Partnerský týdenní horoskop od 4.11.2018 do 10.11.2018

Napsala | 04.11.2018

Beran a beran

+

Opravdu není důvod, abyste se zbytečně rozčilovali. I když vám to připadá skoro jako sen, dokážete se s partnerem domluvit tak, aby všechno proběhlo bez zbytečných fyzických i psychických zranění.

Beran a býk

+

Když se mu něco nepodaří, bere to jako něco, co se stává. Díváte se na něj s obdivem, protože vy byste na jeho místě ztráceli čas na vztek a rozčilování.

Beran a blíženec

+

Když vám řekne, že na vás nemá čas, neurazte se. Můžete se ho ale medovým hlasem zeptat, kdy na vás čas mít bude, a ujistit ho, že si v klidu počkáte.

Beran a rak

+

Když mluví o tom, že má z vaší lásky strach, neberte to jako důkaz toho, že s vámi koketuje. Berte to jako důkaz, že vám otevřel své srdce a že opravdu neví, jak má k vašemu vztahu přistupovat.

Beran a lev

+

Nespoléhejte se na nikoho, ale jen sami na sebe. Vyhnete se tak situaci, kdy budete na poslední chvíli shánět náhradní řešení za Lva, který vás na poslední chvíli nechal na holičkách.

Beran a panna

+

Jde o vztah, v němž musíte být maximálně upřímní. Když to neuděláte, budete s tím mít zásadní problém, Panna každý váš pokus o lež odhalí a vymáchá vám v něm nos.

Beran a váhy

+

Ve středu se můžete konečně těšit na příznivé posuny v komunikaci. Merkur přechází do Střelce a vy konečně začnete mít pocit, že vám partner rozumí víc, než dosud.

Beran a štír

+

Hlavně v pondělí si dávejte pozor, abyste ho zbytečně neprovokovali. Štír je pod vlivem konjunkce Merkura s Jupiterem a na každé vaše slovo bude mít svých deset.

Beran a střelec

+

Čím více týden pokračuje, tím je úspěšnější. O víkendu se bude sice trochu malicherně držet svých rozhodnutí a plánů, ale to je stav, který už dokážete vydýchat.

Beran a kozoroh

+

Od pátku do nedělního dopoledne s ním bude radost žít, usoudí, že nikdo práci nezvládne tak skvěle, jako on. V důsledku toho vás k žádné práci nepustí a vy budete mít klid.

Beran a vodnář

+

Když se rozhodne, že udělá něco navíc, nerozmlouvejte mu to. Peníze, které za to časem přijdou, se vám na výdaje, spojené s koncem roku, opravdu hodí.

Beran a ryby

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Raku, si žijete jako v ráji. Ryba vám dává všemi možnými způsoby najevo svou lásku, a vy si říkáte, že romantika vlastně není vůbec špatná…

Býk a beran

+

Když se rozhodne, že vás získá, můžete si být jistí, že se mu to taky podaří. Kdybyste však k sobě byli upřímní, přiznáte, že jste mu jeho záměry sami zásadně ulehčili.

Býk a býk

+

Všední starosti byste moc rádi nechali na někom jiném, ale nepůjde to. Je potřeba, abyste se organizace běžného každodenního života ujali vy sami.

Býk a blíženec

+

Když partner řekne, že si bez vás život nedokáže představit, opravdu nežertuje. Při řeči se může sice široce usmívat, ale to, co říká, myslí velice vážně.

Býk a rak

+

Jeho starostlivost vám tak trochu leze na nervy. Chápete, že chce mít přehled ohledně toho, co děláte, ale on si představuje vztah, kdy byste se mu zpovídali z každého svého kroku.

Býk a lev

+

To, že spolu budete žít bez problémů až do smrti, se ukáže jako celkem splnitelné přání. Je jen potřeba, abyste v sobě potlačili žárlivost a svému Lvovi začali konečně věřit.

Býk a panna

+

Úvahy o tom, co Panna myslí svými slovy, jsou zbytečnou ztrátou energie a času. Panna totiž svými slovy myslí přesně to, co nahlas říká.

