V zajetí věštby

Napsala | 30.10.2013

Věštba pomocí run]V poslední době je čím dál tím více častějším problémem fakt, že se věštba a esoterika dostává i do běžných domácností a lidé se tomuto oboru věnují také čím dál tím více a více pronikají do jeho tajů. Lidé si mnohdy chtějí sami předpovědět budoucnost, nicméně to jde velice těžko.

Člověk si sám logicky nemůže předpovědět svoji budoucnost, jelikož nelze předpovědět něco, v čem člověk žije a co cítí. V tomto případě by byla věštba velice zkreslená a vždy měla kladné a pozitivní ohlasy pro váš život. Když se člověk dostane do této svízelné situace, říká se, že se dostal do zajetí věštby.

Pokud se tedy člověk zabývá věštěním, rozhodně by měl předpovídat budoucnost a odpovědi na otázky pro své zákazníky a své okolí – ale pro sebe rozhodně ne. Odpověď by byla jak bylo řečeno hodně zkreslená a nepřesná. Když chce tedy člověk který sám věští a zabývá se například magií vědět co se mu stane a co ho nemine – měl by si zajít k někomu neutrálnímu – k někomu koho vůbec nezná a nemá s ním nic společného. V tomto případě bude jeho věštba pravdivá a dozví se poměrně hodně zajímavých informací o svém životě.

Nic tedy nebude zkresleno a on se nedostane do takzvané zajetí věštby. V tomto případě je pak všechno v pořádku a přesně tak, jak má být. Člověk si v žádném případě nemůže předpovídat svoji budoucnost, protože by byla hodně zkreslená jeho vlastním životem.

Člověk si řídí svůj život zcela sám a není možné se nechat někým řídit a ovlivňovat. Natož sám si předpovídat jakoukoliv budoucnost. V zajetí věštby jsou tedy lidé, kteří si sami předpovídají svoji budoucnost – holé šílenství. v zajetí věštby se tedy můžeme ocitnou v každé situaci, nicméně je potřeba si na ni dál velký pozor a doslova se ji vyhýbat.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.