničemu není, protože on sám je řešit nechce, a zadruhé byste se stejně dozvěděli, že za všechny jeho úlety můžete právě vy.


Střelec – Blíženci: 

Počítejte s ostrým sporem ohledně dědictví, daru nebo odkazu. Vaši příbuzní mají pocit, že jste dostali víc, než vám náleží, a vy jim marně vysvětlujete, že je to všechno jinak.


Střelec – Rak: 

Jeho úvahy ohledně vaší další budoucnosti jsou až příliš přízemní. Vy byste rádi alespoň trochu cestovali, zatímco jeho touhy se omezily na domeček se zahrádkou.


Střelec – Lev: 

K tomu, co vám řekne, přistupujte s nadhledem. Mohli byste mu sice dát najevo, že se vás svými slovy moc dotkl, ale to by neprospělo ani vám, ani jemu.


Střelec – Panna: 

Při řešení svízelných situací si sami neporadíte. Kdybyste se však své Panny zeptali na názor a poprosili ji, aby vám řekla, co by dělala na vašem místě, mohlo by to dopadnout dobře.


Střelec – Váhy: 

Na upřímné otázky, které vám dává, mu dejte ještě upřímnější odpověď. Bude s tím tak trochu problém, protože on od vás nic podobného nečekal…


Střelec – Štír: 

Rovný boj od něj nečekejte. Rád sice říká, jak mu záleží na tom, aby bylo všechno rovné a poctivé, ale v tom, co se týká přímo jeho, jedná naprosto jinak.


Střelec – Střelec: 

Měl by si zkontrolovat účet a hlavně trvalé platby. Zatímco ostatní mají potíže s tím, že je neplatí, on má problém s tím, že některé platby může posílat třeba i dvakrát.


Střelec – Kozoroh: 

Do oblékání a své vnější prezentace si od něj mluvit nenechte. Kozoroh má přece jen hodně klasický vkus, takže hrozí, že byste vypadali podstatně usedleji, než ve skutečnosti jste.


Střelec – Vodnář: 

Drby o tom, co kdy, kde a s kým dělá jeho oficiální partner, mu nepřinášejte. Jde o věc, kterou se stejně jednou dozví, ale přesto by bylo lepší, kdyby se to nedozvěděl od vás.


Střelec – Ryby: 

Jeho přítomnost ve vašem životě je výhra. Pochopíte to hlavně o víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, a kdy se opět přesvědčíte, že život s ním je po všech stránkách krásnější, než byl ten předešlý.

Přečíst  Terapie přírodou I.: V hlavní roli příroda


Kozoroh – Beran: 

Je moc rád, že vás odstranil ze své bezprostřední blízkosti. Má vás sice rád, ale nějak se nedokázal smířit s tím, že všichni věnují pozornost nejdříve vám a až potom jemu.


Kozoroh – Býk: 

Oba jedete po kariéře, což je dobře. Pokud si máte šanci promluvit se šéfem a vysvětlit mu, že by vám měl přidat, měli byste to udělat co nejdříve a mluvit co nejdůrazněji.


Kozoroh – Blíženci: 

Jeho ctižádost vás vyvádí z míry. Blíženec neustále mluví o tom, co chce v životě získat, a nějak ho nenapadne, že valnou část hodlá získat na váš účet.


Kozoroh – Rak: 

Opět budete nadšení jeho kuchařským uměním a zároveň i ekonomickým talentem. Zatímco ostatní neví, co s vykoledovanými vajíčky, Rak z nich vytváří spoustu skvělých pomazánek a salátů.


Kozoroh – Lev: 

Opravdu není důvod, abyste s ním diskutovali. Řekněte mu, co si o tom, co dělá, myslíte, ale v rámci zachování své duševní rovnováhy se do diskuse vtáhnout nenechejte.


Kozoroh – Panna: 

Když vám říká, že máte vyrazit na preventivní lékařskou prohlídku, měli byste ho poslechnout. Požádejte ho, aby vás doprovodil, a potom s ním oslavte, že to dobře dopadlo.


Kozoroh – Váhy: 

Neustále chce, abyste ho přesvědčovali o své lásce. Zatím jste to dělali s chutí a docela rádi, ale teď vám už jeho požadavky začínají tak trochu lézt na nervy.


Kozoroh – Štír: 

Hlavně nedejte na jeho povídání o tom, že se musí šetřit. Pokud začnete šetřit podle jeho pokynů, utratíte nakonec dvakrát tolik, než kdybyste to dělali podle sebe.


Kozoroh – Střelec: 

V práci toho má hodně, ale přesto si každý den najde chvíli, kdy si s vámi bude povídat. Berte to jako životní lekci, kterou vám ukazuje, jak se máte v podobné situaci chovat vy.


Kozoroh – Kozoroh: 

Jeho tlak na to, abyste mu řekli, jaké místo mu ve svém životě dáváte, sílí. Prozatím jste to dokázali otočit v žert, ale teď je vám jasné, že se odpovědi nevyhnete.


Kozoroh – Vodnář: 

Jeho dobrá nálada strhne i vás. Konečně pochopíte, že je zbytečné, abyste si dělali starosti s něčím, co se stejně nedá změnit, a začnete se bavit stejně dobře, jako se baví on.


Kozoroh – Ryby: 

Neustále mluví o tom, že by měl něco dělat jak se svým zdravím, tak se svou figurou. Problém je v tom, že podobné proslovy většinou pronáší v kuchyni, kde peče něco moc dobrého.