Býk a váhy

+

Nápady, které máte, byste měli spolu důkladně probrat. Když k jejich realizaci potřebujete ještě i pomoc někoho jiného, pozvěte ho k poradě taky.

Býk a štír

+

Představa Štíra, který vás bude poslouchat a nebude mít zbytečné řeči, je opravdu jen pohádka. Ať uděláte cokoliv, Štír si své poznámky neodpustí.

Býk a střelec

+

Když s ním o víkendu někam jedete, měli byste si sednout za volant. Uvědomte si, že váš Střelec při Luně v Panně udělá na silnici chyby, za které by se i začátečník styděl.

Býk a kozoroh

+

Patří k lidem, kteří jsou pyšní na svou životní moudrost. Když však přijde na řešení ryze praktických záležitostí, sám si neporadí a obrátí se na vás.

Býk a vodnář

+

Partner patří k lidem, kteří neustále potřebují potravu pro svůj neobyčejně výkonný mozek. Předplaťte mu vzdělávací televizní kanál! Jeho klid je pak jistý a spokojenost zaručená.

Býk a ryby

+

Když jste pouť po rodinných hrobech nestihli v minulém týdnu, musíte vyrazit teď. Vyrazit ale musíte, protože by vám to vaše Ryba nikdy neodpustila.

Blíženec a beran

+

Hlavně mu neprojevujte svůj soucit, nedopadlo by to dobře. Váš miláček by usoudil, že svým jednání dáváte najevo pochybnosti o jeho silách a upřímně by se naštval.

Blíženec a býk

+

Mezi vámi a jeho rodiči zásadně přituhuje. Vy si můžete vybrat, zda se do toho budete míchat, nebo zda mávnete rukou a necháte je, aby si to vyřešili sami.

Blíženec a blíženec

+

Když udělá něco, co se vám nezamlouvá, nic mu neříkejte, všechny komentáře by byly zbytečné. Nic mu neříkejte, ale taky si slibte, že důvěru, kterou k němu cítíte, silně omezíte.

Blíženec a rak

+

Je opravdu zbytečné, abyste se snažili naučit to, k čemu má váš Rak přirozený talent. Jde o věci, které byste měli nechat na něm, Vy ho jen pochvalte za vynikající výsledek.

Blíženec a lev

+

Problémy, které má s dětmi, za něj asi nevyřešíte. Můžete ho však ujistit, že u vás najde vždycky podporu a náruč, do které se bude moci schovat.

Blíženec a panna

+

Když se ve čtvrtek dostane Merkur do Střelce, bude to s ním dost těžké. Pusu bude mít sice plnou řečí, ale když se ho konkrétně zeptáte, co by vědět chtěl a potřeboval, nic vám neřekne.

Blíženec a váhy

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Raku, si ho moc neužijete. V práci bude dlouho a vrátí se tak unavený, že pro něj bude námahou i mluvení.

Blíženec a štír

+

V pondělí, kdy je pod vlivem konjunkce Merkura s Jupiterem, ho nepoznáváte. Najednou zjistíte, že mluví daleko víc, než obvykle, a že jsou jeho řeči navíc i velice vtipné…

Blíženec a střelec

+

I když to s ním není vždycky jednoduché, vy byste neměnili. Pochopíte, že vám v něm osud dal výjimečný dar, o který se musíte s plným nasazením starat.

Blíženec a kozoroh

+

V pátek a v sobotu, kdy bude Luna v Panně, vás překvapí svými znalostmi. Ještě víc vás překvapí tím, že se jimi nijak nechlubí ani je nestaví okázale na odiv.

Blíženec a vodnář

+

Vaše společná cesta životem směřuje do zatáček. Uvědomte si, že hádky a jiné plýtvání energií jsou luxusem, který si prostě nemůžete dovolit.

Blíženec a ryby

+

Neustále všem vysvětluje, že ho nechápete a že mu nerozumíte. Když se ho však přímo zeptáte, co se děje, bude vám do očí tvrdit, že je všechno v naprostém pořádku.

