Denní horoskop 7.11.2018

Napsala | 07.11.2018

Beran

Novoluní ve Štíru ve vás probudí zbytečnou žárlivost. Navíc miláčka falešně obviníte z toho, co by jeho samotného nenapadlo ani v hodně divokých snech.

Býk

S láskou problémy nemáte, ale s mezilidskými vztahy ano. Opravdu nevíte, proč se máte vstřícně chovat k člověku, který si to podle vás nezaslouží.

Blíženec

Když dostáváte dárky, měly byste se usmívat a tvářit se potěšeně. To, že ve skutečnosti nemáte představu, co s nimi uděláte, dárce vědět nemusí.

Rak

Kamarád vás požádá, abyste ho doprovodili někam, kam se jemu samotnému nechce. Když vám pak řekne, že tam budete vystupovat jako pár, ostře odmítnete.

Lev

Novoluní ve Štíru provokuje rodinné hádky. Vy se sice hádat nechcete, ale situace, do které se dostanete, vám jiné východisko bohužel nenabízí.

Panna

Na to, co se kolem vás děje, se podívejte bez růžových brýlí. Je potřeba, abyste si jasně definovali skutečnost a rozhodli se, jak k ní přistoupíte.

Váhy

Novoluní ve vašem sektoru financí varuje před zbytečným utrácením. Každá koruna, kterou dnes ušetříte, vám v budoucnu silně ulehčí a vylepší život.

štír

Novoluní ve vašem znamení vás vede k zásadnímu životnímu restartu. Rozhodněte se, že si v jisté hodně citlivé oblasti poskytnete ještě jednu šanci!

Střelec

Návrhy, s nimiž přijde váš nadřízený, se vám ani trochu nelíbí. Je vám jasné, že na vás chce přehrát něco, co by měl dělat, ale do čeho se mu nechce.

Kozoroh

Opět zjistíte, že jsou věci, na které připravení nejste a nebudete. Když za vámi přijde kamarád s problémem, řekněte nahlas to, co vám radí intuice.

Vodnář

Novoluní ve Štíru je opravdu náročné. K práci, kterou máte a jíž je už tak až nad hlavu, vám přibude další. Naštěstí je to práce, která vás bude bavit.

Přečíst  Denní horoskop 29.12.2018

Ryby

Jsou věci, ve kterých byste se neměli bát nových začátků. Můžete si sice myslet, že na to nemáte síly, ale večer zjistíte, že jich máte ještě dost.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..