Vodnář – Beran: 

Než pochopíte, co od vás vlastně potřebuje, bude vytoužená příležitost pryč. Beran má v tomto týdnu vyložený talent vnést zmatek i tam, kde původně vůbec nebyl.


Vodnář – Býk: 

Pokud si má koupit brýle nebo něco podobného, musíte na něj dohlédnout. Bez vás si Býk vybere laciné obroučky, které mu nebudou ani trochu slušet.


Vodnář – Blíženci: 

Pokud má váš vztah být dlouhodobý, je potřeba, abyste si to řekli. Když to neuděláte, usoudí Blíženec, že vás nezajímá, a začne si hledat štěstí jinde.


Vodnář – Rak: 

Jeho rady do života vyslechněte, ale řídit se jimi nemusíte. Rak totiž žije ve svém ideálním světě, a dává vám rady, které v normálním životě moc nezaberou.


Vodnář – Lev: 

To, že v pondělí nebude v rozmaru, neřešte. Koleda sice proběhne v lehce ponurém duchu, ale po zbytek týdne se bude velice upřímně snažit, abyste se v jeho společnosti opravdu bavili.


Vodnář – Panna: 

Připravte se na jeho přednášky o zdravém životním stylu. Kdyby ho do vás necpal pod tlakem, možná byste se pro nějaké životní změny i rozhodli, ale teď se jeho nápadům bráníte vší silou.


Vodnář – Váhy: 

Na víkend si naplánujte alespoň jednu delší procházku. Uvidíte spoustu krásných míst a ještě si spolu o tom dokážete popovídat.


Vodnář – Štír: 

Hlavně nepředstírejte optimismus ve chvíli, kdy ho necítíte. Váš Štír je neobyčejně vnímavý a veškeré podobné pokusy odhalí po první větě, kterou pronesete.


Vodnář – Střelec: 

Veškerá vaše výročí budou až za dlouho, ale vy přesto sháníte dárky. Pokud však něco koupíte, hrozí, že nevydržíte a ukážete mu to ještě do konce tohoto týdne.


Vodnář – Kozoroh: 

Tréma je věc, kterou by měl co nejrychleji odložit. Týká se to zejména práce, kde se od vás chce zejména sebejistota a projev, který dokazuje, že o sobě nepochybuje.


Vodnář – Vodnář: 

Se sportem to nepřehánějte. Nebezpečí hrozí zejména v pátek, kdy se Mars dostává do Blíženců, a kdy máte pocit, že pro vás žádná omezení neexistují.


Vodnář – Ryby: 

V pátek, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Saturnem, s ním moc řeč nebude. Možná by bylo lepší, kdybyste komunikaci omezili na minimum, a počkali, až se neblahé energie přeženou.


Ryby – Beran: 

Radost vypukne ve chvíli, kdy najdete věci, které jste dosud považovali za ztracené. Dejte si je na místo, kde budou bezpečně uložené a už se znovu neztratí!


Ryby – Býk: 

Všechno je trošku jinak, než jste si představovali. Když si však všechno zesumírujete, zjistíte, že skutečnost je podstatně lepší, než všechny vaše dosavadní sny.


Ryby – Blíženci: 

Pokud se rozhodnete pro svatbu, měli byste si stanovit reálný termín. Blíženec by si vás klidně vzal třeba i zítra, ale vy chcete romantickou svatbu, která si vyžádá důkladnější přípravu.


Ryby – Rak: 

Zapomene na vás v něčem, čemu přikládáte velký význam. Pokuste se uznat, že toho má opravdu hodně, a zbytečně se kvůli tomu nerozčilujte!


Ryby – Lev: 

Chce vypadat co nejlépe a taky pro to hodně dělá. Kdyby však sáhl do peněz, které jsou prvotně určeny na provoz domácnosti, měli byste se ozvat nahlas a důrazně.


Ryby – Panna: 

O víkendu vám padne kolem krku s takovou láskou, že budete muset přiznat, že vztah mezi vámi vnímá jako daleko silnější, než jste si dosud mysleli.


Ryby – Váhy: 

To, že nemá rád památky a vůbec ho nebaví to, co baví vás, vás nesmí rozhodit. Pokud spolu budete déle, už se postaráte, aby nalezl zalíbení i v tom, co dosud moc nemusel.


Ryby – Štír: 

Koledu zvládnete na výbornou. Pochopíte to ve chvíli, kdy u vás kamarádi ztvrdnou s tím, že je jim u vás dobře a nikam jinam už nepůjdou.


Ryby – Střelec: 

S osudem si dokáže poradit. Bezchybně zvládne všechny jeho nástrahy a ještě vám je dokáže popsat tak, abyste se u toho dobře bavili.


Ryby – Kozoroh: 

Do soukromí mu raději nelezte. Vlastně ani nemusíte, protože nejpozději ve středu začne mluvit sám, a řekne vám všechno, co chcete a potřebujete vědět.


Ryby – Vodnář: 

Pokud si vybíráte nového pomocníka do kuchyně, nechte poslední slovo svému Vodnáři. Postará se, abyste si pořídili něco, co je nejen pěkné, ale co i vydrží.


Ryby – Ryby: 

O víkendu zůstaňte pro jistotu doma. Nebude to ani tak těžké, protože po svátcích máte společnosti cizích lidí až nad hlavu, a moc rádi si vychutnáte klid ve dvou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..