Rak a beran

+

Nevíte, zda ho chcete nebo nechcete-než si v tom uděláte jasno, měli byste přemýšlet, zda jste na trvalý partnerský vztah vůbec připravení. Uvědomte si, že Beran nic jiného než trvalý vztah nechce!

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 22.05.2017 do 29.05.2017

Rak a býk

+

Středeční opozice mezi Venuší a Uranem může vnést do jeho života značné zmatky. Ať se děje cokoliv, trvejte na tom, že se ve vašem vztahu alespoň zatím nic měnit nebude.

Rak a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení to snadné není a nebude. Nejvíce vás naštve o víkendu, kdy nejdříve něco totálně zkope a pak vás požádá, abyste to napravili.

Rak a rak

+

Oba si potřebujete odpočinout, uděláte dobře, když celý víkend prožijete pokus možno v klidu. Jako pohyb vám stačí malá procházka nebo návštěva nějaké výstavy…

Rak a lev

+

S partnerem z tohoto znamení se budete cítit naprosto skvěle, on se vámi chlubí všude, kam jen přijde. Nepochybujte o tom, že to myslí upřímně, momentálně neupřímný být nedokáže.

Rak a panna

+

Kdyby bylo na něm, pořád byste jen šetřili a nic si nedopřáli. Udělejte něco, co mu ukáže, že život může kromě práce obsahovat i veselejší stránky!

Rak a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení se budete dost často hádat. Je to zbytečné. Hádka stejně jako bouřka pomine a neřešené problémy zůstanou na příště.

Rak a štír

+

Patří k lidem, kteří mají pocit, že můžou všem radit, Vy naštěstí patříte k těm, kteří si do života zbytečně mluvit nenechají. Moc rád vás mít nebude, ale bude si vás vážit.

Rak a střelec

+

Pomalu ztrácí přehled o tom, co je jeho skutečná povinnost a co dělá za neschopného kolegu. Měli byste mu vysvětlit, že tomu musí co nejrychleji učinit rázný konec!

Rak a kozoroh

+

Úvahy o tom, co dělá špatně, si nechte pro sebe. Kdybyste trvali na svém, museli byste přiznat, že většinu chyb nedělá v tomto týdnu on, ale právě vy.

Rak a vodnář

+

Když přijde s tím, že byste měli ve vztahu začít jinak, zpozorněte. V případě vašeho Vodnáře jde o nebývale zásadní deklaraci, kterou byste měli brát neskutečně vážně.

Rak a ryby

+

Jako partner se chová naprosto vzorově, stačí, abyste jen naznačili, že potřebujete trochu péče. Hned vás začne rozmazlovat a plnit každé vaše přání ještě dříve, než ho stačíte vyslovit.

Lev a beran

+

Definitivně si potvrdí, že se jeho sny nesplní, následně musí přemýšlet o novém uspořádání své budoucnosti. Bude naprosto jiná, než si představoval.

Lev a býk

+

Když přijde z práce domů s tím, že má všeho až nad hlavu, zdržte se jedovatých poznámek. Byly by sice k věci, ale vašemu vztahu by nijak nepomohly.

Lev a blíženec

+

Ve středu, kdy se Merkur dostává do Střelce, mu musíte popřát sluchu. Nápady, s nimiž přijde, jsou sice hodně odvážné, ale pro vaši další společnou budoucnost rozhodující.

Lev a rak

+

Když přijde s tím, že má všeho až nad hlavu, berte to vážně. Svého Raka znáte a víte, že opravdu nepatří k těm, kteří si na život stěžují bezdůvodně.

Lev a lev

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, byste si mohli dopřát malé odchýlení z pravidelného pořádku. Dokažte jemu i sobě, že i ve všední den může být svátek…

Lev a panna

+

Hlavně mu nevysvětlujte, že v jeho náruči hledáte klid a pohodu, kterou ve svém normálním životě bytostně postrádáte. Měl by pocit, že jste na něj právě vložili úkol, který zvládnout nedokáže.

