Týdenní partnerské horoskopy od 03.10.2016 do 10.10.2016

Napsala | 11.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran – Beran: 

Ve chvíli, kdy usoudíte, že na vás moc tlačí, se zastavte a zapřemýšlejte, proč to dělá. On vám sice může tvrdit, že vám tím chce prospět a pomoci, ale zatím mu to moc nevychází.


Beran – Býk: 

Jedovaté poznámky ohledně jeho první lásky si odpusťte. To, že jí chce Býk pomoci v době, kdy je jí opravdu ouvej, je z jeho pohledu přirozené a vy s tím nic nenaděláte.

Beran – Blíženci: 

Pokud si myslí, že vás donutí, abyste ho milovali, je to omyl. Moc rádi si s ním popovídáte, ale srdce rezervujete pro někoho naprosto jiného.


Beran – Rak: 

Potíže by vám mohla dělat elektrika. Pojistku můžete mít vynikající, vedení nové, ale přesto by bylo lepší, kdybyste před odchodem domů vypnuli počítače i televizi.


Beran – Lev: 

Jeho roztěkanost vás dost rozčiluje. Moc si toho nepamatuje, a když mu ještě řeknete, že si má psát poznámky, má kolem toho spoustu řečí a stejně to neudělá.


Beran – Panna: 

To, že se vám nabídne ke spolupráci, nic neznamená. Týká se to hlavně kolegů z tohoto znamení. Ti vám sice poradí, co máte dělat, ale o tom, že by přiložili ruku k dílu, nemůže být řeč.


Beran – Váhy: 

Pokud chcete mít klid, nic si od něj nepůjčujte. Kdyby se vám něco stalo, měli byste to na talíři až do konce svých dnů a navíc by o tom věděli i všichni vaši společní kamarádi.


Beran – Štír: 

Na to, že by boj o vaše srdce vzdal, ani nemyslete. Štír vás má rád už dlouho a udělá všechno pro to, abyste ho časem milovali stejně intenzivně jako on miluje vás.


Beran – Střelec: 

Pozor si dávejte zejména ve středu. Jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Jupiterem a můžete vyvolat konflikt kvůli něčemu, co si to vůbec nezaslouží.


Beran – Kozoroh: 

Když něco poplete, mávněte nad tím rukou. Buďte rádi, že se vlastně nic nestalo, a neprovokujte ho tím, že mu budete jeho provinění zbytečně připomínat.


Beran – Vodnář: 

Konečně máte klid a pohodu. Skvělý bude zvláště víkend, kdy je Merkur ve Vahách a kdy se domluvíte na všech potřebných a spoustě nepotřebných věcí.


Beran – Ryby: 

V projevech citů dohánějte to, co jste dosud zanedbávali. Pokud jste své Rybě dosud oficiálně neřekli, že ji milujete, využijte k tomu příznivé středeční atmosféry.


Býk – Beran: 

Jeho vůle není zdaleka tak silná, jak se vám snaží namluvit. Když budete jemně, ale důrazně trvat na svém, dopadne všechno tak, jak jste chtěli a on bude ještě rád, že to tak dopadlo…


Býk – Býk: 

Změny k lepšímu zatím nepřicházejí. Vám je to však naprosto jedno, protože vaším partnerským sektorem prochází Venuše a vy dva se spolu cítíte jako v ráji.


Býk – Blíženci: 

Jeho společnost si vyloženě užíváte. Velice dobře se s ním bavíte a přemýšlíte, jak to udělat, abyste tohoto skvělého a vtipného člověka získali jen pro sebe.


Býk – Rak: 

Když něčemu nerozumíte, klidně se ho zeptejte. Rak sice neví o nic víc než vy, ale na rozdíl od vás má ty správné kontakty, díky nimž se mu podaří odpověď najít.


Býk – Lev: 

Nepodléhejte jeho názorům! Lev si sice může myslet, že jen on ví, co máte dělat, ale vy byste se od něj neměli nechat ovlivnit.


Býk – Panna: 

Když přijde s tím, že půjdete do nějaké televizní soutěže, raději se s ním nehádejte. Bylo by to zbytečné, protože možnost, že se tam oba dostanete, je naprosto mizivá.


