Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 4

By | 12.08.2020

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou od přírody společenští jedinci, takže jejich forma relaxu a odpočinku je někde venku, ve víru zábavy a s přáteli či obdivovateli okolo sebe. Lvi jsou však i lenivci, takže potřebují lenošit doma, na kanapi nebo na pohovce. Pokud se rozhodnou, pak je nikdo nikam nedostane, jen budou odpočívat. Kombinace nejbližších přátel, které máte rádi a kteří nejdou pro pochvalu daleko a fyzického odpočinku je ideální. Jedině tak si Lvi umí odpočinout.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé narození ve znamení Panny jsou velmi čistotní jedinci, kladou důraz i na ten nejmenší detail. Potřebují mít všechno naklizeno, zorganizováno a běda, jak se objeví nějaká překážka, která jim v životě trochu pohne jejich vesmírem. Nejlépe se budou cítit tam, kde je stoprocentně naklizeno, jedině tak si umí odpočinout. Když uvidí smítko nebo někde nebude čisto podle nich, uvolnit se neumí. Ani tak neumí úplně vypnout, budou se snažit přemýšlet a analyzovat život.

Přečíst  Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..