Lev a váhy

+

Jsou věci, kterým nerozumíte a které nechápete, od své Váhy však vysvětlení nechtějte. Nadělala by vám v tom ještě větší zmatek, než je ten aktuální.

Lev a štír

+

Uděláte dobře, když vymažete všechny zprávy a maily, které od něj máte. Nebudete alespoň přivolávat něco, co se už nikdy nevrátí-vhodným dnem bude úterý.

Lev a střelec

+

Když se něco tak úplně nepovede, nehledejte, čí je to vina. Bude lepší, když se tomu nejdříve oba zasmějete a pak to dáte k dobrému na nejbližším přátelském setkání.

Lev a kozoroh

+

Když začne mluvit, musíte se obrnit trpělivostí. To, co byste vy řekli maximálně třemi větami, bude v jeho podání znamenat hodinový výklad s nejasným závěrem.

Lev a vodnář

+

Na to, zda vaším rozhodnutím ohledně dalšího vývoje vašeho vztahu je nebo není zklamaný, se ho raději neptejte. Mohl by vám říct něco, co by vás ani v nejmenším nepotěšilo.

Lev a ryby

+

Se svým smyslem pro humor v jeho případě narazíte, Ryba usoudí, že si utahujete z něčeho, co by vám mělo být skoro svaté. Vy jí nevysvětlíte, že jste to tak nemysleli.

Panna a beran

+

O tom, že si jeho láskou a zejména její stálostí nejste tak úplně jistí, nahlas raději nemluvte, Beran by se velice naštval. Vy byste mu pak marně vysvětlovali, že jste to tak nemysleli.

Panna a býk

+

S tím, že byste se mohli třeba i rozejít, nevyhrožujte naplano. Mohlo by se stát, že by vám dotyčný sám řekl, že je to vynikající nápad, který byste měli dotáhnout do konce.

Panna a blíženec

+

Jeho smysl pro humor vás dostane. Zjistíte, že se v jeho společnosti bez problémů smějete i tomu, co byste jindy vnímali jako důvod k velice chmurným úvahám.

Panna a rak

+

Od čtvrtka výše to bude náročné, Venuše se vrátí do Vah a Rak se začne chovat dost atypicky. Bude nahlas dumat, zda se mu váš vztah vyplatí, nebo zda bude lepší, když půjde o dům dál.

Panna a lev

+

Neustálé přemýšlení o tom, jak ze sebe udělat lepšího člověka, je vám spíše ke škodě než k užitku. Uvědomte si, že Lev vás má rád takové, jací jste, a o žádné změny nestojí.

Panna a panna

+

Jakmile zjistíte, že se vás snaží dostat někam, kam se vám nechce, zpozorněte. Můžete ho mít sice rádi, ale to neznamená, že mu dovolíte naprosto všechno.

Panna a váhy

+

S vaším miláčkem je to jednoduché. Je ale potřeba, abyste měli při ruce kus čokolády, kterou ho v případě potřeby ukonejšíte a zklidníte.

Panna a štír

+

Když ve středu opustí Merkur jeho znamení, budete mít najednou pocit, že vám ho vyměnili. Váš miláček bude neskutečně v pohodě a dokonce přestane i provokovat.

Panna a střelec

+

Když se kvůli něčemu rozčiluje, můžete si být jistí, že jste se svou poznámkou trefili přímo do černého. Hlavně se mu za to, co jste na jeho adresu pronesli, neomlouvejte!

Panna a kozoroh

+

Když vám říká, že nic nepotřebuje, nesmíte to brát vážně. Je to naopak signál, abyste mu svou pomoc nabízeli o to intenzivněji a neúnavněji.

Panna a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení si budete užívat zejména ve druhé polovině týdne. Venuše zacouvá do Vah a on se začne ze všech sil snažit, aby se vám život s ním líbil víc, než dosud.

Panna a ryby

+

Ve středu si dávejte pozor na zbytečné hádky. Merkur se sice přesouvá do Střelce, ale to neznamená, že musíte chytat na první našlápnutí.

