Týdenní horoskopy lásky od 23.10.2017 do 30.10.2017

Napsala | 22.10.2017
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

To, že se Slunce v pondělí dostává do Štíra, vaši lásku naštěstí nikterak neohrožuje. Váš miláček může sice projevit jisté sklony k žárlivosti, ale vámi to nepohne. Jasně mu vyložíte, že dosud neměl k takovým pocitům ani ten sebemenší důvod, ale pokud se bude i dál chovat tak, jak se chová, riskuje, že se naštvete a už se postaráte, aby ke své žárlivosti důvod měl!


Býk: 

Zajímavý bude zejména čtvrtek. Po celý den stoupá energie konjunkce mezi Slunce a Jupiterem, což se projeví zejména na vašem miláčkovi. Neustále vám vysvětluje, co máte dělat, aby byl ve vztahu spokojenější, než dosud – a vůbec ho nenapadne, že byste se ho se stejnou logikou mohli zeptat na totéž. Pokud se chcete pobavit, položte mu stejnou otázku a pak pozorujte jeho reakci.

Blíženci: 

Na to, abyste si s miláčkem dopilovávali své společné životní plány, není vhodný čas. Když byste vyslechli, jak si to představuje v praxi, museli byste přes veškerou lásku zkonstatovat, že jsou v nich vaše aktivity rozděleny nerovnoměrně. Jemně na to miláčka upozorněte, a zároveň dejte jasně najevo, že s něčím takovým nikdy souhlasit nebudete.


Rak: 

Když vás kolega požádá, abyste mu něco vysvětlili, nedělá to z obdivu k vašemu pedagogickému talentu, ale proto, aby se k vám dostal co nejblíže. Pokud chcete jeho dosud skrývanou nabídku přijmout, souhlaste s tím, že ho učit budete – ale počítejte s tím, že se váš vztah po první lekci sympaticky zvrhne. Kdybyste si podobnou změnu nedovedli představit, odmítněte ho tak, aby se neurazil, ale zároveň tak, aby pochopil, že to opravdu nejde.


Lev: 

Představa, že se partner sám od sebe změní, a vy s ním nebudete muset řešit to, co bylo dosud příčinou vašich mnohých bezesných nocí, je jen iluze. Vy mu sice můžete říkat, co byste chtěli, on vám to může upřímně slibovat, ale přesto se nic nestane. Je prostě čas, abyste konečně pochopili, že dospělí lidé se změnit nedokážou – a to ani v případě, kdy by opravdu chtěli.

Přečíst  Kouzla pro ochranu vašeho auta


Panna: 

Hlavně si do toho, co považujete za důležité, nenechte od nikoho mluvit. Jakmile vám kamarádi nebo příbuzní začnou vysvětlovat, co by ve vaší situaci dělali a co by miláčkovi řekli, mávněte rukou a dělejte to, co považujete v dané situaci za nejrozumnější vy. Merkur je ve vašem komunikačním sektoru a vy dokážete mluvit tak, aby vás vážně bral i ten, kdo to původně vůbec neměl v úmyslu.


Váhy: 

Ve vztazích se cítíte velice pohodlně. Nic nechcete měnit a nedovolíte, aby někdo ovlivňoval vás. Nejenže vám víkend dopřeje nejen příjemnou hodinu spánku navíc, ale spolu s partnerem se dostanete na opravdu zajímavou akci. Tam ke svému údivu zjistíte, že se kolem vašeho miláčka sice motá spousta nejrůznějších obdivovatelů, ale on svou pozornost přesto věnuje pouze vám.


Štír: 

Když jenom trochu chcete, dokážete umluvit každého, koho umluvit potřebujete. Vhodným dnem bude zejména úterý. Merkur se dostává do trigonu s Neptunem, a vy umíte instinktivně vybrat slova, která na opačné pohlaví spolehlivě zaberou. Pozornost věnujte však především vlastnímu partnerovi. Když to neuděláte, riskujete žárlivou scénu, která by vám spolehlivě zkazila nejen úterý, ale i celý zbytek týdne.


Střelec: 

Docela vás naštve člověk, který vás dlouho zná a který začne vzpomínat na pikantní události z vaší společné divoké minulosti. Marně mu naznačujete, že se vám to vůbec nelíbí, a nepomůže ani to, že ho pod stolem nenápadně kopnete do kotníku. Jeho řeči navíc velice pozorně poslouchá váš miláček, který vyžaduje stále více podrobností a co nejvíce detailů.


Kozoroh: 

Představa provizorního vztahu, který zažene nudu, ale jinak váš život neovlivní, je dost iluzorní. Vy byste něco takového možná zvládli, ale druhá strana s tím souhlasit nebude. Když mu své přání sdělíte nahlas, nejdříve si bude myslet, že žertujete. Následně se o své povaze a o přístupu k životu vůbec dozvíte tolik negativního, že vám z toho půjde hlava kolem. Přiznáte, že má pravdu, nebo se s ním budete hádat?

Přečíst  Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 1


Vodnář: 

O tom, jaké to mezi vámi bude, rozhodují zdánlivě nepodstatné detaily. Věnujte pozornost ne tomu, co vám miláček říká, ale tomu, co se označuje jako neverbální komunikace. Pokud se mezi vámi v tomto ohledu něco zásadního změnilo, mluvte s ním tak dlouho, až pochopíte, co se děje a dokážete na to správně reagovat. Váš vztah je až příliš cenný a vy jeho ohrožení nesmíte dovolit.


Ryby: 

Je sice podzim, ale díky energii, kterou vysílá Slunce, co se v pondělí přesunulo do Štíra, čeká váš vztah nové jaro. Najednou zjišťujete, že se opět vrací city a emoce, které jste ke svému miláčkovi cítili v dobách, kdy jste spolu začínali. To, že to miláček vnímá stejně, pochopíte ve chvíli, kdy vám na příští měsíc navrhne prodloužený víkend, na němž budete sami dva a kde se o vás budou starat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..