Tantrické milování

Napsala | 11.04.2010

Tantrické milování]Když se řekne „tantra”, málokdo tomuto výrazu rozumí. Ale porozumíte, když vám řeknu milování, mazlení a vzájemné pochopení. Tantra je takový váš učitel lásky. Dnešním rozchodům a vztahům, které nefunguj, něco chybí. Něco podstatného. Tantra, tantrické milování nebo klidně tantrický tanec. Vzpomeňte si na přírodu a zvířata v ní. Samci před svými samičkami tancují – je to obřad, předvádění, zaujmutí, ale také mazlení, masírování a vzájemné pochopení.

Dnešní svět a doba se propadá někam jinam, do sféry času. Kdy nemáme čas, odbudeme si to důležité a myslíme, že máme splněno. Chybí tomu však tantra. Každý z nás má v sobě dvě druhy energie, a to mužskou a ženskou. Tantra probudí ve vás obě, což se při klasickém milování tak často nestává. Muž má v sobě energii rozumu, a to je energie, co stojí a nepohybuje se. Ten nejlepší muž milenec je umí spojit. Tantra je mazlení, jemná masáž a spojení obou energií. Žena u muže musí stimulovat prostatu a penis. Obě tyto sféry se musí jemně masírovat, aby se energie chlapa spojila. U muže bychom neměli spěchat na vyvrcholení, tantra je pomalá, pracujeme zde s vzrušením a ohnivou energií, která má trvat co nejdéle.

Tantrická láska

„Za kousek lásky šel bych světa kraj,
Sluncem bych si nechal spalovat tělo,
deštěm bych si nechal zmáčet kůži,
ale lásku v srdci žhnoucím mi nikdo nevezme.”

Milování tantra

Pokud bude žena používat při milování tantru, nebude mít její muž problémy s prostatou v budoucnosti. Právě žena dokáže ovlivnit energií zdraví muže. Muž, aby dokázal spojit energie u ženy musí, ženu mazlit, hýčkat, masírovat jí šíji a líbat. Tím dokáže stimulovat její energii. Muž si vždy musí se ženou pohrát, tantra je energie. A ta ženská, je ze všech nejdůležitější. Jen žena dokáže spojit statickou energii muže. Pokud si nevíte rady, existují tu učitelé tantry a lásky. Nebojte se pro zkvalitnění vztahu a sexu využít jejich služeb. Nejedná se o styk s učitelem, ale podrobný návod jak na to. Vždy ho využijí oba partneři. Je to i pro zdraví obou do budoucna. Pokud používáte tantru a milujete se s ní, očišťujete své tělo i duši. Má to blahodárný vliv a také se tím upevňuje vztah. Mnoho žen tak dokáže zabránit nevěře. Protože je u nás tantra málo známá, je tu také plno vztahů které nefungují, či fungují pouze krátkodobě. Zamyslete se na tantrou.

„Kdo miluje a hodně dává, měl by i dostat”.
„Myslete s láskou a vždy budete všude vítání”.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.