Nacisté posedlí ezoterikou

By | 14.04.2020

Thule neboli ezoterická společnost, které šéfoval Karl Haushofer. Mnoho lidí neví, že sám Hitler, měl pod sebou největší ezoteriky své doby. Právě ezoterici našli přímou spojitost s naší zemí a vzdálenými civilizacemi. V této době pro ně pracuje tajemná žena Maria Orciz. Tato žena dostává vzkazy od vzdálené civilizace. Její komunikace se dodnes dochovala ve formě textu, který byl vytvořený symboly.

Právě Haushofer studoval dlouhá léta tyto symboly a přišel na jejich rozluštění. Nacházel v nich staré templářské písmo a sumerské znaky. Maria Orciz po mnoho let předávala jako médium nacistům informace, které dostávala shůry. Mezi informacemi byl i detailní návod na sestrojení antigravitačního motoru, který na tu dobu předčil vše, co znali. Ale Maria předala i jiné informace a to o obyvatelích vzdálených planet. Jedna rasa obývala jednu z mnoha planet v systému hvězdy Aldebaran v souhvězdí Býka. Maria dala i přesný návod na plavidlo, které mohlo cestovat v kosmickém prostoru a i čase. Právě v této době sem vstupuje A. Hitler a dává pokyn na testování antigravitačního stroje. To vyvrcholilo v roce 1937 strojem RFZ-7.

Další zprávou od mimozemských přátel je historie o Zemi, která byla zkoušena opakovanými kataklyzmatyckými katastrofami. Byly vždy každých 3600 let aktivovány přibližující se planetou Nibiru. Nacisté pátrali po celé Zemi po mimozemské technologii. Objevili na sklonku války vyhřívaný jeskyní komplex pod Antarktidou. Konec války jim však vzal vše. Po válce všechny dokumenty a materiály zabavila Amerika, která vše převzala a zdokonalila.

Vzkaz od mimozemské civilizace:

Působení mimozemské civilizace v dávných dobách dalo nový genový základ starověké sumerské civilizaci. Měli bychom si dávat pozor na přibližující se planetu Nibiru, astrologové ji označují jako planeta X, která se k nám přibližuje a letos na konci roku a mayského kalendáře vyvrcholí její 3600 let starý cyklus přiblížení se Zemi.

Přečíst  Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..