Týdenní horoskop lásky od 4.11.2018 do 10.11.2018

Napsala | 04.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

S miláčkem navštívíte místa, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Vezme vás tam, kde to má opravdu rád, a bude se snažit, aby se vám to tam taky náležitě líbilo. Navíc překvapíte i sami sebe. Na rozdíl od ostatních takových příležitostí, kdy máte řečí až nad hlavu, budete mlčet a pozorovat. Uvědomujete si, že jste právě miláčkovi tak blízko, jak jste ještě nikdy nebyli.

Býk

Když se partner rozhodne, že vám koupí nějakou maličkost, trvejte na tom, aby to maličkost taky byla. V opačném případě půjde o hodně nerozumné riziko. Mohlo by dojít k situaci, kdy by do vás podle svého názoru hodně investoval a pak si myslel, že mu to dává právo na náležitou odměnu podle jeho představ. Vy byste s tím nesouhlasili, což by vedlo k tomu, že by vztah skončil ještě dřív, než by pořádně začal.

Blíženec

O tom, že váš miláček patří k lidem, kteří si myslí, že mají vždycky pravdu, víte své. Momentálně navíc hrozí, že se domluví s vašimi rodiči a všichni dohromady vás začnou hnát někam, kam se vám ani trochu nechce. Naštěstí máte dostatečné sebevědomí. Dokážete jim, že jsou věci, které jim tolerovat nebudete. Můžete je mít sice rádi, ale ani láska je neopravňuje k tomu, aby vám mluvili do života.

Rak

Zejména v pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, dejte ve vztahu spíše na to, co vám říká srdce, než na to, co vám radí hlava. Váš miláček může sice udělat něco, co se vám nezamlouvá, ale to by roli hrát nemělo. Než usoudíte, že s ním skončíte, vzpomeňte si na všechno to hezké, co jste spolu zažili. To, že mu pak dáte další šanci, je už jenom logické…

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 19.8.2018 do 25.8.2018

Lev

Když nechápete, proč váš miláček dělá něco, čím si podle vašeho názoru jen škodí, přímo se ho na to zeptejte. Připravte se však na odpověď, která vám vyrazí dech. Dozvíte se, že měl strach, abyste se vedle něj necítili jako někdo, kdo je horší. Proto jedná tak, aby sám sobě uškodil a vám tak dovolil, abyste vyrostli. Vy to sice vůbec nechápete, ale přesto vás to dojme.

Panna

To, že váš miláček neudělá to, na čem jste se dohodli, vás právem naštve. Na nic nečekejte a jasně mu řekněte, co si o jeho jednání myslíte. Přesto byste mu měli dát prostor a čas, kdy vám bude moci své jednání vysvětlit. S údivem zjistíte, že celá událost má ještě jeden rozměr, který vás ani nenapadl a který právě on svým nepředpokládaným jednáním ošetřit a zachránil.

Váhy

Jde o týden, kdy si můžete v lásce a v citech vůbec dát s klidným svědomím pauzu. Nic zásadního se neděje. O to víc si můžete ve středu a ve čtvrtek užívat pozitivního vlivu Luny ze Lva. Volné chvíle budete trávit v pohodě a příjemné shodě s přáteli. Navíc nehrozí, že byste na sebe žárlili. Ani jeden z vás nevidí důvod, proč si krásné dny kazit něčím, co opravdu nemá opodstatnění.

štír

V pondělí, kdy jste pod příznivým vlivem konjunkce mezi Merkurem a Jupiterem, byste si s miláčkem měli promluvit o tom, jak si představujete další budoucnost svého vztahu. Počítejte však s tím, že se odpovědi hned nedočkáte. Miláček bude vyžadovat delší dobu k promyšlení. Jste sice trochu zklamaní, protože jste čekali, že vám padne kolem krku rovnou, ale dokážete to vydýchat.

Střelec

Představa, že si dopřejete románek, který zažene podzimní mlhy a vrátí vám chuť do života, se ukáže jako dost naivní. Zájemci o románek by sice byli v množství více než malém, ale vy jim nějak nedokážete věřit. Po zralé úvaze omezíte veškerou komunikaci na lehký flirt a občasné dvojsmyslné žertíky. Zbylou pozornost pak upřete na partnera, kterého máte doma. Ukáže se to jako trefa do černého!

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 25.11.2018 do 1.12.2018

Kozoroh

Jediné, co ve svém vztahu opravdu potřebujete, je trpělivost. Nutná bude jak v komunikaci s partnerem, tak ve všem, co budete projednávat s jeho příbuznými. Naštěstí patříte k lidem, kteří se hned tak něčím nebo někým vytočit nenechají. Chováte se k nim sice přátelsky, ale zároveň tak, že rychle pochopí, že když vás začnou provokovat, budou dráždit kobru bosou nohou…

Vodnář

Pozor si dejte na svého bývalého partnera. Nahlas může sice tvrdit, že se s vaším rozchodem už dávno vyrovnal a že je vám za něj dokonce i vděčný. Realita však není zdaleka tak růžová. Ve skutečnosti využije každé příležitosti, aby vám mohl váš nynější život nějak zkomplikovat. Nedokáže se prostě vyrovnat s tím, že vy jste šťastní a v pohodě, zatímco on má do toho daleko.

Ryby

Opravdu musíte všechno táhnout sami? Pokud usoudíte, že to opravdu není nutné, využijte pátek a sobotu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru. Váš miláček bude tak vnímavý, že mu stačí naznačit. Dejte mu najevo, že byste byli moc rádi, kdyby se alespoň občas ujal toho, co většinou děláte vy. Rychle pochopí, jak moc je to pro vás důležité, a opravdu to udělá!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..