Býk – Váhy: 

Na jeho vůli se nespoléhejte. Váš miláček sice mluví o tom, že si uvědomuje, že svůj život bez silné vůle k lepšímu neobrátí, ale v reálu ji moc projevovat nebude.


Býk – Štír: 

Pokud chcete provokovat osud, neměli byste to riskovat. Když začnete s někým flirtovat, Štír se to dozví a veškerá pohoda mezi vámi vezme za své.


Býk – Střelec: 

Když řekne, že byste si měli vsadit, měli byste souhlasit. Když vyhrajete, bude to skvělé, a když nevyhrajete, alespoň nebudete poslouchat řeči o tom, že jste vyhrát mohli…


Býk – Kozoroh: 

Veškeré investice dopadnou dobře. Pozor si však musíte dávat ve středu, kdy máte tendenci utrácet i peníze, které vám pane neříkají a ani říkat nebudou.


Býk – Vodnář: 

Obrňte se trpělivostí! Váš Vodnář má nové zájmy, které sice vaše místo v jeho srdci neohrožují, ale o kterých vám bude vyprávět i ve chvílích, kdy byste od něj raději poslouchali něco naprosto jiného.


Býk – Ryby: 

Pokud má starší Ryba zdravotní potíže, nesmí to vzdát. Léčba, kterou mu lékař v tomto týdnu navrhne, bude sice nezvyklá, ale zafunguje tak, že se budete oba divit.


Blíženci – Beran: 

O tom, že vás má rád, nepochybujte. Opět se vám to potvrdí ve chvíli, kdy kvůli vám pustí událost, kterou považuje za důležitou a již by se jindy moc rád zúčastnil.


Blíženci – Býk: 

Jeho zdravý rozum vás zachrání před nejedním průšvihem. Když už bude po všem, měli byste to s ním důkladně probrat a říct mu, že jste mu opravdu vděční.


Blíženci – Blíženci: 

Postará se vám o minimálně jeden krásný večer. Náhodou dostane se slevou lístky na kulturu a náhodou to bude představení, které vám oběma opravdu obohatí život.


Blíženci – Rak: 

pokud je to nový partner, dětem ho raději nepředstavujte. Braly by ho jako vetřelce a vy byste jim marně vysvětlovali, že jeho přítomnost vaši lásku k dětem nijak neohrožuje.


Blíženci – Lev: 

Nad tím, proč vás kdysi dávno odmítnul, nepřemýšlejte. Nic byste tím nezměnili a jenom byste zbytečně trápili jak sebe, tak svého nynějšího partnera.


Blíženci – Panna: 

Nároky, které na něj máte, alespoň trochu omezte. To, co Panna dělá, ji stojí nesmírné množství energie, a ona toho pro vás víc už opravdu dělat nemůže.


Blíženci – Váhy: 

Neustále hledá důvody, proč něco nejde. Uděláte moc dobře, když ho vyslechnete, a potom mu nabídnete cestu, kterou by se dalo všechno elegantně zvládnout.


Blíženci – Štír: 

Udělejte si čas a zajděte si na své rozvodné závody. Je docela možné, že vám navrhnou sazbu, kterou své roční náklady na energie snížíte o pěkných pár tisíc…


Blíženci – Střelec: 

Patříte k lidem, kteří si dokážou vychutnat vzájemnou blízkost a netahat do toho zbytečnou erotiku. V jeho objetí je vám dobře, ale tím také vaše fyzické kontakty končí.


Blíženci – Kozoroh: 

Když říká, že se loučí se svými zlozvyky, netvařte se nedůvěřivě. Dosud mu žádné takové předsevzetí nevyšlo, ale tentokrát se dá čekat pozitivní změna!


Blíženci – Vodnář: 

Opět mu musíte vysvětlovat, že nic se nejí tak horké, jak se to uvaří. O změnách v jeho práci se sice už dlouho mluví, ale jejich realizace je v nedohlednu.


