Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 6

Napsala | 08.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Kovový gong

Rok narození: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Lidé narození v těchto letech jsou lidmi věrnými a štědrými, nejsou obyčejní, ušlechtilí. Snaží se o blaho své a především společnosti lidí, které mají rádi. Myslí víc na druhé než na sebe, což je někdy na škodu a snaží se pečovat o druhé na svůj vlastní úkor. Mají velmi silně vyvinut smysl pro spravedlnost, ctí pořádek a chtějí, aby byla na světě spravedlnost. Kritika jim nedělá nejlépe, špatné vlastnosti se snaží skrývat.

Co je nejvíc naplňuje? Když mohou pro někoho žít. Nesnáší samotu, potřebují mít smysl života a ten vidí v partnerovi, dítěti, rodině a podobně. Preferují menší společnost lidí, kde by mohli vyniknout bez větších problémů. Raději pracují individuálně než v týmu lidí, vysoké pracovní tempo jim není cizí. Jsou rádi ve vedoucích pozicích, umí motivovat a vést druhé.

Přečíst  Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 3

S kým navazovat přátelství – S lidmi, kteří jsou narozeni v roce Nefritového sloupu.

Na koho si dávat pozor – Na lidi, kteří se narodili v roce Jezerní želvy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..