Týdenní horoskop lásky od 2.12.2018 do 8.12.2018

Napsala | 02.12.2018

Beran

O žádné hádky sice nestojíte a ani je neprovokujete, ale to ještě neznamená, že se nad vámi a partnerem rozklene duha míru. Vaši i jeho náladu totiž ovlivňuje všeobecně napjatá atmosféra, která kolem panuje. Kdybyste se však dokázali domluvit a slíbili si, že si nebudete z práce tahat domů potíže, spory a vůbec negativní náladu, bylo by mezi vámi rázem daleko lépe.

Býk

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v Panně a tedy ve vašem sektoru lásky a romantiky, si dejte pozor na to, co svému partnerovi řeknete. Hlídat byste si měli i způsob, kterým to uděláte. To, co vy berete jako motivační hovor, který by měl vašeho miláčka inspirovat k vyšším výkonům a kvalitnější práci, může on vnímat jako nevychovanost, která dokazuje, že ho rádi nemáte a nikdy jste neměli.

Blíženec

Než začnete o sobě a svém kamarádovi žertovat, dobře si to rozmyslete. Když firemní drbně řeknete, že kvůli němu právě opouštíte svého partnera, můžete to myslet jako vtip. Klepna to ale pochopí naprosto jinak. O tom, že se novinky chytí a bleskovou rychlostí ji roznese mezi vaše kamarády, nepochybujte. Vy pak budete mít plné ruce práce s vysvětlováním. Nechcete si to raději rozmyslet?

Rak

V pondělí, kdy Luna prochází vaším znamením, konečně prožijete to, co se označuje jako štěstí v lásce. S partnerem nemáte chuť ani mluvit. Je vám jasné, že slova by váš harmonický vztah jen narušovala. Spokojíte se s tím, že si budete vyměňovat úsměvy a pohlazení. Pro vás je takový způsob komunikace naprosto přirozený. Váš miláček se ho bude moc rád učit.

Lev

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy si užíváte pozitivního vlivu krásně ozářeného Jupitera, se vám v lásce daří jedna radost. Dejte si však pozor, abyste na partnera nebyli příliš nároční. Pokud to s požadavky, které na něj máte, přeženete, bude to v lepším případě důvod k hádkám a v horším k přerušení veškeré komunikace. Byl by to první krok ke krizi.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 21.10.2018 do 27.10.2018

Panna

Hrozí, že se naštvete na člověka, který vám vlastně nic zlého neudělal. Dal vám jenom najevo, že je citově vázaný jinde a že tento vztah ukončit nehodlá. Vám to sice nijak zásadně nevadí, ale přesto vás jeho slova rozčilí. Velice těžko se smiřujete s tím, že jste narazili na někoho, kdo sice ví, že ho chcete, ale o to, co mu nabízíte, v žádném případě nestojí a ani stát nebude.

Váhy

Chcete s partnerem něco zásadního řešit? Pokud ano, vsaďte na trpělivost. Optimální termín přijde až v sobotu a v neděli. Luna se dostane do vašeho znamení a vy se dokážete na svého miláčka celkem bez problémů naladit. Dejte si však pozor, aby se řeč nesvezla na peníze a na to, jak je kdo utrácí. Ve chvíli, kdy by vám partner začal vyčítat rozhazovačnost, byste to nevydýchali.

štír

Jakmile se kamarád rozhodne, že vás seznámí se svým kolegou nebo příbuzným, který shání partnerský vztah, měli byste zpozornět. Vypadá to, že si s ním budete muset upřímně promluvit. Vysvětlete mu, že si sice vážíte jeho starosti o svůj osud, ale ve shánění partnera pomáhat nepotřebujete. To, že se s nikým neukazujete na veřejnosti, ještě neznamená, že jste sami…

Střelec

Než se rozhodnete, že se pro svého partnera zvelebíte tak, aby byl pohledem na vás nadšený a jeho city znovu vzplály, dobře si to rozmyslete. Navíc je potřeba, abyste předem nenápadně zjistili, co se mu opravdu líbí. Je to trochu ošidné. Na vašich kamarádech můžete sice něco obdivovat a mluvit o tom obdivně. To však ještě neznamená, že byste si to měli pořídit právě vy.

Kozoroh

V pondělí, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, to opravdu nemáte jednoduché. Nevíte, zda prosazovat to, co považujete za rozumné vy, nebo to, co po vás vyžaduje partner. Kompromis se vám bude hledat těžko. Dokonce tak těžko, že se nakonec sami rozhodnete, že se svými požadavky ustoupíte do pozadí a dáte přednost tomu, co udělá radost partnerovi.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 4.11.2018 do 10.11.2018

Vodnář

Kromě aktivity, které máte v nejrůznějších podobách až nad hlavu, potřebujete klid a pohodu. Miláčkovi vysvětlete, že by vám udělalo moc dobře, kdybyste po návratu z práce měli pár minut, které byste mohli věnovat sami sobě. Nejdříve to chápat nebude, ale když mu vysvětlíte, že jde o pár chvil, které potřebujete na zklidnění a pomalé převedení na domácí režim, bude souhlasit.

Ryby

Vlastně vám není moc jasné, co byste si měli přát a na čem byste měli ve svém vztahu trvat. Když se však nad tím zamyslíte, pochopíte, že bude lepší, když nebudete dělat nic. Nechte všemu volný průběh. Nesnažte se partnera přesvědčovat, že jste pro něj tím nejlepším životním protějškem. Dejte mu dostatek prostoru a času, v němž by na to přišel sám.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..