Váhy a beran

+

Než se rozhodnete, že ho dostanete, nejdříve si to pořádně rozmyslete. Když si důkladně spočítáte, co by to pro vás znamenalo, dojde vám, že by to bylo hodně námahy a ne tak jistý výsledek.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 10.07.2017 do 17.07.2017

Váhy a býk

+

To, co dělá, ani neposuzujte, ani se k tomu nevyjadřujte. Vy byste se sice na jeho místě chovali diametrálně jinak, ale to roli opravdu nehraje.

Váhy a blíženec

+

Toho, že by vás kolega z tohoto znamení podrazil, se bát nemusíte. Velice dobře vás zná a ví, že by mu to přineslo nepříjemnosti velkého rozsahu.

Váhy a rak

+

O víkendu počítejte s nějakou větší rodinnou akcí. Když vám Lev řekne, že byste tam měli vzít kytku, neříkejte, že to není zvykem, ale uhánějte do květinářství.

Váhy a lev

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy bude Luna v jeho znamení, mu do ničeho nemluvte, záhy zjistíte, že to bylo velice rozumné. Lev totiž sám a dobrovolně udělá něco, k čemu jste ho dosud marně přemlouvali.

Váhy a panna

+

Neustále má dojem, že peníze jsou právě tou osou, kolem níž by se mělo točit veškeré vaše myšlení. Vy mu nedokážete vysvětlit, že jsou i věci daleko důležitější…

Váhy a váhy

+

Hlavně nedovolte, aby se mezi vás vplížila nějaká nedorozumění! Když každý takový pokus zlikvidujete hned v zárodku, bude to jen dobře.

Váhy a štír

+

Opravdu není důvod, abyste se cítili vinní za to, co se vašemu miláčkovi nepovede. On se tak bude sice tvářit, ale vy nesmíte jeho tlaku podléhat.

Váhy a střelec

+

Když vám něco povídá, vypráví vám to tak, že se v tom vůbec nevyznáte. Je potřeba, abyste ho zabrzdili a přinutili k opakování, předejdete tak zbytečnému nedorozumění.

Váhy a kozoroh

+

Na to, jak se tváří nadřízený z tohoto znamení, nedejte. Kdybyste znali všechno podrobnosti a detaily, zjistili byste, že se nerozčiluje na vás, ale na sebe…

Váhy a vodnář

+

Zajímavá bude zejména středa, fosud stojatá a nepříliš zajímavá energie se konečně pohne. Vy dva pak zjistíte, že vás partnerský život začal opět bavit…

Váhy a ryby

+

Když přijde s tím, že nutně potřebuje nějakou maličkost, chovejte se velkoryse. Vytvoříte tak precedens pro chvíli, kdy budete něco stejně důležitého potřebovat vy…

štír a beran

+

Spoustu věcí dokáže udělat, ale jen velmi málo jich umí dotáhnout do konce. Pokud dokážete v tomto směru na svého Berana kladně působit, budete mít velkou, ale opravdu velkou zásluhu!

štír a býk

+

Když přijde s tím, že něco nejde, nenechte se zmást, v jeho případě to znamená, že mu už chybí síly. On vás tímto zaobaleným způsobem žádá, aby vám pomohli.

štír a blíženec

+

Od svého partnera chcete něco, co je naprosto neprůchozí. Neurazí se, ale vysvětlí vám to tak, že se za svůj požadavek budete skoro až stydět.

štír a rak

+

Vaše celkem spravedlivé plány na pomstu zarazí jeho soucit. Rak vás donutí, abyste se na celou záležitost podívali z jiného úhlu pohledu a pak své záměry vzdali.

štír a lev

+

Planetární energie ho dostávají pod opravdu silný tlak, uvědomte si, že bude lepší, když nebudete nic z toho, co dělá, komentovat. Vy byste to sice dělali jinak, ale to je jiná věc…

štír a panna

+

Občas máte pocit, že by na vás vaše Panna mohla být trochu méně přísná. Ať uděláte cokoliv, dozvíte se, že jste se snažili málo a že to mohlo být lepší.

