Třídenní zatmění odstartuje III. světovou válku

By | 21.02.2020

Kat]Bible praví, Země se dostane do prstence záření a třídenní zatmění odstartuje třetí světovou válku. I mnoho jasnovidců, toto prorokuje. Možná se dle úvah k tomu blížíme, možná k tomu máme blízko.

Také jasnovidec Hesse popisuje ve své knize Poslední soud události spojené se Sluncem. Jisté je, že Slunce za posledních 14 dní začalo silně nabíhat na erupcích. Můžeme je tady u nás pozorovat, jako červánky, nebo polární záři. Hesse praví, jestliže Země bude v době těchto událostí v postavení za Sluncem, může se stát, že ve směru oběhu vstoupí nejdříve do prstence záření a když připočítáme rychlost pohybu sluneční soustavy, mohlo by nastat zatmění téměř o stodeseti hodinách…

Jisté je, že se Země potácí do nového stavu. Posunují se nám póly a to za několik let až přes tisíc km směrem k Rusku. Tímto Země posouvá i svůj jižní pól, aby póly byli v rovnováze. To znamená, že náš budoucí geografický obraz se postupně mění.

Slunce hrálo vždy velkou roli při jeho zatmění se zrodil Buddha, Ježíš, Mohamed. Začátek třetí světové války může provázet i řada erupcí na Slunci. Je vědecky potvrzeno a bylo řečeno na konferenci v Moskvě Dr.Injušinem, že člověk prostřednictvím bioplazmy reaguje na všechny dění z kosmu. Erupce na Slunci vyvolávají změny vší plazmatické rovnováhy vesmíru a mají silný vliv na bioplazmu živých bytostí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Tajná pravidla, jak najít báječného manžela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..