Blíženci – Ryby: 

Když přijde s tím, že se váš společný život hroutí, uvařte jemu i sobě kávu. Když vám při ní všechno povypráví, sami zjistíte, že se bojí celkem zbytečně.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.08.2016 do 15.08.2016


Rak – Beran: 

Když přijde s tím, že nějak není ve své kůži, není to z jeho strany v žádném případě projev lenosti. Když mu své tempo přizpůsobíte, nikdy vám to nezapomene!


Rak – Býk: 

Jste na sebe pyšní! Když se v jeho životě něco zásadního děje, probere to s vámi jako s prvním. Navíc si můžete být jistí, že se vaším názorem bude i řídit.


Rak – Blíženci: 

Pokud ho chcete někam pozvat, vyberte podnik, který je něčím zajímavý. Váš Blíženec patří k lidem, kteří originální prostředí ocení výš než michelinskou hvězdu.


Rak – Rak: 

Žárlí na vás i v případě, kdy k tomu podle vás nemá žádný důvod. Není náhodou v jeho okolí někdo, komu je váš vztah trnem v oku a kdo by vás moc rád rozeštval?


Rak – Lev: 

Tím, že ho získáte, se váš život nějak zásadně nevylepší. Nebylo by lepší, kdybyste se přestali snažit o vztah se Lvem a vybrali jste si někoho méně problematického?


Rak – Panna: 

Ve středu se zachová tak, jak byste nikdy nečekali. Vypadá to, že konečně pochopil, že vám na verbálních projevech citů opravdu záleží, a rozhodl se, že vám je poskytne.


Rak – Váhy: 

V jeho společnosti si musíte hlídat svou duševní rovnováhu. Vás miláček nejdříve přijde s katastrofickým scénářem, aby vám pak řekl, že to není pravda, ale on chtěl jen vědět, jak na to zareagujete.


Rak – Štír: 

Všechno, co se vašeho vztahu týče, nepostrádá určitou míru dramatičnosti. Teď se vám to líbit nemusí, ale jako základ rodinné kroniky to bude naprosto vynikající!


Rak – Střelec: 

Když přijde s tím, že by potřeboval zajet do lázní, opravdu si nevymýšlí. Ukažte se jako charakter, sedněte k internetu a nějaký zajímavý pobyt mu najděte.


Rak – Kozoroh: 

Po tom, proč s ním jste, nikomu nic není. Kamarádi vám mohou vysvětlovat, že vztahem s ním jen ztrácíte energii a čas, ale vy víte své a o tom, že byste to s ním skončili, vůbec neuvažujete.


Rak – Vodnář: 

Počítejte s tím, že si do vás s chutí rýpne. Vy si pak můžete vybrat, zda tiše zaslzíte, nebo zda mu rovnou do tváře vpálíte něco, po čem zaslzí zase on…


Rak – Ryby: 

Ve společnosti jeho přátel se dobře necítíte. Většinou jde o lidi, kteří se vznášejí v nadpozemských výškách, a to, co reálně ovlivňuje jejich život, je téměř nezajímá.


Lev – Beran: 

Představa, že je s vámi jen ze soucitu, je čirým výplodem vaší fantazie. Hlavně vás nesmí napadnout, že byste s ním na toto téma vůbec zaváděli nějaké diskuse!


Lev – Býk: 

To, že se má dobře, ještě neznamená, že by to pro vás byl ideální partner. Dobře se sice mít může, ale to, že by se o své majetky měl dělit s vámi, ho ani nenapadne.


Lev – Blíženci: 

Když vám navrhne, abyste si přečetli nějakou knížku, měli byste se do ní opravdu ponořit. O životě vám sice nic nového neprozradí, ale o vašem Blíženci se dozvíte víc, než byste chtěli.


Lev – Rak: 

Když řekne, že s vámi na nějakou akci nejde, protože ho to nebaví, není důvod, abyste se urazili. Oba si to skvěle užijete a po návratu domů si popovídáte, jaké to bylo.


Lev – Lev: 

Z nepříjemných jednání ho nikdo neosvobodí. Kdyby se mu je ale podařilo přesunout na páteční odpoledne, kdy bude Merkur ve Vahách, mohlo by všechno dopadnout víc než skvěle.