štír a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení vás čeká krásná neděle. Luna bude ve Vahách a váš miláček se bude chovat tak, abyste se cítili doslova jako v ráji.

štír a štír

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Raku, probírejte záležitosti zásadního významu. Díky pozitivní lunární energii se nepohádáte, ale naopak domluvíte.

štír a střelec

+

Pokud má pocit, že stačí jeho pár slz, aby vás k sobě opět přitáhl, záhy zjistí, že je to omyl. Jako člověka vám ho může být upřímně líto, ale jako partnera ho už prostě nechcete.

štír a kozoroh

+

To, že zároveň rozjíždíte vztahy na dvou frontách a jen čekáte, co se z toho vyvine, se Kozoroh nesmí nikdy dozvědět. Mluví sice o tom, jak je velkorysý, ale něco takového by vám nikdy neodpustil.

štír a vodnář

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, vás zahrne péčí. Dělá to opravdu z lásky, když se ho zeptáte, co po vás chce, že se tak stará, bude to průšvih!

štír a ryby

+

Jsou věci, s kterými by neměl dál otálet, týká se to zejména koupě nemovitostí a jiných podobných věcí. Pokud jste rozhodnutí, neváhejte a běžte do toho!

Střelec a beran

+

To, že nesplnil to, co slíbil, berte v podstatě jako dárek. Předejdete tak situaci, kdy byste se na něj spoléhali v něčem opravdu zásadním a on se na to vykašlal.

Střelec a býk

+

Jako partner patří k těm spolehlivým. Moc se s ním sice nezasmějete, ale zase si můžete být jistí, že bude nejdříve myslet na vás a až potom na sebe.

Střelec a blíženec

+

Opravdu nevidíte důvod, proč mu tolerovat to, co mu toleroval jeho předchozí partner. Když vám ho začne dávat za vzor, s upřímným výrazem se ho zeptejte, proč s ním tedy nezůstal…

Střelec a rak

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, mu dejte volné pole působnosti. Díky tomu budete mít doma spokojeného Raka a atmosféru, která bude připomínat ráj.

Střelec a lev

+

Když někomu něco nevyjde, nechte to bez komentáře. Navíc musíte zarazit svého Lva, který se k tomu má tendenci zbytečně tvrdě vyjadřovat.

Střelec a panna

+

Když vám říká, že máte být v záležitostech, které se týkají peněz, opatrnější, má pravdu. Uvědomte si to zejména ve chvíli, kdy po vás začne půjčku vyžadovat kamarád, který u vás už dluhy má.

Střelec a váhy

+

Nedostatku partnerské pohody se nebojte, to, co s miláčkem vytvoříte, sice není úplně dokonalý vztah, ale neobyčejně se mu to podobá. Můžete být jak s ním, tak sami se sebou spokojení.

Střelec a štír

+

To, že se na něj naštvete, vás ještě neopravňuje k výbuchu. Snažte se komunikaci držet na úrovni, která vám dovolí, abyste pochopili, proč jednal právě tak, jak jednal.

Střelec a střelec

+

Když ho dokážete motivovat tak, aby pochopil, že jeho život nekončí, ale opravdu začíná, máte velkou zásluhu. Nahlas vám to sice nepotvrdí, ale v životě vám to nezapomene.

Střelec a kozoroh

+

To, že naplánovaná víkendová akce odpadne, není vůbec tak špatné, jak se vám původně zdálo. Konečně si máte šanci užít sobotu, kdy budete mít čas sami na sebe!

Střelec a vodnář

+

Jasně ho upozorněte, že je vaše trpělivost u konce, to, co vám říká, přestáváte brát jako vtip a vnímáte to jako provokaci. Může v tom samozřejmě pokračovat, ale pak se nesmí divit…

Střelec a ryby

+

Občas vůbec nechápete, kudy se jeho myšlenky ubírají a kam směřují. Zároveň ale musíte uznat, že je to v podstatě dobře, protože se spolu alespoň nikdy nenudíte.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.04.2017 do 24.04.2017

Kozoroh a beran

+

Když přijde s tím, že byste si ještě do konce roku mohli dopřát prodloužený víkend, berte všemi deseti. Bude vás to sice stát jeden den dovolené, ale jde o investici, která se vyplatí.

