Denní horoskop 24.6.2020

Napsala | 24.06.2020

Beran

Zkuste směrem k partnerovi vyslat alespoň jedno romantické gesto! Když budete upřímní, přiznáte, že váš vztah něco takového už hodně dlouho potřebuje.

Býk

Je potřeba, abyste požadavky svých dětí vhodně korigovali. Zároveň dohlédněte na prarodiče. Ti jim mají tendenci kupovat i to, co opravdu nepotřebují.

Blíženec

Starý kamarád, který se ozve, vás vyloženě potěší. Hned v první větě vám dá najevo, že čas, ve kterém jste se neviděli, váš vztah nijak neovlivnil.

Rak

Ráno počítejte se srážkami všeho druhu. Musíte je zvládnout důstojně. Nesmíte dovolit, aby vás ranní kolize připravila o dobrou náladu na celý den.

Lev

Hlavně ráno platí, že pospíchat se má pomalu. Riskovat nesmíte zejména na silnici. To, že se do práce zpozdíte, je nemilé, ale tragédie to není.

Panna

Vůbec nechápete, proč se vám lidé svěřují s něčím, co vy vlastně nechcete vědět. Kdybyste se zeptali, dozvíte se, že vzbuzujete důvěru a umíte mlčet.

Váhy

Můžete být velkorysí, ale musíte mít rozum. Byla by škoda, abyste svou velkorysostí plýtvali na někoho, kdo ji nepotřebuje a komu jen uškodí.

štír

Bez výčitek svědomí si naplánujte nějakou malou radost. Zejména dopoledne se musíte zachytit něčeho, na co se můžete po celou pracovní dobu těšit.

Střelec

Nečekané hosty přivítejte s otevřenou náručí. V žádném případě jim nedávejte najevo, že vám jejich návštěva vadí. Přijdou s velice zajímavou nabídkou.

Kozoroh

Když se před vámi někdo předvádí a myslí si, že vás tím přiměje k obdivu, klidně mu řekněte, že to na vás nezabírá. Bude zklamaný, ale to vám je jedno.

Vodnář

Sny, které se vám dnes zdají, patří k těm opravdu zásadním. Dobře si je zapamatujte. Záhy se ukáže, že vám měly posvítit na další cestu životem.

Přečíst  Denní horoskop 19.10.2019

Ryby

S partnerem je potíž. Nejdříve něco pokazí a pak bude chtít, abyste to dali dohromady. Vám se sice nechce, ale nakonec se od něj necháte přemluvit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..