Lev – Panna: 

Patří k lidem, kteří to s vámi umí. Netlačí na vás, protože ví, že by to k ničemu nebylo, ale situaci vám představí tak, že se ho sami zeptáte, co máte podle jeho názoru dělat.


Lev – Váhy: 

Plány na nejbližší týdny musíte zásadně pozměnit. Vypadá to, že se k vám do rodiny chystá naprosto nečekaný přírůstek a vy na to musíte rychle a správně zareagovat.


Lev – Štír: 

Když říká, že ho bolí klouby, nemávejte nad tím rukou. Kdybyste se oba sebrali a objednali se na rehabilitaci, bylo by to pro vás neobyčejně prospěšné.


Lev – Střelec: 

V práci musí dělat co, co mu poručí. Hlavně na začátku týdne by jakékoliv odmítání úkolů mohlo mít důsledky, které by pro jeho další kariéru byly velice nepříjemné.


Lev – Kozoroh: 

Když vám vytkne, že jste nespolehliví, klidně se s ním pohádejte. To, že jste nemohli splnit to, co jste slíbili, je vinou vyšší moci, na kterou nemáte vliv.


Lev – Vodnář: 

To, že se partner za vašimi zády domlouvá s dětmi nebo s rodiči, není důvod ke znepokojení. Váš miláček s nimi vymýšlí nějaké překvapení a vy byste se měli tvářit jako byste si ničeho nevšimli.


Lev – Ryby: 

Venuše, která je v sextilu s Plutem, z něj ve středu udělá partnera snů. Naprosto přesně ví, co ke své spokojenosti potřebujete, a taky to pro vás bez váhání udělá.


Panna – Beran: 

Když řekne, že ho něco nezajímá, můžete si být jistí, že to říká jen proto, aby nevypadal jako člověk, který se nechá lehce vyvést z míry. Tvařte se, jako byste mu to věřili, a pokračujte ve vyprávění.


Panna – Býk: 

Když říká, že je čas, abyste začali přemýšlet o Vánocích, má pravdu. Pokud si chcete někam vyjet, nezapomeňte v práci ještě v tomto týdnu nahlásit dovolenou!


Panna – Blíženci: 

Jeho prohlášení ve vás vyvolávají pochybnosti. Naštěstí máte dost rozumu, a to, co si myslíte, mu neříkáte nahlas ani v případě, kdy vás jazyk opravdu svrbí.


Panna – Rak: 

Bylo by dobré, abyste ho donutili, aby alespoň na chvíli zpomalil. Vyhne se tak chybám, které by svým nadšením zapříčinil a které by pak těžko napravoval.


Panna – Lev: 

Partner z tohoto znamení patří momentálně k těm hodně problematickým. Venuše ze Štíra se mu stará o protichůdné emoce a on si s nimi nějak neví rady.


Panna – Panna: 

Když vám doporučí nějakou brigádu, měli byste o ní alespoň pouvažovat. Momentálně sice peníze nepotřebujete, ale brzy bude konec roku, kdy se každá koruna hodí…


Panna – Váhy: 

V jeho případě hrozí nebezpečí virových onemocnění. Když přijde s tím, že je to jen obyčejná rýma, kterou přechodí, neposlouchejte ho a zažeňte ho do postele!


Panna – Štír: 

To, že o vás má strach, vám sice lichotí, ale zároveň vám to komplikuje život. Neustále vás hlídá a nedovolí vám ani to, co byste bez problémů zvládli.


Panna – Střelec: 

Když se děje něco nového, bude o tom vědět jako první. Vy si nejdříve budete myslet, že to přehání, protože něco takového přece není možné, ale nahlas to neříkejte, protože má ve všem pravdu.


Panna – Kozoroh: 

Když je protivný, nereagujte. Dá vám to sice spoustu práce, ale záhy pochopíte, že dobře dávkovaná pasivita je to nejlepší, co se dá v dané situaci dělat.


Panna – Vodnář: 

Hlavně ho moc nelitujte! Když si k vám přijde stěžovat na zlý svět, zapomene vysvětlit, že to, že k němu svět zlý opravdu je, si z valné části zapříčinil sám.