Kozoroh a býk

+

S partnerem z tohoto znamení nebudete mít žádný problém. Býk pochopil, že se s vámi nemá cenu hádat, takže se s vámi na všem domlouvá.

Kozoroh a blíženec

+

Jeho kamarádi vám bezděčně prokazují dobrou službu. Když Blíženec vidí, jak může vztah taky vypadat, je moc rád, že má po svém boku právě.

Kozoroh a rak

+

Velké vyznání citů od něj čekat nemůžete. Když si však uvědomíte, jak pečlivě se Rak stará, aby mu s vámi bylo dobře, pochopíte, že je to nad všechna slova.

Kozoroh a lev

+

Když přijde s tím, že by si z vaší strany zasloužil trochu víc pozorností, přemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu. To, že vy máte samotu rádi, ještě neznamená, že partner musí váš názor sdílet.

Kozoroh a panna

+

V některých věcech si poradit nenechá. Můžete mu sice stokrát vysvětlovat, že zbytečně riskuje, ale on vás stejně ani poslouchat ani vnímat nebude.

Kozoroh a váhy

+

Všechno, co se mezi vámi dosud nevyřešilo, se dostane na povrch. Zvláště náročná bude v tomto směru neděle, dávejte si pozor na každé slovo!

Kozoroh a štír

+

Váš partner má pocit, že má ve všem pravdu. Kdybyste ho alespoň občas poslouchali, museli byste připustit, že pár takových chvil v posledních týdnech opravdu nastalo.

Kozoroh a střelec

+

Ve středu, kdy se Merkur dostává do Střelce a Venuše se vrací do Vah, mu dopřejte volné pole působnosti. Jednou rukou udělá to, co byste vy s obtížemi zvládali dvěma!

Kozoroh a kozoroh

+

I když jste hodně konzervativní, měli byste přemýšlet, zda není čas na to, abyste své názory přizpůsobili aktuálním okolnostem. Získáte tím podstatně víc, než si umíte představit.

Kozoroh a vodnář

+

O tom, že to s ním není jednoduché, jste už dlouho věděli. Teď s údivem zjišťujete, že právě to, čeho jste se nejvíce báli, je velice snadné-problémy jdou ale odjinud…

Kozoroh a ryby

+

Je potřeba, abyste s ním mluvili podstatně víc, než dosud. Vaše Ryba nutně potřebuje vědět, že ji milujete a že jste si o tom ochotni dokonce i povídat.

Vodnář a beran

+

Vztahy, které jste měli před Beranem, s ním nerozebírejte. Není to potřeba, k jeho informovanosti naprosto stačí to, co se dozví od vašich společných kamarádů.

Vodnář a býk

+

Když vám začne vysvětlovat, co máte dělat, aby s vámi mohl být spokojený, upřímně se naštvete. Na závěr mu řeknete, že o vztah, v němž byste se museli přizpůsobovat, opravdu nestojíte.

Vodnář a blíženec

+

Představa hodného Blížence, který váží každé slovo, se naplní. Nepřemýšlejte, kdo mu šlápl na kuří oko a co se stalo, ale buďte rádi, že se v projevu alespoň částečně mírní.

Vodnář a rak

+

S vaším partnerem je to těžké, neustále má pocit, že byste se měli víc věnovat rodině. Nechápe, že k tomu, abyste byli spokojení, nutně potřebujete i prostor a čas, kdy se můžete věnovat sami sobě.

Vodnář a lev

+

S milencem z tohoto znamení to snadné není a nebude. Neustále se vámi chce chlubit a nechápe, že vy o žádné zveřejňování vašeho vztahu nestojíte a ani stát nebudete.

Vodnář a panna

+

Patří k lidem, kteří mají ve všem jasno, když ho budete poslouchat a jeho názory se řídit, moc vám to prospěje. Nebudete alespoň dělat zcela zbytečné chyby.