Přečíst  Posilte v květnu srdce, radí stará čínská moudrost


Panna – Ryby: 

Ve vašem vztahu se vyskytne naprosto nečekaná překážka. Vypadá to, že vaši Rybu doženou hříchy z minulosti a ona se vám musí svěřit s něčím, co jste původně neměli vůbec vědět.


Váhy – Beran: 

Vypadá to, že v jeho práci vybuchne bomba. Naštěstí se dokáže v situaci rychle zorientovat a z nabízených možností vybrat tu, která je pro něj ta nejlepší.


Váhy – Býk: 

Všechno dopadne jinak, než jste čekali. Víc bude zejména nejrůznějších výdajů, s nimiž jste sice počítali, ale kvůli nimž budete stejně muset sáhnout do rezerv.


Váhy – Blíženci: 

Ohledně jeho přátel se zbytečně nerozčilujte. Vaše postavení v jeho životě je tak pevné, že se opravdu nemusíte bát, že by vás mohli nějakým způsobem odložit.


Váhy – Rak: 

Snažte se ho přesvědčit k větší rozvážnosti. Zatím se do všeho vrhá po hlavě a ani ho nenapadne, jak tím sobě i vám zbytečně komplikuje život.


Váhy – Lev: 

Jde o týden, který by si měl vyhradit jako oddechový. Jeho pracovní aktivity chvíli počkají a on si alespoň srovná myšlenky a všechno postaví na správné místo.


Váhy – Panna: 

Na nějaké zásadní finanční úspěchy to zatím nevypadá. Když vám Panna řekne, že byste měli víc šetřit, nediskutujte, ale řiďte se tím, co vám navrhne.


Váhy – Váhy: 

Oba se musíte věnovat posílení své fyzické zdatnosti. Na pravidelné cvičení to zatím nevypadá, ale každodenní večerní procházka by byla docela dobrým začátkem.


Váhy – Štír: 

Jeho neustálé kontroly vám lezou na nervy. Dobře sice víte, že je mu diktuje láska, ale to, že nemůžete volně dýchat, vás začíná dost vadit.


Váhy – Střelec: 

Patří k těm, kteří mají na všechno vždycky odpověď. Vy si můžete vybrat, zda mu to budete tolerovat, nebo zda dokážete, že proříznutá ústa máte i vy!


Váhy – Kozoroh: 

Utrácíte za věci, které se udělat musí, ale nejsou vidět. Počítejte s víkendem, kdy budete mít sice prázdnou peněženku, ale zase půjdete zimě vstříc s vyvezeným septikem.


Váhy – Vodnář: 

To, že něco nefunguje, rozhodně není jeho vina. Uvědomte si to dřív, než mu začnete vypočítávat všechno, čím vás zklamal, a než mu začnete vyhrožovat rozchodem.


Váhy – Ryby: 

Opravdu se v něm nevyznáte. Většinou se tváří jako někdo, komu celý svět jen ubližuje – a teď se z ničeho nic začal chovat jako partner vašich snů!


Štír – Beran: 

Neustálé debaty o tom, co musíte zaplatit, jsou k ničemu. Sečtěte si to, co se platit musí, a navzájem si slavnostně slibte, že žádné další výdaje už nepřipustíte.


Štír – Býk: 

Uhýbá všemu, co jen z dálky připomíná nějaký problém. Vy sice víte, že podobnou taktikou daleko nedospěje, ale máte životní zkušenosti a rádi si počkáte, až na to přijde sám.


Štír – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří nejdříve moc mluví a pak se diví. V tomto týdnu mu to několikrát připomenete, ale vůbec se nepodivíte, že efekt bude stejný, jako by hrách na stěnu házel.


Štír – Rak: 

S partnerem z tohoto znamení si žijete jako v ráji. Potíž začne ve chvíli, kdy usoudíte, že je klidu a štěstí až příliš, a zatoužíte po nefalšovaném pekelném ohni.


Štír – Lev: 

Jeho starosti vám sice mohou připadat jako něco naprosto nepodstatného, ale on se tím opravdu trápí. Pokuste se myslet stejně, jako myslí on, a spolu s ním hledejte východisko!


Štír – Panna: 

Domluvit se musíte hned na začátku týdne. Pokud budete čekat, až začne mluvit miláček, propasete příležitost k domluvě a zaděláte si na další zbytečné hádky.


Štír – Váhy: 

Jeho jednání posuzuje i ten, kdo vůbec neví, jak to bylo. Vy si můžete vybrat, zda dáte přednost klidu nebo zda se vzchopíte a postavíte se na jeho stranu.


Štír – Štír: 

Krásná je zejména středa, kdy jste oba pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem. Ať řeknete svému miláčkovi cokoliv, můžete vzít jed na to, že se vám nevysměje.


Štír – Střelec: 

To, že mu závidíte štěstí, je naprosto vysvětlitelné. Zatímco vy v tomto týdnu vylizujete i to, za co vůbec nemůžete, vašeho miláčka průšvihy míjí a štěstí se na něj jenom sype.


Štír – Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy usoudí, že vám má právo diktovat, narazí. Toto právo nehodláte poskytnout nikomu, a to, že ho opravdu milujete, na tom vůbec nic nezmění.


Štír – Vodnář: 

Některé rány, které mu život uštědřil, dosud nepřebolely. Vy se sice můžete snažit, ale přesto je to záležitost, kterou za něj ani vy ani nikdo jiný vyřešit nedokáže.


Štír – Ryby: 

Najednou zjišťujete, že to je vlastně naprosto skvělý člověk, s nímž je radost žít. Řekněte mu to co nejdříve, protože on už o vaší lásce začal pochybovat…


Střelec – Beran: 

Děje se toho sice hodně, ale vy se tím nesmíte nechat vyvést z míry. Sami to zvládnete, ale než to, že to jinak nejde, vysvětlíte miláčkovi, bude vás to stát opravdu hodně sil.


Střelec – Býk: 

Najdete v něm spřízněnou duši. Navíc se můžete těšit na víkend plný společných zážitků, po kterých už nebudete pochybovat, že opravdu patříte k sobě.


Střelec – Blíženci: 

Ve chvíli, kdy se dostane do krize, ho musíte podepřít. Nebude to ani příliš těžké, protože vsadíte na instinkt, který vám ta správná slova napoví…


Střelec – Rak: 

Jsou věci, s nimiž se mu opravdu svěřovat nemusíte. Kdybyste všechno zajistili a jeho postavili až před hotovou věc, bylo by to to nejlepší, co se dá dělat.


Střelec – Lev: 

Ve chvíli, kdy začne mít potíže, budete první, na koho se obrátí. Hlavně mu nevysvětlujte, že se není čemu divit, protože je to logický důsledek jeho dosavadního chování.


Střelec – Panna: 

Jeho vágní odpovědi vás nesmí uspokojit. Když chcete, aby vám na něco odpověděl, ptejte se tak, aby sám pochopil, že bez potřebné informace neodejdete.


Střelec – Váhy: 

Hlavě na něj moc nesázejte! Momentálně máte štěstí na Váhy, které sice všem vysvětlují, že jsou totálně nesobecké, ale ve skutečnosti sledují jen svůj prospěch.


Střelec – Štír: 

Ve chvíli, kdy se dostane do problémů, si na vás najednou vzpomene. Mohli byste sice utrousit pár jedovatých poznámek, ale nakonec vám to nedá a stejně natáhnete pomocnou ruku.


Střelec – Střelec: 

Jeho minulost vám může být ukradená. To, co bylo, se vás nijak netýká, a ani to neohrožuje budoucnost, která patří výhradně vám a vaší lásce.


Střelec – Kozoroh: 

S prací je tak trochu problém. Objeví něco, co by mu naprosto vyhovovalo a kde by ho moc chtěli, ale znamenalo by to dojíždění, do něhož se mu moc nechce.


Střelec – Vodnář: 

Na jeho paměť se spolehnout nemůžete. Pokud potřebujete přesně ověřit datum nějaké události, měli byste se obrátit na spolehlivější zdroje.


Střelec – Ryby: 

Partner z tohoto znamení vás nejednou zaskočí. Dokonce vás přinutí, abyste sami o sobě přemýšleli, což je něco, co se nikomu už dlouho nepodařilo.