Vodnář a váhy

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, s ním raději nediskutujte. To, že má pravdu, by vám dokázal způsobem, který by vás přinutil, abyste na slzy použili kapesník…

Vodnář a štír

+

Má pocit, že se mu málo věnujete. Vy byste se mu klidně věnovali i víc, ale je vám jasné, že jakýkoli intenzivnější kontakt mezi vámi dvěma vede k hádce spíše dříve než později.

Vodnář a střelec

+

Představy vašeho miláčka narazí na životní realitu. Když přijde s tím, že byste mohli žít volně a svobodně a přitom na veřejnosti vystupovat jako pár, pošlete ho do háje, je to velice rozumné.

Vodnář a kozoroh

+

Máte pocit, že se vůči němu musíte vymezovat víc, než dosud. Kdybyste ho však alespoň občas poslouchali, došlo by vám, že to vlastně ani není potřeba.

Vodnář a vodnář

+

Jako člověk je hodně a hlavně zbytečně kontroverzní. Vy jeho jednání sice chápete, ale taky chápete, že si jím dělá zbytečné nepřátele a protivníky tam, kde to vůbec není potřeba.

Vodnář a ryby

+

Když jste pouť po rodinných hrobech nestihli v minulém týdnu, musíte vyrazit teď. Vyrazit ale musíte, protože by vám to vaše Ryba nikdy neodpustila.

Ryby a beran

+

Ideálního partnera v něm nenajdete. Když mu však dáte šanci, zjistíte, že s ním vytváříte něco, co se představě ideálu neobyčejně blíží.

Ryby a býk

+

Když v pondělí přijde s tím, že má pro vás překvapení, máte se na co těšit. Když se váš Býk rozhodl, že vás překvapí, bude to určitě něco neskutečně štědrého.

Ryby a blíženec

+

Ve středu, kdy se Merkur dostává do jeho partnerského sektoru, věnujte pozornost tomu, co vám říká. Může se při tom sice usmívat, ale myslí to velice vážně.

Ryby a rak

+

Ve čtvrtek se bude vyrovnávat s vlivem Venuše ze svého sektoru rodiny. Má pocit, že se rodině málo věnujete, a nechápe, že si to jenom namlouvá.

Ryby a lev

+

Úžasné zážitky, které vám nabízí, vás začínají pomalu nudit. Občas si dokonce říkáte, že byste dali přednost obyčejnému životu ve dvou s obyčejnými starostmi…

Ryby a panna

+

Opravdu nevidíte důvod, proč byste mu stále jen ustupovali. Když proti vám v pátek vyjede, ozvete se nahlas a tak, aby mu bylo jasné, že žerty musí jít stranou.

Ryby a váhy

+

Při prvním setkání ho nechte mluvit, Nudy se bát nemusíte. Napovídá toho tolik, že vám půjde hlava kolem a mimo to vám na sebe prozradí podstatně víc, než původně chtěl.

Ryby a štír

+

V hodně náročné chvíli vám k dispozici nebude, musíte si poradit sami. Chápete, že za to nemůže, ale osten lítosti to ve vás zanechá stejně.

Ryby a střelec

+

Přehled o tom, co dělá, vám není dopřán. Nemusíte se však kvůli tomu rozčilovat, protože v tom nemá jasno ani váš miláček sám…

Ryby a kozoroh

+

Když přijde s něčím, co vnímáte jako nezdravě jednoduché řešení, neměli byste to odmítat. Zkuste nad tím uvažovat, možná pak přijdete na to, že by se to dalo vyzkoušet.

Ryby a vodnář

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, budete mít pocit, že vám ho vyměnili. Poprvé máte jistotu, že myslí více na váš než na sebe.

Ryby a ryby

+

S partnerem ze stejného znamení to opravdu není jednoduché. Na jedné straně mu naprosto rozumíte, ale na druhé si říkáte, že by se kvůli vám přece mohl alespoň trochu změnit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..