Přečíst  Horoskopy, na týden 24.3.-30.3.2008


Kozoroh – Beran: 

Na začátku týdne nic neuspěchejte. Rozhodující moment přijde až ve středu odpoledne, kdy teprve zjistíte, o co se vlastně hraje, a pochopíte, co máte dělat.


Kozoroh – Býk: 

To, že je s vámi šťastný, vám dojde ve středu. Podívá se na vás s vášní, kterou jste u něj ještě nikdy nezaznamenali, a nebude pochyb, že patří jenom a pouze vám.


Kozoroh – Blíženci: 

Jsou věci, které byste omlouvat neměli. Může sice usoudit, že se k němu chováte naprosto nemilosrdně, ale ani to by vás ke změně názoru přimět nemělo.


Kozoroh – Rak: 

Na všechno, co vám řekne, se snažte reagovat s nadhledem. Týká se to zejména středy, kdy máte oba sklon mluvit víc, než je zdrávo a hlavně ostřeji, než je potřeba.


Kozoroh – Lev: 

Oba byste se měli více věnovat svému zdraví. Zatím si sice necháváte pravidelně měřit tlak a zjišťovat hladinu cholesterolu, ale to opravdu nestačí…


Kozoroh – Panna: 

S partnerem z tohoto znamení se cítíte naprosto skvěle. Moc toho sice nenamluvíte, ale o to méně je třecích míst, na kterých mohou vzniknout neshody a spory.


Kozoroh – Váhy: 

Pokud má nějakého koníčka, je to problém. Na jeho provozování pustí všechny peníze, které má k dispozici, a to, co chcete a potřebujete vy, ho ani trochu nezajímá.


Kozoroh – Štír: 

Když si spolu domluvíte schůzku, počítejte, že zabere fůru času. Na první pohled si padnete do noty a čas, který strávíte ve vzájemné společnosti, doslova poletí.


Kozoroh – Střelec: 

Pokud se vám do něčeho nechce, klidně to řekněte nahlas. Střelec zareaguje rozumně, protože chápe, že něco takového se může stát a vy s tím nic nenaděláte.


Kozoroh – Kozoroh: 

Vaše spory opravdu nejsou zanedbatelnou maličkostí, která nestojí za řeč. Pokud máte dojem, že vašemu miláčkovi radí někdo, kdo vás opravdu nemá rád, jste na správné stopě!


Kozoroh – Vodnář: 

V lásce nechte zase jednou vládnout rozum. Když ho zapojíte a vyberete si s jeho pomocí Vodnáře, zjistíte, že sice neprožíváte nijak vášnivou lásku, ale zato máte krásný život.


Kozoroh – Ryby: 

Dbejte, aby všechno dotáhl do konce! Předejdete tak víkendu, kdy bude Ryba naštvaná, protože se místo příjemnějších záležitostí musí věnovat práci a povinnostem.


Vodnář – Beran: 

Když s vámi začne koketovat, tvařte se, jako byste si ničeho nevšimli. Když na jeho návrhy zareagujete, přitáhnete si do života problémy, bez nichž se klidně obejdete.


Vodnář – Býk: 

Svůj boj o vysněnou práci nevzdává. Velice vám tím imponuje, protože je vám jasné, že vy byste na nad tím na jeho místě už dávno mávli rukou.


Vodnář – Blíženci: 

Když říká, že máte jeho osud ve svých rukou, máte pravdu. Potíž je v tom, že vy jste o nic takového nestáli a nevíte, jak na to správně zareagovat.


Vodnář – Rak: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že s úsměvem jde všechno lépe. Kdyby po vás Rak po takovémto výroku něco hodil, protože by to bral jako jedovatost nejvyššího kalibru, nemohli byste se divit.


Vodnář – Lev: 

Pokud chcete, aby se změnil, musíte se změnit v první řadě vy. Neříkejte, že to nejde, ale začněte na sobě pracovat se stejnou usilovností, kterou vyžadujete od něj.


Vodnář – Panna: 

S jeho chápavostí moc nepočítejte. Pokud bude mít šanci, aby vám vysvětlil, kde jste podle jeho názoru udělali chybu, využije jí tak, že se budete stydět ještě večer.


Vodnář – Váhy: 

O pozitivní pocity se nebojte. Momentálně se vám oběma daří skoro všechno, na co sáhnete – a to, co se nedaří teď, dopadne dobře nejpozději v příštím týdnu.


Vodnář – Štír: 

Musíte ho donutit, aby se vám svěřil! Ve chvíli, kdy ho rozpovídáte, se z něj najednou stane skvělý partner, dobrý kamarád a vynikající milenec v jedné osobě…


Vodnář – Střelec: 

Jeho riziko je sice naprosto neúměrné, ale opět vyjde. Klidně mu řekněte, že už nechcete, aby vám o svých úmyslech dopředu vyprávěl, protože na to nemáte nervy.


Vodnář – Kozoroh: 

Pokud mu nepřišly nějaké peníze, měl by je popohnat. Naštěstí se rychle přijde na to, že šlo o nedopatření, které se dá lehce napravit.


Vodnář – Vodnář: 

Na internetu se najdete s člověkem, kterého jste už léta neviděli. Osobní schůzku však ve vlastním zájmu odmítejte, protože vztah na dálku bude bezpečnější.


Vodnář – Ryby: 

Když vám říká, že se oblékáte zbytečně usedle, má pravdu. Nechte si poradit a kupte si nějakou maličkost, kterou dokážete, že jste ještě na život nerezignovali!


Ryby – Beran: 

Jeho smysl pro humor vás překvapí. Vylepší vám jím náladu tak, až začnete uvažovat, že by bylo dobré, kdybyste svůj vztah prohloubili a hlavně mu dali oficiální podobu.


Ryby – Býk: 

Ve středu se můžete těšit na nečekaně intenzivní projevy lásky. Dokonce se může stát, že vás miláček nebude chtít pustit do práce, protože vás chce a potřebuje mít doma.


Ryby – Blíženci: 

Když s ním chcete něco probrat, nechte to na víkend. Merkur bude ve Vahách a váš miláček bude ve stavu, kdy kromě svých argumentů bude poslouchat i to, co říkáte vy.


Ryby – Rak: 

Některé záležitosti s ním spojené byste měli vzdát. Buďte rádi, že splnil alespoň některé z vašich snů a netrvejte na tom, aby splnil beze zbytku všechny!


Ryby – Lev: 

Vychutnejte si každou chvíli, kdy můžete být spolu. Týká se to zejména víkendu, kdy vás všichni zasypou úkoly a jedině váš Lev se bude starat, abyste se trochu bavili.


Ryby – Panna: 

Nepřemýšlejte, jak by se váš život vyvinul, kdybyste zůstali spolu. Jde o zbytečné úvahy, které ve vás nic jiného než pocit naprostého zmaru nevyvolají.


Ryby – Váhy: 

Oba byste se měli naučit, jak si lépe organizovat čas. Pokud byste to zvládli, měli byste dost prostoru jak pro budování kariéry, tak jeden pro druhého.


Ryby – Štír: 

Když přijde s tím, že ví, kde byste mohli ušetřit na energiích, nechte ho mluvit. Jeho nápady jsou opravdu vynikající a rozhodně stojí za propracování.


Ryby – Střelec: 

Jediné, co opravdu potřebuje, je duševní rovnováha. Získá ji o víkendu ve chvíli, kdy přijde na to, že je sice v průšvihu, ale že se z něj může vlastními silami celkem rychle dostat.


Ryby – Kozoroh: 

To, že musí něco vzdát, nese sice zprvu nelibě, ale záhy změní názor. Pochopí, že se mu tím uvolnily ruce pro něco, co bude dělat rád a co jemu i vám dá daleko víc.


Ryby – Vodnář: 

Reaguje rychle, což ještě neznamená, že zareaguje dobře. Kdybyste ho přiměli, aby každé své rozhodnutí předem zkonzultoval s vámi, bylo by to nejlepší.


Ryby – Ryby: 

Hlavně se nehádejte! Nejde o vás dva, ale o děti, které nechápou, že pro vás je pořádná hádka něco jako adrenalinový sport na vysoké úrovni.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..